Jump to content

Naujieji lexion kombainai


lexion

Recommended Posts

  • Atsakymai 205
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 6 mėnesių...
Ne į temą bet teko matyti tų čekiškų diržų kataloga. Yra ten ir normalių diržų, kuriuose įdėta virvė o ne "siuvimo" siūlai kaip šituose kuriais prekiauja. Deja, bet tų gerųjų neparsivežę :(

del diržų šiemet patyriau - pernai įdėjom smulkintuvo dirža ne originala, šiemet teko vel keisti, nes gabalais plyšti pradėjo, vat tai ir sutaupyti 200lt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D :D :D nagi pasijuokim drauge kolega, mat kaip diržas taip du škivai, kaip škivas taip velianas, kaip velianas taip du guoliai :)

Kaip laiko diržai po 15lt bus ir be manęs kas pakomentuoja.

Nesupraskit neteisingai nieko prieš neturiu vistiek manau, kad Vokiečiai sukūrę tą daukta gudresni už mane, bet ta propaganda iš pardavėjų.... (nepiemą syk mane pasiekia tokie pasisakymai) tikrai juokingi.

Skaičiiodamas diržus nesigilinu kas geriau ar diržas ar kardanas, esmė viso mechanizmo paprastumas ar sudėtingumas, nes visi tie diržai kažką suka ar ne?

nerikia cia taip uzsipulti dirziniu mechanizmu, tikrai manau kad dirzai geriau nei hidrožarnų gyvatynas ir hidro siurbliu kruva (o ir tie hidro siurblai suka asis ar ne? ;) ir tos asys turi po du guolius ar ne? ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pats zinai Sauliau kad as ne apie tai.. dirza tai galima ir uz 15lt rast kaip pats sakai, o Tu parodyk is kur tokia pigia hidrozarna nupirkt???

aisku keista kad kombaine tiek gali but dirzu (cia turbut su grandinem kartu) nes kad ir pavyzdziui pas LAVERDA M 306 tik 28 dirzai ir grandines kartu sudejus, cia su variklio dirzeliais ir pjaunamosios dirzu ir grandinem... keista :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

case 2388 14 diržu (skaitant kondiške ir pjaunama) ir 6 grandines (įskaitant

akmenų gaudytuvą ir plaunama, neiskaitant transporteriu)

galima peštis bet paprastumo atžvilgiu sauliaus parduodamu kombainu nenukonkuruosit, galit varžtus, velenus, guolius diržus ar ka norit skaičiuot :) dėl to ir remonto sąnaudos mažiausios (ta galiu patvirtinti iš patirties, tiesa kai kurių detalių kainos paimtos iš lubų, bet gerai kad jų mažai reikia :) )

bet tai tik vienas iš kriterijų renkantis kombainą. nors man atrodo kad svarbiausias buna simpatijos markei ;) (aš argi ne išimtis)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau temą ir pradėjau skaitinėt , nes šiemet pats pjoviau su didžiausiu kratikliniu LEXU . Kadangi javapjūtė įvyko per 5 dienas nelabai spėjau su juo susipažint , gal sakau ką naujo sužinosiu ... Bet matau jūs čia apie diržus ..... Irgi sakyčiau perlenkta - 60 tai gal su visom guminėm detalėm ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau temą ir pradėjau skaitinėt , nes šiemet pats pjoviau su didžiausiu kratikliniu LEXU . Kadangi javapjūtė įvyko per 5 dienas nelabai spėjau su juo susipažint , gal sakau ką naujo sužinosiu ... Bet matau jūs čia apie diržus ..... Irgi sakyčiau perlenkta - 60 tai gal su visom guminėm detalėm ...

