Jump to content

germinatoriaus plunksnos


balandis00

Recommended Posts

gal galit man paaiskint kas kuo skiriasi germinatoriaus plunksnos nuo kultivatoriaus plunksnu? :D kultivatorines lenktos, o germinatoriaus tiesios? del ko cia taip? jei darant germinatoriu, tai prieky volas, tada lenta, plunksnos ir vel volas. kas butu jei kultivatorines plunksnas sudet? manau juk tas pats s, juk su volais gylis nusistatys, o kad plunksnos bus riestos o ne tiesios, nieko rimto. ar ne? padekit kas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galit man paaiskint kas kuo skiriasi germinatoriaus plunksnos nuo kultivatoriaus plunksnu? :D kultivatorines lenktos, o germinatoriaus tiesios? del ko cia taip? jei darant germinatoriu, tai prieky volas, tada lenta, plunksnos ir vel volas. kas butu jei kultivatorines plunksnas sudet? manau juk tas pats s, juk su volais gylis nusistatys, o kad plunksnos bus riestos o ne tiesios, nieko rimto. ar ne? padekit kas. :)

Blogo nebus nieko,tik gylio stabilumas dings.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galit man paaiskint kas kuo skiriasi germinatoriaus plunksnos nuo kultivatoriaus plunksnu? :D kultivatorines lenktos, o germinatoriaus tiesios? del ko cia taip? jei darant germinatoriu, tai prieky volas, tada lenta, plunksnos ir vel volas. kas butu jei kultivatorines plunksnas sudet? manau juk tas pats s, juk su volais gylis nusistatys, o kad plunksnos bus riestos o ne tiesios, nieko rimto. ar ne? padekit kas. :)

Blogo nebus nieko,tik gylio stabilumas dings.

as nesuprantu kaip jis dings? juk volai viska reguliuoja. nuo ju kiek paleisi, tiek kabins tos plunksnos vienodu gyliu. ar kaip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka ka bet ne germinatoriu :) va koki skutika lekstini paciam gamintis dar sutikciau bet ne germinatoriu :D

kodel ne? tai volus pirkt. nu ir visa kita, tik kad paciam viskas. laumetrio sako remas luzineja. tai kazkaip pats darytum, gal storesni metala detum, kitokia konstrukcija darytum. siaip cia tik mastau dar. geriausia, tai aisku butu nusipirkt. tik idomu koki. ir kad brangu labai nebutu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal kas zinot, ar laumetris ant germinatoriaus galo montuoja prikabinimas? jei iskart su sejalka leist germi? jei ne, tai gal kitu firmu atstovai montuoja?

Kaune, Vaisvidavoi gamina germinatorius, berods Agroforteka vadinasi ta firmele, 4 metru pakabinamas tinka 82 belarusui ir kainuoja kazkur apie 8000lt, ju nuotraukos buna Autopliuse , autogide.(pats toki turiu). Dar gali pasiziuret Panevezy specagroi dabar buvo i paroda atveze 4 ar 4,5 nepamenu plocio puikus prietaisiukas su croskil tipo volais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu padares pora germinatoriu.

Vienas 4 m su S formos nagais. Pirmiausia buvo vienas istisinis volas 4 m tai po metu darbo luzo pusiau. Tada dejau 2 po 2 m, bet guoliai buvo per silpni greit nueidavo ir diametras apie 27 cm tai per mazas. Dabar ant golfo stupicu uzpakaliniu padariau ir lystes ant ratlankio suvirinau, nupjoves krastus, tai visai gerai laiko. O tu stupicu pilni lauzynai, jei jau guolis pradeda klibet meti visa ir nauja stupica suki.

Kitas padarytas 7 m sulankstomas su ? formos nagais. Volai irgi pritaikyti prie VW stupicu. Dirba 4 atskiros sekcijos. Atstumai tarp lopu centru 7 cm. Praktiskai zeme isdirbama istisai. Jei tik molio daugiau kur yra tai 2 kartus reik pravaziuot kad grumstus daugiau sudauzyt.

