Jump to content

Vienkiemio saugumas


ricardaas

Recommended Posts

man reikia, kad matyciau vaizda fermoje. Man sita iranga butu reikalinga tik del karviu versiavimosi, nes naktim atsibosta vazineti i ferma :)

Kokios problemos ? Kiek paskyręs tam litų ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man reikia, kad matyciau vaizda fermoje. Man sita iranga butu reikalinga tik del karviu versiavimosi, nes naktim atsibosta vazineti i ferma :)

Kokios problemos ? Kiek paskyręs tam litų ?

problema tokia, reikia kad nakti atsikeles matyciau kompo ar kokiam kitam ekrane vaizda ar versiuojasi karvute ar ne. Ferma beveik 1km nuo namu, tad kokiu budu butu galima pasijungti kamera fermoje? del litu, tai nesu konkrecios sumos nustates.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

problema tokia, reikia kad nakti atsikeles matyciau kompo ar kokiam kitam ekrane vaizda ar versiuojasi karvute ar ne. Ferma beveik 1km nuo namu, tad kokiu budu butu galima pasijungti kamera fermoje? del litu, tai nesu konkrecios sumos nustates.

Tai čia ne problema. Yra kameros, filmuojančios prie 0 liux apšvietimo, su infrared pašvietimu. Perdavimui bevielės įrangos irgi yra. Galiu sužinoti apytiksles kainas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš lygiai apie tokią pačią kombinaciją galvoju jau seniai, bet nesiryžtu dėl investicijų.

Ferma už 300m, bet laukiant naktimis veršiavimosi ir 300m yra kartais neįveikiamas atstumas. Gal namie antrą televizorių miegamajame pasistatyt ir sukergt su stebėjimo sistema. Tik neįsivaizduoju, kas tai turėtų būti. Kamera su IR filmavimu viskas aišku, o kokiu būdu signalą nusiųsti į namuose stovintį TV?

Ar paprastesnė sistema būtų sujungti ne su TV, o su kompiuteriu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tv tai priedeliu reikes, nes nebe analogines sistemos, prie pc lengviau. Del apsvietimo prie 0lx tai kameros itin brangios jei noresi kazka matyti, ka vienos minimum orientacine kaina butu nuo 2000lt, o fermoje ju nemazai reikes, plius inkilus gali tekti kabinti, nes dregme ir pan, fermoje ne tokia pati kai lauke, buves grupiokas uzsiima signalkem pri KTK kaune irenges kameras, taupe kolegija tai ir prasciau matosi nors ir ale gerai ten nakti filmuoja nors nieko nematyti. Geriausia statyti IP kamerras su IR pasvietimu, statai moduliatorius ir kita iranga, tada gera siustuva siusti duomenis i namus, aisku imtuvas ir pc ir tada kokybe geriau ir pan. Bet tai investicijos didziules. Nebent padaryti kad automatiskai ijungtu sviesa fermoje ir tada kameras be IR pasvietimo pigesnes bus ir geresnes kokybes vaizda duos. As asmeniskai tai daryciau bet kadangi melyna padange siulau kreiptis i koki speca pasakytu paskaiciuotu duotu optimalu varianta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš lygiai apie tokią pačią kombinaciją galvoju jau seniai, bet nesiryžtu dėl investicijų.

Ferma už 300m, bet laukiant naktimis veršiavimosi ir 300m yra kartais neįveikiamas atstumas. Gal namie antrą televizorių miegamajame pasistatyt ir sukergt su stebėjimo sistema. Tik neįsivaizduoju, kas tai turėtų būti. Kamera su IR filmavimu viskas aišku, o kokiu būdu signalą nusiųsti į namuose stovintį TV?

Ar paprastesnė sistema būtų sujungti ne su TV, o su kompiuteriu?

parasyk "Miguelis" jis yra isirenges aviu fermoj IP kameras, manau pakunsultuos. jis nemazai yra parases temoje "aviu auginimo pradzia " 3 puslapis jai neklystu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Gal ir nieko mintis būtų vienkiemyje turėti dresuotus vidurio azijos aviganius...

"...Daugiau nei trisdešimt metų šunis dresuojančios kinologės Rūtos Liberienės klientų sąrašą neseniai pirmą kartą papildė verslo įmonė. Ji užsisakė išmokyti sargų amato keturis Vidurio Azijos aviganius.Įmonės teritoriją saugoti įdarbinti aviganiai per keturis dresūros mėnesius jau išmoko paklusnumo ir įsisąmonino neimti ėdalo nuo žemės bei iš svetimo rankų.

