Jump to content

MAIŠYKLĖ PRIE TRAKTORIAUS


renatass

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
turiu tokia pacia, geras daiktas, mokejau berods 2000 lt

sukasi letai, bet maiso greitai, daug menciu ;)

labai patogus reikalas

Gal galėtum plačiau apie savo maišyklę. Kieno gamybos? kiek maišymo menčiu ar nelieka nemaišytų vietų? kokį kiekį įmanoma maišyti nuo faktinės talpos? kokius trūkumus ar nepatogumus pastebėjai? kur pirkai už tokia kaina? ačių!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirkau jau senokai, is www.auridana.lt savo laiku nemazai is jo visokio lauzo esu nupirkes, tai gal ir kaina tokia dave, siaip man rodos, kad nemokejau nei tiek

ismaiso gerai, faktiskai gali krauti visa turi kiek tik mentes pasiekia, tik tada negalima sustabdyti, itariu sulauzytum koki velena dar, siaip viskas super, tik butu gerai kokia cierka prie frontalinio tureti, kad tarkim pakabinai porcija zvyro, supylei tarkim 5 maisus cemento ir 100 litru vandens ir vsio, butu visos maisykles vienodos kokybes, bet cia jau ne maisykles problema

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Gal kas bandė gamintis per žiemą ? Ar įsigyti? Voras. kokį kiekį vienu maišymu sumaišai? prie kokio traktoriaus kabini ją? maišai pakėlęs ar nuleidęs ant žemės? Išmaišęs veži į duobę su maišykle? ir į kokį aukštį pakėlęs gali išpilti? Lyg viskas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su mtz suku, maisau pakeles, kad kardano nelauzyt, ne su rankom gi keliu, ismaisau daug, gal ir visa kuba5 maisus cemento dedu berods, esu skaiciaves proporcijas su kibirais, buvau uzsibrezes bruksni kiek zvyro pilti

:), ismaises vezu kur reikia ir ispilu, jei nepasiekia tada ant skardos laksto ir su siupeliais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...