Jump to content

kombikorma


triušinukas

Recommended Posts

  • Atsakymai 489
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

bandžiau ir Kauno ir Joniškio o dabar Lenkišką kombikormą ir visi gerai jeigu jo nelaikai pagrindiniu pašaru o paduodi tik kaip priedą.Aš savo triušiams jo duodu tik vakare po truputį o pagrindinis pašaras miežiai su avižom.Paduodant kombikormo žymiai geriau suėda grudus nors duodu atskirai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bandžiau ir Kauno ir Joniškio o dabar Lenkišką kombikormą ir visi gerai jeigu jo nelaikai pagrindiniu pašaru o paduodi tik kaip priedą.Aš savo triušiams jo duodu tik vakare po truputį o pagrindinis pašaras miežiai su avižom.Paduodant kombikormo žymiai geriau suėda grudus nors duodu atskirai.

tai butent, gerai, kai nera pagrindiniu pasaru. O veisiant intensyviai ir seriant vien kombikormu, atsiranda daug problemu del kokybiniu rodikliu balanso, naudojamu zaliavu ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Visi kaskaip tas ukininku gaminamas granules vadina KOMBIKORMA ... As nemanau kad tai KOMBIKORMA . Tai yra susmulkinti ir suristi i granules grudai ... O KOMBIKORMA manau yra ta kuri gaminama gamiklose ir turi savy visokiu vitaminu ,papildu ... ir t.t.

Tad reiketu biski su tai terminais apsispresti .

Nes ant maiso is gamiklos ir parasyta VISAVERCIAI PASARAI

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi kaskaip tas ukininku gaminamas granules vadina KOMBIKORMA ... As nemanau kad tai KOMBIKORMA . Tai yra susmulkinti ir suristi i granules grudai ... O KOMBIKORMA manau yra ta kuri gaminama gamiklose ir turi savy visokiu vitaminu ,papildu ... ir t.t.

Tad reiketu biski su tai terminais apsispresti .

Nes ant maiso is gamiklos ir parasyta VISAVERCIAI PASARAI

ka zinau. kaip kas supranta. pvz as suprantu jog kombikorma tai visavertis pasaras. ir butent granulu tipo. nes nuo pat senu laiku kombikorma tai yra kombinuoti pasarai o tai yra su kombinuota- subalancuota. ar netaip? ir gaunasi tas jusu vadinamas visavertis pasaras

ir beto ant sunu edalo ir kaciu, taipogi parasyta jog visavertis pasaras sunims. bet ten jau visokios formos, ne granuliu tipo. ta zody kombikorma, dauguma supranta kaip granuliu tipo, subalancuotas gyvunam kuriuos mes auginame miesai. tiek vistos tiek triusei, kiaules, ir kiti gyvunau, pagrinde seremi tom granulem. tas zodis kombikorma is jo dauka suzinome jog tai yra granuliu tipo pasaras, subalancuotas. juk ar netaip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi kaskaip tas ukininku gaminamas granules vadina KOMBIKORMA ... As nemanau kad tai KOMBIKORMA . Tai yra susmulkinti ir suristi i granules grudai ... O KOMBIKORMA manau yra ta kuri gaminama gamiklose ir turi savy visokiu vitaminu ,papildu ... ir t.t.

Tad reiketu biski su tai terminais apsispresti .

Nes ant maiso is gamiklos ir parasyta VISAVERCIAI PASARAI

ka zinau. kaip kas supranta. pvz as suprantu jog kombikorma tai visavertis pasaras. ir butent granulu tipo. nes nuo pat senu laiku kombikorma tai yra kombinuoti pasarai o tai yra su kombinuota- subalancuota. ar netaip? ir gaunasi tas jusu vadinamas visavertis pasaras

ir beto ant sunu edalo ir kaciu, taipogi parasyta jog visavertis pasaras sunims. bet ten jau visokios formos, ne granuliu tipo. ta zody kombikorma, dauguma supranta kaip granuliu tipo, subalancuotas gyvunam kuriuos mes auginame miesai. tiek vistos tiek triusei, kiaules, ir kiti gyvunau, pagrinde seremi tom granulem. tas zodis kombikorma is jo dauka suzinome jog tai yra granuliu tipo pasaras, subalancuotas. juk ar netaip?

bet kaikurie laiko KOMBIKORMA" tas granules kurios padarytos pas ukininka...

