Jump to content

Triušių augintojų kooperatyvas


gedmins

Recommended Posts

Sveiki sveiki kooperatininkai ir ne kooperatininkai,sian kalbejau su V.Kniska tai sako neblogai butu,ir i svecius kviete.Kaip zinia Virgis Kniska yra vienas is stambesniu triusininku.Bet tada tikrai reiktu vaziuot i zemaitija ,o kaip zinia ir stambiu triusininku koncentracija yra didesne.Kas uz sitokia ideja?! : D Nes visi stambieji triusininkai Kretingos ir Klaipedos puseje. Manau kad kooperatyva reiks steigt zemaitijoje,o triusius vezt skerst i Raseinius,o realizuot arciau Vilniaus ir Kauno :eusa-clap:

Man irgi jokio skirtumo kur :) Jei priima, o dar kviečia, būtinai reik aplankyti :) gal jau pradėti triušiukus dorot :lol:

Idėja tik būtų, kad rinktis apie pietus ir savaitgali, nes iš tiesų yr dirbančių :) ,o kad pigiau būtų galima pasikooperuoti ir važiuoti keliese viena mašina :)

Dėl datos, tai man puikiausiai tinka spalio 23 d :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 344
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Sveiki sveiki kooperatininkai ir ne kooperatininkai,sian kalbejau su V.Kniska tai sako neblogai butu,ir i svecius kviete.Kaip zinia Virgis Kniska yra vienas is stambesniu triusininku.Bet tada tikrai reiktu vaziuot i zemaitija ,o kaip zinia ir stambiu triusininku koncentracija yra didesne.Kas uz sitokia ideja?! : D Nes visi stambieji triusininkai Kretingos ir Klaipedos puseje. Manau kad kooperatyva reiks steigt zemaitijoje,o triusius vezt skerst i Raseinius,o realizuot arciau Vilniaus ir Kauno :eusa-clap:

Ar cia tave kviete ar ir mus visus,nes galim likt nesuprasti :eusa-think::)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel vien tik mane,

Siandien uzsiminiau ,kad chebra organizuoja kooperatyvo steigima pakalbejom ,tai sako kodel gi ne, ir zidini uzkursiu,svarbu kad laika sukonkretint.

Na yra dar variantu kazkur autostradoj tarp Kauno Klaipedos, pvz Karpyne. http://www.karpyne.lt/lt/kletis/konferenciju_sales/

irgi variantas. Data gal fiksuojam 23d?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors esu suvalkietis, bet ir man panašiai atrodo. Neverta skubėti. Galima pradžią išdiskutuoti šioje temoje.

Susirenkate, išgeriate po bokalą kavos ar arbatos ir nusprendžiate ką/ar darote toliau. Banalu, bet tik diskusijose gimsta tiesa. :) Ne viskas parašoma, o kai bendraujama, pasirodo, kad visi turi gerų minčių/pastabų ir t.t.

Nebus tokio susitikimo-šią temą galima rakinti. :icon-cool:

Čia mano tokia nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors esu suvalkietis, bet ir man panašiai atrodo. Neverta skubėti. Galima pradžią išdiskutuoti šioje temoje.

Susirenkate, išgeriate po bokalą kavos ar arbatos ir nusprendžiate ką/ar darote toliau. Banalu, bet tik diskusijose gimsta tiesa. :) Ne viskas parašoma, o kai bendraujama, pasirodo, kad visi turi gerų minčių/pastabų ir t.t.

Nebus tokio susitikimo-šią temą galima rakinti. :icon-cool:

Čia mano tokia nuomonė.

:eusa-clap: 100% teisybe.

Bandom fiksuot data 23 spalio. Vieta arba Karpyne, arba pas pona Kiniska, kaip dr.jonas siule. Bet jeigu daug norinciu, manau pas zmogu visai "govedai" gal ir nekulturinga verztis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel vien tik mane,

Siandien uzsiminiau ,kad chebra organizuoja kooperatyvo steigima pakalbejom ,tai sako kodel gi ne, ir zidini uzkursiu,svarbu kad laika sukonkretint.

Na yra dar variantu kazkur autostradoj tarp Kauno Klaipedos, pvz Karpyne. http://www.karpyne.lt/lt/kletis/konferenciju_sales/

irgi variantas. Data gal fiksuojam 23d?

Man tinka. Be to gal reikia neutralioj aplinkoj...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl salės, 23d sale 15 žmonių laisva. Dienai salės nuoma 150Lt, valandai 35Lt. Kava, užkandžiai užsakomi atskirai, atneša. Pietūs jei kas nori restorane :)

Paskaičiavau, kad norinčių kaip ir būtų apie 13 žmonių :)

Manau užtruksim ne mažiau kaip 4 val., pradžia turėtų būti maždaug 13val :)

Taupant galima į Lauksargius, Tauragės raj. salė nemokamai, vaišės sąvos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl salės, 23d sale 15 žmonių laisva. Dienai salės nuoma 150Lt, valandai 35Lt. Kava, užkandžiai užsakomi atskirai, atneša. Pietūs jei kas nori restorane :)

Paskaičiavau, kad norinčių kaip ir būtų apie 13 žmonių :)

Manau užtruksim ne mažiau kaip 4 val., pradžia turėtų būti maždaug 13val :)