kratikliniam šiek tiek mažiau :icon-wink: paskaičiuok kada kai netingėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na siaip mano manymu nera ko bijoti tu dirzu nes kiek esu dirbes su kombainais tai teko keisti tik pora dirzu smulkintuvo ir kur suka sakes virs kratikliu, taip kad jei dirzai sudeti originalus tai sujais problemu tikrai mazai buna na zinoma jei nesudegini,cia aisku mano patirtis su mazesnio nasumo kombainais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
oj jaunimas jaunimas. Kas gi prieš seną gerą diržą, vienintelis klausimas ką jis suka. Daug diržų reiškia daug judanančių kilibitkų, o vis kas kas juda dyla ;) Panašiai ir su hidro pavarom tik klausimas kiek jų yra ;)

Reduktorius reikalauja daugiau galios. Daugiau galios - daugiau kuro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kazkas su gedimais ar serviso aplaidumu tai cia atskiras dalykas , vienam gerai kitam blogai bet del konstrukcijos :eusa-naughty: , nedrisk skleist erezijos su juo rimciau nesusidurus :eusa-hand: gali apkaltint mane saliskumu bet as asmeniskai nespjauciau ir i lexiona ir fendt ir NH ar net JD,s , bet jie visi turi buti asiniai ar hibridai o kratukai ...jau benueinantis nuo tradicijos :icon-wink: netikit ? , po 20m ju neliks ir jei dar givuos sis forumas atminkit si mano teigini :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reduktorius reikalauja daugiau galios. Daugiau galios - daugiau kuro.

Kas čia dar per naujiena? Nesenai moklsininkai išsiaiškino, kad šviesos greitis ne pats didžiausias visatoj tai nuo to tur būt ir visi kiti dėsniai pasikeitė ;)

Tuo labiau, kad šnekama ne apie galios poreikį o apie galios perdava, tiksliau sukimo momento kiek kuri pavara gali perduoti neišlipdama iš protu vuvikiamų gabaritų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reduktorius reikalauja daugiau galios. Daugiau galios - daugiau kuro.

Kas čia dar per naujiena? Nesenai moklsininkai išsiaiškino, kad šviesos greitis ne pats didžiausias visatoj tai nuo to tur būt ir visi kiti dėsniai pasikeitė ;)

Tuo labiau, kad šnekama ne apie galios poreikį o apie galios perdava, tiksliau sukimo momento kiek kuri pavara gali perduoti neišlipdama iš protu vuvikiamų gabaritų.

zinok kita diena atsauke, dar sviesos greitis greiciausias :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jie visi turi buti asiniai ar hibridai o kratukai ...jau benueinantis nuo tradicijos :icon-wink: netikit ? , po 20m ju neliks ir jei dar givuos sis forumas atminkit si mano teigini :icon-wink:

drįsčiau paprieštaraut... šių metų patirtis: 580 (7,5m) ir 550(6,6) lexion viename lauke, laukas 80ha, ž.kviečiai derlius ~6t, drėgmė 14-15proc. kartu pradėjom kult, kartu baigėm, aš su 580 - 45ha, brolis su 550 - 35ha. skirtumas per dieną palyginti nedidelis, nors tikrai nei vienas net sustoje nebuvom (nes jis žadėjo mane aplenkt :D). Kuro sąnaudos 550 ~ 10 ltr/ha, 580 ~ 13ltr/ha.(iš po 580 grūdai švaresni) Tas 10ha skirtumas didelis ar mažas galima spręsti kiekvienam pagal save, bet esmė ką norėjau pasakyti, tai kad kratukas per daug nenusileidžia šiuo atveju hibridui, bet išlaikymas jo daug pigesnis, nes daug paprastenis, mažiau mazgų, mažiau tepimo taškų ir pan. galų gale pats kombainas pigesnis... Todėl kai reiks keist 580 po keleto metų, reikės gerai pagalvot ar tai nebus didžiausias iš siūlomų kratiklinių... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 su didžiausiu kratikliniu nepadarysi daugiau nei su dabartiniu (bent jau ne taip ryškiai nes 10 ha palyginus su 35 tai +28%)

2 o kas gautusi jei paskaičiuotum kurą ne hektarams o hektarams per valandą? (jei būtumėt sėdę į mašinas ir myne be sustojimo ir per tą patį laiką vienas būtu nuvažiavęs 450 km o kitas 350 nesistebėtum, kad pirmasis daugiau kuro šimtui kilometrų sudegino ar ne?)