Su S formos daugiau kemsasi nei su ?, nors tarp lopu atstumas gal 9 cm. Ir akmenukus daugiau i virsu kelia, bet zeme daugiau pasiputus buna ir greiciau dziusta.

Taigi tas 7 m man kainavo apie 15000 Lt. skaiciuojant ir elektrodus kiek suvirinau. Metala pirkau visa nauja ir per ziema susikonstarvau. Gal kelios vietos truputi gavosi silpnokos dar reikejo pastiprint, gal kai kur truputi atstumus reikejo didesnius palikt, bet dirba. Kai kita darysiu tai jau zinosiu i ka demesi atkreipt.

Dabar galvoju padaryt su trumpesnem ? formos lopom rudeniniam dirbimui po puraus arimo tik ant greicio pratraukt kad pasilygintu, tai ir platesnis turetu gautis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu padares pora germinatoriu.

Vienas 4 m su S formos nagais. Pirmiausia buvo vienas istisinis volas 4 m tai po metu darbo luzo pusiau. Tada dejau 2 po 2 m, bet guoliai buvo per silpni greit nueidavo ir diametras apie 27 cm tai per mazas. Dabar ant golfo stupicu uzpakaliniu padariau ir lystes ant ratlankio suvirinau, nupjoves krastus, tai visai gerai laiko. O tu stupicu pilni lauzynai, jei jau guolis pradeda klibet meti visa ir nauja stupica suki.

Kitas padarytas 7 m sulankstomas su ? formos nagais. Volai irgi pritaikyti prie VW stupicu. Dirba 4 atskiros sekcijos. Atstumai tarp lopu centru 7 cm. Praktiskai zeme isdirbama istisai. Jei tik molio daugiau kur yra tai 2 kartus reik pravaziuot kad grumstus daugiau sudauzyt.

Su S formos daugiau kemsasi nei su ?, nors tarp lopu atstumas gal 9 cm. Ir akmenukus daugiau i virsu kelia, bet zeme daugiau pasiputus buna ir greiciau dziusta.

Taigi tas 7 m man kainavo apie 15000 Lt. skaiciuojant ir elektrodus kiek suvirinau. Metala pirkau visa nauja ir per ziema susikonstarvau. Gal kelios vietos truputi gavosi silpnokos dar reikejo pastiprint, gal kai kur truputi atstumus reikejo didesnius palikt, bet dirba. Kai kita darysiu tai jau zinosiu i ka demesi atkreipt.

Dabar galvoju padaryt su trumpesnem ? formos lopom rudeniniam dirbimui po puraus arimo tik ant greicio pratraukt kad pasilygintu, tai ir platesnis turetu gautis.

gal foto turi kur imetes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar neturiu, bet gal nufotkinsiu laiko turedamas, parasyk el.p adresa.

ok, parasysiu. tik vat dabar iskilo klausimas, ar visai man germis reikalingas. :D forume radau, kad germis lengvom zemem netinka, atseit stumt pradeda prieky smeli ir panasiai. sunkios zemes visai beveik neturiu, visa prie lengvu. tai net manau, kad gero kultivatoriaus su voliukais per akis. tik reikalas tame, kad butent gero. :D siaip manau ir su kultivatoriu, jei padorus arimas pralekus viena kart lengvesnej zemej per akis. bent zieminiam tai tikrai, nes jiem isdirbimas maza itakaaugimui daro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai juda atskiros sekcijos gaunasi visai kitoks rezultatas, nei kaip kultivatoriui tik atskiros lopukes.

Ir pas mane daugumoj smelis, bet kai anksciau su kultivatorium ir du ar tris kartus reikedavo eit tai dabar vieno uztenka, vadinasi taupai kura ir kas svarbiausia laika.

Esme kogero netik kartai betkokybiskai vienodu gyliu isdirbta zeme :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...