Ten nemanau kad visaverte subalancuota kombikorma :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau man zodis kombikorma asocijuojasi su tuo visaverciu pasaru kuris yra granulese ir gamina kedainiu ir kauno grudai ir t.t. Aplamai man zodis kombikorma risasi su granuliuotu pasaru, nesvarbu ar tai butu subalansuotas ar ne pasaras. Kaip sakoma kas neperdirbta naturaliam pavidale pasaras, kas yra malta maisyta ir klijuota i granulias - kombikorma. Na cia man taip man atrodo ir as asmeniskai taip laikau. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau man zodis kombikorma asocijuojasi su tuo visaverciu pasaru kuris yra granulese ir gamina kedainiu ir kauno grudai ir t.t. Aplamai man zodis kombikorma risasi su granuliuotu pasaru, nesvarbu ar tai butu subalansuotas ar ne pasaras. Kaip sakoma kas neperdirbta naturaliam pavidale pasaras, kas yra malta maisyta ir klijuota i granulias - kombikorma. Na cia man taip man atrodo ir as asmeniskai taip laikau. :lol:

Na va as su tavim nesutikciau ....

jei i tas granules ieina tik smulkinti grudai ,miltai ,dulkes ...be vitaminu ir papildu ....as manau kad tai ne KOMBIKORMA .

Tai skaiticiau kad yra kaskoks smulkintas pasaras bet ne kombikorma .:(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau man zodis kombikorma asocijuojasi su tuo visaverciu pasaru kuris yra granulese ir gamina kedainiu ir kauno grudai ir t.t. Aplamai man zodis kombikorma risasi su granuliuotu pasaru, nesvarbu ar tai butu subalansuotas ar ne pasaras. Kaip sakoma kas neperdirbta naturaliam pavidale pasaras, kas yra malta maisyta ir klijuota i granulias - kombikorma. Na cia man taip man atrodo ir as asmeniskai taip laikau. :lol:

Na va as su tavim nesutikciau ....

jei i tas granules ieina tik smulkinti grudai ,miltai ,dulkes ...be vitaminu ir papildu ....as manau kad tai ne KOMBIKORMA .

Tai skaiticiau kad yra kaskoks smulkintas pasaras bet ne kombikorma .:(

kombikorma-kombinuoti pasarai. ko dar nesuprasti. jei jau vitaminu nera tai jau nekombinuoti pasarai o seip grudu bei zoles granules. tai iseina kaikurem pjuvenas sugranuliuok tai tas zmogus ir laikys tai kombikorma nes yra granuliu pavidalu. juk zmones esat mokslus baige. nevaidinkite jog tokie tamsuolei esate. biski savigarbos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau man zodis kombikorma asocijuojasi su tuo visaverciu pasaru kuris yra granulese ir gamina kedainiu ir kauno grudai ir t.t. Aplamai man zodis kombikorma risasi su granuliuotu pasaru, nesvarbu ar tai butu subalansuotas ar ne pasaras. Kaip sakoma kas neperdirbta naturaliam pavidale pasaras, kas yra malta maisyta ir klijuota i granulias - kombikorma. Na cia man taip man atrodo ir as asmeniskai taip laikau. :lol:

Na va as su tavim nesutikciau ....

jei i tas granules ieina tik smulkinti grudai ,miltai ,dulkes ...be vitaminu ir papildu ....as manau kad tai ne KOMBIKORMA .

Tai skaiticiau kad yra kaskoks smulkintas pasaras bet ne kombikorma .:(

kombikorma-kombinuoti pasarai. ko dar nesuprasti. jei jau vitaminu nera tai jau nekombinuoti pasarai o seip grudu bei zoles granules. tai iseina kaikurem pjuvenas sugranuliuok tai tas zmogus ir laikys tai kombikorma nes yra granuliu pavidalu. juk zmones esat mokslus baige. nevaidinkite jog tokie tamsuolei esate. biski savigarbos :)

Na gerbiamieji, ko čia daba ginčijatės. Pagal tiesioginę žodžio reikšmę visi mes šeriam kombinuotais pašarais, o tai reiškia , kad ne vienos rūšies. tikrai nepatikėsiu, kad kas nors šeria tik šienu arba miežiais, kviečiais. Jeigu, bent du iš šių produktų yra jūsų triušių racione, reiškia ir jūs šeriate kombinuotais pašarais, o apie tai ar su vitaminais ar be, subalansuoti ar ne, granuliuoti ar palaidi, esmės nekeičia. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai juk zodis kombinuoti, tai reiskia kad pasaras pagamintas is keliu pasaru kurie sumaisyti tarpusavyje, tai nereiskia subalansuoti pasarai. Todel pritariu tavo pasakymui apie kombikorma, juk ne visi ir kombikormai buna geri.

Kombikorma yra KOMBINUOTI PASARAI kurie susideda bent is 3 skirtingu augalu rusiu arba kulturu.

jei paimam 20kg zirniu + 10kg mieziu + 30kg kvieciu= 60kg kombinuotu pasaru (nesvarbu ar visos 3 sios kulturos maltos, ar traiskytos ar granuliuotos vistiek CIA YRA 60KG KOMBINUOTO PASARO!!!

JEI I SI 60KG KOMBINUOTO PASARO IDESI VITAMINU, KOKCIODISTATIKO IR T.T. TAI TADA BUS KOMBINUOTI PASARAI SU PRIEDAIS ARBA KITI MEGSTA SAKYTI PREMIKSAS :D:D:D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...