3 10ha*6t/ha=60t per dieną , jei tai paskutinė diena priešlietus (kaip šiemet buvo) ir tas 60t paėmiai extra (nemažiau pirmos klasės) kaip šiemet buvo. Primesk jei jas būtum paėmęs po lietų jau pašariaką, kas čia litais gaunasi?

4 atleiskit nesusilaikysiu nepridėjęs, bet grynas rotorius mažiau kuro ryja nei hibridas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenuginčijamas rotoriaus privalumas - mažesni jo gabaritai . Jam ir angare mažiau vietos reikia . Pradėtų policija prašyt leidimų kely del per didelio gabarito rotoriaus reitingai tikrai pakiltų . Dabar jis kažkaip lietuvoj nelabai prigyja . Manau jeigu jis turėtų tiek tų privalumų kiek reklamuojama , seniai visi būtų išsipardavę kratiklinius ir susipirkę rotorius . Žinoma skeptiškas požiūris ir į persikrikštyjusį folstrita . Šiaip būtų įdomu , kaip rotorius reaguoja tiek laiko savyje sukdamas sakykim kad ir susivalgytą pakėlėją ar kumščio dydžio akmenuką , ar jeigu " tikras kaimynas" kokį armatūros galą pradalgėj paliktų ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 su didžiausiu kratikliniu nepadarysi daugiau nei su dabartiniu (bent jau ne taip ryškiai nes 10 ha palyginus su 35 tai +28%)

2 o kas gautusi jei paskaičiuotum kurą ne hektarams o hektarams per valandą? (jei būtumėt sėdę į mašinas ir myne be sustojimo ir per tą patį laiką vienas būtu nuvažiavęs 450 km o kitas 350 nesistebėtum, kad pirmasis daugiau kuro šimtui kilometrų sudegino ar ne?)

3 10ha*6t/ha=60t per dieną , jei tai paskutinė diena priešlietus (kaip šiemet buvo) ir tas 60t paėmiai extra (nemažiau pirmos klasės) kaip šiemet buvo. Primesk jei jas būtum paėmęs po lietų jau pašariaką, kas čia litais gaunasi?

4 atleiskit nesusilaikysiu nepridėjęs, bet grynas rotorius mažiau kuro ryja nei hibridas :)

1. kodėl nepadarysi? 550 pridėjus kumeliuku dar kaimene tikrai padarytum, nes dbr jaučias trūkumas ypač rapse arba drėgnesniuose.

2. su mašinom gal ir išdegtų Sauliau, bet čia kombainai ir aš žiūriu kiek man kainuoja hektara ar ten toną kviečių pasiimti, ir per 5 metus čia rekordas, jei reiktų mažesniuse laukeliuose pasisukint tai ar rotorius ar hibridas, pagal kuro sąnaudas gautų malku nuo kratiklio...

3. ta patį galiu Tau taip pasakyt : turi 2 kratiklius arba 1 dydelį rotorių, ir kuliant pagavai akmenį, ar kokius kelis segmentus numušė ir ten keiti pora val., o kai turi 2 mažiukus vienas sustojo kitas varo tolyn... bet čia kas būtų jeigu būtų, jei lietus lyja ir spėji paimt tai čia išlošei, jei nusikūli 25% drėgnumo, o paskui savaite sausa, tai čia vėl kita situacija, bet čia jau man daugiau tikimybių teorija kvepia...