Sarginio šuns abėcėlę išėjusiems keturkojams dabar prasidės sunkiausioji dalis – mokysis sulaikyti nusikaltėlį, kad apsaugotų naktimis budinčius sargus.

R. Liberienė tikina, kad tik adrenalino fanatikai galėtų rizikuoti lįsti į įmonės teritoriją, kai už tvoros paleisti įsilaužėlių laukia dresuoti įspūdingi šunys. Dar nė metų neturintys „Montuotojo“ aviganiai jau sveria po 50 kilogramų. Dar po metų jie bus ne ką lengvesni už suaugusį vyrą – svers 80 kg. „Šitie augintiniai tikrai be vargo pargriaus įsilaužėlį. Jų sučiupti vagys policijos lauks kaip angelų sargų. Dresuoti šunys turtą saugo geriau nei signalizacija. Įsilaužėliai gali būti pasiruošę ją išjungti, o keturkojais taip lengvai neatsikratys“, – perspėjo kinologė.

Anot R. Liberienės, patekusieji į tokių šunų glėbį turėtų suvokti, kad jiems labai pasisekė. Dresuoti keturkojai blogiausiu atveju krimstelės į minkštesnę vietą, bet vagišius policijos pareigūnų sulauks gyvas. Mokslų neragavęs lojantis sargas nebūtų toks gailestingas ir geriausiu atveju savo auką pasiųstų pas chirurgus..."

http://www.sekunde.lt/gyvenimas/dresuot ... oj-ginklo/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

nu ok, daleiskim pas mane sandelys 2000kv.m., ten davikliiai paprasti sudeti, ju yra apie 16, kaina kazkur 40lt, gaunasi 650lt. tavo vienas beveik tiek kainuoja. Tai klausimas jei dedant tokius kaip pas tave, gal ju ten vos keleta uztenka sudeti, nes spindulys didelis veikimo ? nes jeigu veikimo spinduliai tokie pat, tai cia signalke 10tukst kainuoja padaryt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuorodoje rašo pagrindinius parametrus:

Ypatingai patikimas bei atsparus klaidingam aliarmui;

2 PIR jutikliai;

Reguliuojamas judesio jutiklio jautrumas

Mikrobangų jutiklis;

Reguliuojamas mikrobangų jutiklio jautrumas;

Apsauga nuo uždengimo (IR);

Vibro daviklis;

Pasirenkamas darbo rėžimas (IR / ARBA);

Suveikimo atmintis;

Nereaguoja į gyvūnus;

Ypač atsparus RFI/EMI trikdžiams;

Judesio detektavimo atstumas 12m ir 100°;

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

auksine apsaugos sistema. pagrindinis dalykas, tai kad atsparus klaidingam aliarmui, tas gerai, bet tvarkingai viska susitvarkius galima ir su paprastais davikliais tu aliarmu isvengti, tad kazi kaip cia verta tokiu pinigu sie davikliai :eusa-think:

Uz 40 lt tik kambariniai iseina, as rinkausi atsizvelgdamas i darbines salygas: didelis saltis (piguciai prie minuso kvailiot pradeda, pas tave tikriausiai PIR sudeti), dregme, gyvynai. Jie veiikia mikrobangu ir infraraudonu bangu ruozuose. Ir man uzteks 5.

Aisku galimas ir pigesnis variantas jis kainuoja apie 200 lt/vnt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip jis tiesiog neveikia :lol:

Va uz 50 lt daviklio aprasymas

Veikimo kampas - 90 °;

maitinimo įtampa - 9,5 – 14,5 V DC;

veikimo temperatūra - 0 - +50 °C;

vartojama srovė (budėjimo rež.) – 16mA

vartojama srovė (pavojaus rež.) – 20mA;

PIR veikimo atstumas – 15,2m;

montavimo aukštis – 2-3,5m;

Kita ziema nueik kai - 20 bus :lol:

Kita vertus buna ir tokiu

judesio detekcijos laukas 12 x 12m ir 110°;

montavimo aukštis 2,1 - 2,7m;

dviejų elementų sensorius;

mikroprocesorinis signalo filtravimas ir analizavimas;

sabotažo jungiklis;

maitinimas 11-16V DC 15mA;

naudojimo temperatūra -20°C iki +50°C

Na nesvarbu, ilgai rinkausi kol galutinai apsisprendziau, tikiuosi jie nenuvils.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane tie pigus stovi jau antri metai ir lauke pora yra , i viena vandens pateko nes sumontuotas blogai buvo ispyliau ir vel viskas tvarkingai veikia :lol: beje ir salciui atsparus

Tai nori sakyt kad mane vadybininkai isdure? Sako dek situs ir problemu neturesi :D

Kita firma buvo 30% pigesni paketa pasiulius. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...