Jump to content

kombikorma


triušinukas

Recommended Posts

  • Atsakymai 489
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Viskas prikaluso nuo triusiu.

Manau yra tikslinga mesai auginamiems nenormuoti (tureti bunkerine serykla), dirbantiems galima normuoti, patelems ramybes busenoje - privaloma kombinuotus normuot kad nesuriebietu.

jaunimui ~ 150g, patelei sukergtai ~ 150 g, patelei apsitriusiavusiai 200g, patinui arba besiilsianciai patelei ~ 100 g.

info is literaturos, nes pats neseriu kombikormu. bet grudu suvalgo siek tiek maziau.

turek omeny, kad triusis yra grauzikas ir valgo > 20 kartu per diena, todel siulau tureti pilna bunkerine serykla visa diena.

Jaunas triusis (2-3 men) turi priaugti per para ~25-30 gramu. Jei priauga maziau, reiskia arba serga arba nedavalgo.

plius butina gerti vandens ar pan. seriant kombikormu, nes nuo jo labai dziovina.

aciu uz atsakyma, reiskia mano triusiai eis badaut, nes dabar gauna ir suvalgo 350g per diena

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Viskas prikaluso nuo triusiu.

Manau yra tikslinga mesai auginamiems nenormuoti (tureti bunkerine serykla), dirbantiems galima normuoti, patelems ramybes busenoje - privaloma kombinuotus normuot kad nesuriebietu.

jaunimui ~ 150g, patelei sukergtai ~ 150 g, patelei apsitriusiavusiai 200g, patinui arba besiilsianciai patelei ~ 100 g.

info is literaturos, nes pats neseriu kombikormu. bet grudu suvalgo siek tiek maziau.

turek omeny, kad triusis yra grauzikas ir valgo > 20 kartu per diena, todel siulau tureti pilna bunkerine serykla visa diena.

Jaunas triusis (2-3 men) turi priaugti per para ~25-30 gramu. Jei priauga maziau, reiskia arba serga arba nedavalgo.

plius butina gerti vandens ar pan. seriant kombikormu, nes nuo jo labai dziovina.

aciu uz atsakyma, reiskia mano triusiai eis badaut, nes dabar gauna ir suvalgo 350g per diena

Nu savo "merginom" nenormuoju, nors kita vertus nelabai ir poilsio turi. Bet kita vertus dar nebuvo per 4 metus, kad " besiilsėdama" kuri nutuktų ir kiltų apvaisinimo problemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kokia dabar triusiu kombikormos ,,unipazs",, kaina gal kas zinote.?

Kaina kosminė. 20kg 33lt O kokybė..... Vakar su lenku kalbėjau, tai sakė vietiniai unipasz kaip velnias kryžiaus kratosi...

O kuo pats šeri?

Nu aš jau 2 metai ir šeriu ir prekiauju de heus pašarais. Žinoma kaip ir visi pašarai tona per ta laiką beveik 200lt pabrango...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
vakar pirkau Siauliuse tai dar po50 mokejau :)

as nepirkau, tik paklausiau antram kioske, tai sake po 53... visalaik budavo 50... man labai mazai tereikia per 2 menesius suseriu 1 maisa, lepinu tik zindancias motinas ir atjunkytus... bet turiu toki principa pirkti ten kur nors litu pigiau, kartais kuras kainuoja brangiau nes toliau tenka vaziuoti, bet vistiek perku ten kur pigiau :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip man siule tapti draugyjos nariu iskart 10prc. nuolaida kauno grudu kormui

Gali is manes pirkti uz Siaulietiska kaina tik Panevezy ...nebutinai tapti nariu.

Juk skelbi, kad antkainio neužsimeti. Dabar man paaiškink, tai kaip tada išeina - šiauliečiai prekybininkai durni? Jie antkainio nededa? Juk pats rašei, kad jūsų kaina pašarų ta pati.

Išsidavei :icon-biggrin: :-D :icon-biggrin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip man siule tapti draugyjos nariu iskart 10prc. nuolaida kauno grudu kormui

Gali is manes pirkti uz Siaulietiska kaina tik Panevezy ...nebutinai tapti nariu.

Juk skelbi, kad antkainio neužsimeti. Dabar man paaiškink, tai kaip tada išeina - šiauliečiai prekybininkai durni? Jie antkainio nededa? Juk pats rašei, kad jūsų kaina pašarų ta pati.

Išsidavei :icon-biggrin: :-D :icon-biggrin:

As nezinau po kiek jie perka ... :( kaip ir tu tikriausiai nezinai po kiek Maxsima perka piena "VISIEMS" o po kiek IKI perka tapati piena :(

As jau cia buvau pateikes cekius po kiek perku , zinot po kiek parduodu ...:) antkaini taip pat zinot kiek man lieka ( atemus is pardavimo kainos pirkimo kaina) ...

Tad jokiu cia paslapciu nera .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As esu tamstai skambines del kormo saket kad galite treciadieniais avest iki kubo be as kaip ir Jus dirbu turiu laivus tik savaitgalius todel ir perku Siauliuose nes ten bunu kasdien pietu pertraukos metu galiu sulakstyt i turgu tai tiek :)

Tai siauliuose ir pasmane gali betkada pasiskambines pasimti :)

I Panevezi matai vaziuoja masina tik viena karta per savaite .

Pvz galima sutarti ir parduotuvei Panevezy pastoviai tures po 1-2-3 maisus kombikormos :)

Ateisi , pasimsi ,sumokesi per kasa ir viskas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
Kas turit kokiu atsiliepimu apie kombikorma triusiams kuria gamina JONISKIO GRUDAI ???

Kuo ji geresne uz pvz. KG , kokie pliusai ,minusai ???

Kainas gal kas zinot ( ta prasme perkat is ten ) ???

na tik blogu atsiliepimu girdejas :) kiek susidariau nuomone tai KG geriausia is LT gaminamu (cia mano nuomone ) na o is EU yra geresniu ir uz KG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As seriu Joniskio. Penimiems, bet duodu visiems. Perku is Tubausiu triusyno. Jokiu bedu nebuvo. Ir abejoju, kad butu. Pats V. Purmalis praktiskai po "fura" suseria savaitei. Kove pirkau po 52lt uz 40kg. Su modifikuota soja. Esu bandes Kretingos, bet lygtai nebegamina. Nepastebejau skirtumo. Klauskit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas turit kokiu atsiliepimu apie kombikorma triusiams kuria gamina JONISKIO GRUDAI ???

Kuo ji geresne uz pvz. KG , kokie pliusai ,minusai ???

Kainas gal kas zinot ( ta prasme perkat is ten ) ???

na tik blogu atsiliepimu girdejas :) kiek susidariau nuomone tai KG geriausia is LT gaminamu (cia mano nuomone ) na o is EU yra geresniu ir uz KG

Tai tada nieko nesuprantu ... visi varo ant KG ,kad ji bloga vientik siuksles ... o visa kita Lietuviska kombikorma dar blogesne :( ... tai kaip cia tada iseina :( tai o ten tada kas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...