4. O čia jau savam stiliui, ką čia pyksi juk visi pripratę jau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenuginčijamas rotoriaus privalumas - mažesni jo gabaritai . Jam ir angare mažiau vietos reikia . Pradėtų policija prašyt leidimų kely del per didelio gabarito rotoriaus reitingai tikrai pakiltų . Dabar jis kažkaip lietuvoj nelabai prigyja . Manau jeigu jis turėtų tiek tų privalumų kiek reklamuojama , seniai visi būtų išsipardavę kratiklinius ir susipirkę rotorius . Žinoma skeptiškas požiūris ir į persikrikštyjusį folstrita . Šiaip būtų įdomu , kaip rotorius reaguoja tiek laiko savyje sukdamas sakykim kad ir susivalgytą pakėlėją ar kumščio dydžio akmenuką , ar jeigu " tikras kaimynas" kokį armatūros galą pradalgėj paliktų ...

jau žūm ar ministerijoj rengiamos pataisos, kad su žemės ūkio negabaritais galėsi važiuoti išsisiepęs keliais t.y. kombainai, sėjalkos ir t.t. svarbu bus tech. tvarkingas ir su švyturėliais, priekyje turės lydėti mašina su oranžiniais švyturėliais, policijos ir leidimu nebereiks...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1. kodėl nepadarysi? 550 pridėjus kumeliuku dar kaimene tikrai padarytum, nes dbr jaučias trūkumas ypač rapse arba drėgnesniuose.

2. su mašinom gal ir išdegtų Sauliau, bet čia kombainai ir aš žiūriu kiek man kainuoja hektara ar ten toną kviečių pasiimti, ir per 5 metus čia rekordas, jei reiktų mažesniuse laukeliuose pasisukint tai ar rotorius ar hibridas, pagal kuro sąnaudas gautų malku nuo kratiklio...

3. ta patį galiu Tau taip pasakyt : turi 2 kratiklius arba 1 dydelį rotorių, ir kuliant pagavai akmenį, ar kokius kelis segmentus numušė ir ten keiti pora val., o kai turi 2 mažiukus vienas sustojo kitas varo tolyn... bet čia kas būtų jeigu būtų, jei lietus lyja ir spėji paimt tai čia išlošei, jei nusikūli 25% drėgnumo, o paskui savaite sausa, tai čia vėl kita situacija, bet čia jau man daugiau tikimybių teorija kvepia...

4. O čia jau savam stiliui, ką čia pyksi juk visi pripratę jau :D

:)

1 Nepadarysi todėl, kad kratiklių nuostoliai neleis

2 tai tai svarbu kiek tona nuimti kainuoja, taip pat svarbu kiek už ją gausi. O kiek už ją gausi priklauso ir nuo to, kada ją nuimsi.

3 Kalbėjai apie pamainą hibridui ir aš apie tą patį, ne apie vieną vietoje dviejų

4 ok pasistengsiu išlaikyti stilių :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jie visi turi buti asiniai ar hibridai o kratukai ...jau benueinantis nuo tradicijos :icon-wink: netikit ? , po 20m ju neliks ir jei dar givuos sis forumas atminkit si mano teigini :icon-wink:

drįsčiau paprieštaraut... šių metų patirtis: 580 (7,5m) ir 550(6,6) lexion viename lauke, laukas 80ha, ž.kviečiai derlius ~6t, drėgmė 14-15proc. kartu pradėjom kult, kartu baigėm, aš su 580 - 45ha, brolis su 550 - 35ha. skirtumas per dieną palyginti nedidelis, nors tikrai nei vienas net sustoje nebuvom (nes jis žadėjo mane aplenkt :D). Kuro sąnaudos 550 ~ 10 ltr/ha, 580 ~ 13ltr/ha.(iš po 580 grūdai švaresni) Tas 10ha skirtumas didelis ar mažas galima spręsti kiekvienam pagal save, bet esmė ką norėjau pasakyti, tai kad kratukas per daug nenusileidžia šiuo atveju hibridui, bet išlaikymas jo daug pigesnis, nes daug paprastenis, mažiau mazgų, mažiau tepimo taškų ir pan. galų gale pats kombainas pigesnis... Todėl kai reiks keist 580 po keleto metų, reikės gerai pagalvot ar tai nebus didžiausias iš siūlomų kratiklinių... :eusa-shifty:

o ispilat stovedami?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...