Jump to content

TIK EKOLOGISTAM !!


Remis

Recommended Posts

Pasiskaityk čia

http://tar.tic.lt/Default.aspx?id=2&ite ... 94DD4C21E7

Jei augini belia kokia sėkla tai nereiškia, kad ten yra sėklinis pasėlys, tu turi jau bent sertifikuota sėkla pasėti

Gerai suprantu kad sekla sertifikuota turi but bet ar as ja pasejas deklaruoju kaip dobilus seklai turiu butinai atestuot juos?ar man neuztenka uzsiauginu nusikult ir pardavinet kaip ukinio atselio sekla ir gaut normalias ismokas?

Ir jeigu atsakymas kad reikia atestuot tai kokia viso to reikalo procesija?Ar reikia su kokia firma sudaryt sutarti kad jom parduosiu ta sekla?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man nepatiko kmynai, gerai kad dar išmoka kažkiek kompensavo išlaidas, pasėjau vieną lauką, antrais metais buvo tokie pat kaip pirmais, neužaugo, pasėjau kitą, rudenį matėsi kad tas pats bus, taip kad apariau abu laukus ir viskas, reikia juos mokėt augint turbūt labai, ir manyčiau laukas turi būt labai švarus nuo piktžolių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiskaityk čia

http://tar.tic.lt/Default.aspx?id=2&ite ... 94DD4C21E7

Jei augini belia kokia sėkla tai nereiškia, kad ten yra sėklinis pasėlys, tu turi jau bent sertifikuota sėkla pasėti

Gerai suprantu kad sekla sertifikuota turi but bet ar as ja pasejas deklaruoju kaip dobilus seklai turiu butinai atestuot juos?ar man neuztenka uzsiauginu nusikult ir pardavinet kaip ukinio atselio sekla ir gaut normalias ismokas?

Ir jeigu atsakymas kad reikia atestuot tai kokia viso to reikalo procesija?Ar reikia su kokia firma sudaryt sutarti kad jom parduosiu ta sekla?

Jei tu neturėsi jokiu sutarčių ir deklaruosi kaip dobilus sėklai bus neteisėtas paramos siekimas ir atestuoti turi būtinai. Ištikro geriausia tau butu pasiskaityti naujas tiesioginiu išmoku administravimo taisykles ir ten yra parašyta viskas.

http://www.zum.lt/lt/teisine-informacija/isakymai/7156/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

32. Įgyvendinantiesiems programą „Ekologinis ūkininkavimas“ parama už daugiametes žoles mokama tik:

32.1. laikantiesiems gyvulius, sertifikuotus pagal reglamentą (EB) Nr. 834/2007 ir Ekologinio žemės ūkio taisyklių reikalavimus, už sertifikuotą daugiamečių žolių plotą, tenkantį ne daugiau kaip 3 ha vienam sertifikuotam sąlyginiam gyvuliui;

32.2. institucijoms, kurios turi teisę atestuoti, atestuotiems ir sertifikavimo įstaigos pagal Reglamentą (EB) Nr. 834/2007 bei Ekologinio žemės ūkio taisyklių reikalavimus sertifikuotiems sėklininkystės ūkiams už ekologinei sėklininkystei naudojamus plotus.

Taip yra parašyta naujame ministro įsakyme 3D-231

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

32. Įgyvendinantiesiems programą „Ekologinis ūkininkavimas“ parama už daugiametes žoles mokama tik:

32.1. laikantiesiems gyvulius, sertifikuotus pagal reglamentą (EB) Nr. 834/2007 ir Ekologinio žemės ūkio taisyklių reikalavimus, už sertifikuotą daugiamečių žolių plotą, tenkantį ne daugiau kaip 3 ha vienam sertifikuotam sąlyginiam gyvuliui;

32.2. institucijoms, kurios turi teisę atestuoti, atestuotiems ir sertifikavimo įstaigos pagal Reglamentą (EB) Nr. 834/2007 bei Ekologinio žemės ūkio taisyklių reikalavimus sertifikuotiems sėklininkystės ūkiams už ekologinei sėklininkystei naudojamus plotus.

