Jump to content

john deere 6230 - 6330


suzukis

Recommended Posts

  • Atsakymai 149
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

ar ben kainas domejotes ? kai kainas suzinojau man atsoko svajones traktoriu pirkti john deere 6430 su amortizuotu tiltu 184000 lt cia reali kaina? cia perkant dabar o jei veliau tai dar plius 10000 uz TLS nes jo verte db 1 lt :icon-eek::icon-eek::icon-eek::icon-eek:

Čia su PVM kaina?

PASIDOMEKIT nauju jOHN dEERE kainomis Danijoje, praeis noras Dojus agro remti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar ben kainas domejotes ? kai kainas suzinojau man atsoko svajones traktoriu pirkti john deere 6430 su amortizuotu tiltu 184000 lt cia reali kaina? cia perkant dabar o jei veliau tai dar plius 10000 uz TLS nes jo verte db 1 lt :icon-eek::icon-eek::icon-eek::icon-eek:

Čia su PVM kaina?

Jei butu su PVM tai pas dauguma jau stovetu.. + PVM :eusa-doh: Dojus 6430 + TLS, standart 176k +pvm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kaina abieju vienoda daugmaz (arba iperki ir ta ir ta ) skirtumas tarp ju + 7km/h greitis, o kito +16 ag

Todėl leisk uzduoti toki durna klausima - Kokia tau nauda is 7km/h , kad atsisakytum 16Ag?

Dziedai,kad tiek 6230, tiek 6330 su TLS turi važiuoti 50 km/h, tai čia labiau diskutuoti, manyčiau, reiktų kiek naudinga būtų kabinos amortizacija (6230) ir ar reikia papildomų arklių (6330). Jei kainos vienodos, tik komplektacijos skiriasi, aš gerai pamastyčiau dėl papildomų arklių, kurie niekada nemaišo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kaina abieju vienoda daugmaz (arba iperki ir ta ir ta ) skirtumas tarp ju + 7km/h greitis, o kito +16 ag

Todėl leisk uzduoti toki durna klausima - Kokia tau nauda is 7km/h , kad atsisakytum 16Ag?

Dziedai,kad tiek 6230, tiek 6330 su TLS turi važiuoti 50 km/h, tai čia labiau diskutuoti, manyčiau, reiktų kiek naudinga būtų kabinos amortizacija (6230) ir ar reikia papildomų arklių (6330). Jei kainos vienodos, tik komplektacijos skiriasi, aš gerai pamastyčiau dėl papildomų arklių, kurie niekada nemaišo.

vėl įkišiu savo trigrašį.... Danijoj naujas 6930 prasideda nuo 165tukst., Lietuvoj nuo 210 tukst. Jei klystu pataisykit del lietuviškos kainos. Tai jei kaina vienoda tai ką rinktis, 6930 ar tuos kitus? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu jd 6430, gedimu per 3 metus pasitaike tik vienas ir tas per mano durna galva, bet truputely gailiuosi kad jy pirkau, nes traktorius ganetinai yra lengvas, trumpas remas, kas ytakoja vaziavima "joji kaip arkliu". Dabartine savo galva rinkdamasis tikrai ieskociau sunkesio, ilgesnio nors ir su tapacia galia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vėl įkišiu savo trigrašį.... Danijoj naujas 6930 prasideda nuo 165tukst., Lietuvoj nuo 210 tukst. Jei klystu pataisykit del lietuviškos kainos. Tai jei kaina vienoda tai ką rinktis, 6930 ar tuos kitus? :)

Danijoj standartinis 6930 su TLS už vieną kroną kainuoja 220 lietuviškų. Kam čia rašinėt tokias pievas aš nelabai suprantu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu jd 6430, gedimu per 3 metus pasitaike tik vienas ir tas per mano durna galva, bet truputely gailiuosi kad jy pirkau, nes traktorius ganetinai yra lengvas, trumpas remas, kas ytakoja vaziavima "joji kaip arkliu". Dabartine savo galva rinkdamasis tikrai ieskociau sunkesio, ilgesnio nors ir su tapacia galia.

jei be TLS nereikia stebetis, kad joja. As po biski pradedu gailetis, kad vietoj 7830 nupirkau 820 :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar ben kainas domejotes ? kai kainas suzinojau man atsoko svajones traktoriu pirkti john deere 6430 su amortizuotu tiltu 184000 lt cia reali kaina? cia perkant dabar o jei veliau tai dar plius 10000 uz TLS nes jo verte db 1 lt :icon-eek::icon-eek::icon-eek::icon-eek:

Čia tik gamintojo vadybos triukas. Kad gamykla turėtų garantuotą klientą ir nestovėtų firmose prigaminti po metus, prieš žiemą arba jeigu sutinki laukti 6 mėn duoda 5% nuolaidą. Taip ir atsiranda akcijos atrakcijos su skambiais šūkiais. O už tuos vargstančius po atviru dangum, žiemą druskos apsupty, procentėlius tai sumokame visi............

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kaina abieju vienoda daugmaz (arba iperki ir ta ir ta ) skirtumas tarp ju + 7km/h greitis, o kito +16 ag

Todėl leisk uzduoti toki durna klausima - Kokia tau nauda is 7km/h , kad atsisakytum 16Ag?

Dziedai,kad tiek 6230, tiek 6330 su TLS turi važiuoti 50 km/h, tai čia labiau diskutuoti, manyčiau, reiktų kiek naudinga būtų kabinos amortizacija (6230) ir ar reikia papildomų arklių (6330). Jei kainos vienodos, tik komplektacijos skiriasi, aš gerai pamastyčiau dėl papildomų arklių, kurie niekada nemaišo.

nuo kada tsl su greiciu ka nors bendra turi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vėl įkišiu savo trigrašį.... Danijoj naujas 6930 prasideda nuo 165tukst., Lietuvoj nuo 210 tukst. Jei klystu pataisykit del lietuviškos kainos. Tai jei kaina vienoda tai ką rinktis, 6930 ar tuos kitus? :)

Danijoj standartinis 6930 su TLS už vieną kroną kainuoja 220 lietuviškų. Kam čia rašinėt tokias pievas aš nelabai suprantu.

Nenoriu čia nieko įrodinėt, bet šitą info sužinojau iš dano kurio kontaktus pats man kažkada atsiuntei ir su kurio pagalba pats naudotą Case nusipirkai. kiekvienas renkasi kur ir kaip investuoti savo pinigus, kam leist uždirbti ir kiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...