Liuks, manau po 10lt. sales nuomai sukrapstysim:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl salės, 23d sale 15 žmonių laisva. Dienai salės nuoma 150Lt, valandai 35Lt. Kava, užkandžiai užsakomi atskirai, atneša. Pietūs jei kas nori restorane :)

Paskaičiavau, kad norinčių kaip ir būtų apie 13 žmonių :)

Manau užtruksim ne mažiau kaip 4 val., pradžia turėtų būti maždaug 13val :)

Taupant galima į Lauksargius, Tauragės raj. salė nemokamai, vaišės sąvos :)

Man ir atrodo kad neutralioj aplinkoj geriau ka ten verstis y svecius.Karpyne man tinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl salės, 23d sale 15 žmonių laisva. Dienai salės nuoma 150Lt, valandai 35Lt. Kava, užkandžiai užsakomi atskirai, atneša. Pietūs jei kas nori restorane :)

Paskaičiavau, kad norinčių kaip ir būtų apie 13 žmonių :)

Manau užtruksim ne mažiau kaip 4 val., pradžia turėtų būti maždaug 13val :)

Taupant galima į Lauksargius, Tauragės raj. salė nemokamai, vaišės sąvos :)

Man ir atrodo kad neutralioj aplinkoj geriau ka ten verstis y svecius.Karpyne man tinka.

Netinka man spalio 23 diena - svogerio jubiliejus, bet is esmes kazkas visvien paplatinsit kas buvo aptarta. Kooperavimosi idejoms pritariu :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl salės, 23d sale 15 žmonių laisva. Dienai salės nuoma 150Lt, valandai 35Lt. Kava, užkandžiai užsakomi atskirai, atneša. Pietūs jei kas nori restorane :)

Paskaičiavau, kad norinčių kaip ir būtų apie 13 žmonių :)

Manau užtruksim ne mažiau kaip 4 val., pradžia turėtų būti maždaug 13val :)

Taupant galima į Lauksargius, Tauragės raj. salė nemokamai, vaišės sąvos :)

Gedmins registruok potencialius dalyvius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl salės, 23d sale 15 žmonių laisva. Dienai salės nuoma 150Lt, valandai 35Lt. Kava, užkandžiai užsakomi atskirai, atneša. Pietūs jei kas nori restorane :)

Paskaičiavau, kad norinčių kaip ir būtų apie 13 žmonių :)

Manau užtruksim ne mažiau kaip 4 val., pradžia turėtų būti maždaug 13val :)

Taupant galima į Lauksargius, Tauragės raj. salė nemokamai, vaišės sąvos :)

Gedmins registruok potencialius dalyvius.

jo reiktu kazkokia preliminaria registracija gal padaryt. Ir salyte reiktu turbut rezervuot. As pirmas registruojuos:).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

VISŲ NORINČIŲ IR DALYVAUSIANČIŲ TRIUŠININKŲ SUSIBĖGIME SPALIO 23 DIENA KOOPERACIJOS KLAUSIMU SĄRAŠAS (vieta ir laikas bus patikslinta)

1. TOMELISS+1 Kaunas

2. PIRTINIS+1 Molėtai

3. TIMESSHUTTLE Mažeikiai

4. ALGIS Elektrėnai

5. GEDMINS Vilnius/Tauragė

6. Ūkininkaitis Raseiniai

7. KRISTINA ir ARŪNAS Akmenės rajonas

8. SAULIUS +1 Utena

9. DARIUS G Pasvalys/Biržai

p.s. +1 reiškia ,kad atvyksta su pavaduotoja :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

VISŲ NORINČIŲ IR DALYVAUSIANČIŲ TRIUŠININKŲ SUSIBĖGIME KOOPERACIJOS KLAUSIMU SĄRAŠAS (vieta ir laikas bus patikslinta)

1. TOMELISS Kaunas

2. PIRTINIS Molėtai

3. TIMESSHUTTLE Mažeikiai

4. ALGIS Elektrėnai

5. GEDMINS Vilnius/Tauragė

6. Ūkininkaitis Raseiniai

Sveiki, mes neesam aktyvūs forumo dalyviai, bet vis paskaitome kaip ir apie ką bendraujate. Šaunu, kad nepražiopsojau susibėgimo datos ir laiku paskaičiau apie planus. Tai norėtume ir mes prisijungti. Į sąrašiuką galit įtraukti ir mus (esam dviese Kristina ir Arūnas, Akmenės raj.). Bet važiuosim į susitikimą iš Vilniaus, tai matau gedmins iš tos pačios pusės, tai gal kartu susikooperuotume kelionei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, mes neesam aktyvūs forumo dalyviai, bet vis paskaitome kaip ir apie ką bendraujate. Šaunu, kad nepražiopsojau susibėgimo datos ir laiku paskaičiau apie planus. Tai norėtume ir mes prisijungti. Į sąrašiuką galit įtraukti ir mus (esam dviese Kristina ir Arūnas, Akmenės raj.). Bet važiuosim į susitikimą iš Vilniaus, tai matau gedmins iš tos pačios pusės, tai gal kartu susikooperuotume kelionei?

dėl kooperacijos kelionei, aš už iš tos pusės važiuoja Pirtinis ir Algis, tai pasiderinsim :)

Man bėda biški, nes šeimą noriu parsivežti grįždamas, o tai dar vienas suaugęs ir du vaikuskiai :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...