8.19.4. pareiškėjai ir (arba) paramos gavėjai, pretenduojantys į kompensacines išmokas už daugiametes žoles, kasmet iki rugsėjo 15 d. turi aprobuoti daugiamečių žolių sėklinius pasėlius. Nuostata netaikoma pasėjus daugiamečių žolių sėklinius plotus pirmaisiais metais;

Taip yra parašyta naujame ministro įsakyme 3D-231

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

man iskilo toks klausimas, kaip cia yra, kai teikeme paraiskas ekologiniam tai taisykles buvo vienos o dabar jas keicia kaip nori ar tai napazeidzia musu konstituciniu teisiu????? logiskai mastan tai yra kaip ir sutarties pazeidimas, del kurio galima ja nutraukti? nzn gal as ir nusikalbu bet gal galim padiskutuoti :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ministrai keiciasi o durnynas dideja ,jie ekologus tik naikina ,buvau ekologiniam sejau javus ,ir aliejini ridika seklai ,po nukulimo nuskuti ir paseji aliejini ridika zaliai trasai ir budavo uzauga iki arimo ,tikrintojas net isiziojo kad taip galima pagerinti dirva ,bet prunskiene sugalvojo aliejini ridika priskyre zolei ,nors ir auginau kulimui ,seklai,tai buvau nuvaziaves i ekoagra ,nma ir zum ,bet tik pasijuoke ir sake sek grudus,tai stai kaip jiems mes rupim ,meciau sertifikuoti tik del valdziazmogiu ,jau du metai nebe ,nors ukis mazas ,bet ziuriu jie vel su jumis eksperimentus daro,tai tuoj gal ir zirnius ir miezius zole darys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galetumet patarti: ruosiuosi pirkti agregata beariminiai technologijai eko ukyje, arciau tik kas 3 metus, ka geriau pasirinkti ekologiniam ukiui, ar lekstini skutika ar noragini? kuris padarys piktozliu atvilgiu maziau zalos? aciu is anksto

kaip su zole kariausi? 3kart skusi rudeni? ar ka nors kita galvoji

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Deklaruojam ekologinį sodą, simboliškai noriu deklaruoti ekologinį daržą 10 arų.

Būtų auginamos daržovės, bulvės ir sėjomainai tinkantys augalai. Bet kaip aš suprantu NMA negalima deklaruoti įvaižių daržovių ploto ir gauti už tai išmokas.

Tada aš turėčiau deklaruoti bet kokį plotą ir pažymėti, kad jį Sertifikuotų Ekoagros ir nežymėti, kad dalyvauju Ekologinio ūkininkavimo programoje?

Tokiu būdu aš išvengsiu, įsipareigojimų deklaruoti tą plotą 5-is metus?

Taip pat norėčiau paklausti ar kas susidūrėti su sankcijomis pasodinę neekologiškas daržovių sėklas, juk pirmais jos savame ūkyje neekologiškos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Deklaruojam ekologinį sodą, simboliškai noriu deklaruoti ekologinį daržą 10 arų.

Būtų auginamos daržovės, bulvės ir sėjomainai tinkantys augalai. Bet kaip aš suprantu NMA negalima deklaruoti įvaižių daržovių ploto ir gauti už tai išmokas.

Tada aš turėčiau deklaruoti bet kokį plotą ir pažymėti, kad jį Sertifikuotų Ekoagros ir nežymėti, kad dalyvauju Ekologinio ūkininkavimo programoje?

Tokiu būdu aš išvengsiu, įsipareigojimų deklaruoti tą plotą 5-is metus?

Taip pat norėčiau paklausti ar kas susidūrėti su sankcijomis pasodinę neekologiškas daržovių sėklas, juk pirmais jos savame ūkyje neekologiškos?

sveikas,

darzas labai problematiskas reikalas , siemet uz 2 metus atskaiciavo ismokas , negali irodyti , kad visa sekla savo , deklaruoju kaip kiti augalai neekologiski , negali kiekvienais metais buti ispejimai reikia pertrauku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...