Jump to content

zieminiu mieziu kulimas


John Deere 6630

Recommended Posts

na pabandžiau ir aš vakar miežių tiesa salyklinių zvano rajone, hmm tikrai palyginus smagiau kuliasi nei kitais metais, vienintelė problema, pelkė, šlapia labai, tik spėji isibėgėti tuoj kasasi. Tai čia su 8010, o mažiukus tai magnumas turėjo sočiai darbo traukioti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 53
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

norėčiau paklaust kokiu greičiu kuliat? pas mus vienas ukininkas nusipirko džonį rotorinį ir labai tikėjosi kad eis pakult 12 km/h greičiu o dabar tik 7,5 įvažiuoja tai labai susinervinęs,derlingumas 8t/ha.

reikejo Case pirkt arba Nh, nes JD S turi problemu su trauka...arkliai liesi sudeti ar kas ten jiem, nors ju daug bet nepatraukia... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

norėčiau paklaust kokiu greičiu kuliat? pas mus vienas ukininkas nusipirko džonį rotorinį ir labai tikėjosi kad eis pakult 12 km/h greičiu o dabar tik 7,5 įvažiuoja tai labai susinervinęs,derlingumas 8t/ha.

Bet tave Linuk siutas ima, kad jis Jus apdeda- nes net tų 7,5 km. neįspaudi. O ir nurėžia jis plačiau nei Jūs -virš 9m. . Ar aš klystu :icon-rolleyes: Tik vat derliai kažkaip neregėti šiems metams :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tave Linuk siutas ima, kad jis Jus apdeda- nes net tų 7,5 km. neįspaudi. O ir nurėžia jis plačiau nei Jūs -virš 9m. . Ar aš klystu :icon-rolleyes: Tik vat derliai kažkaip neregėti šiems metams :icon-eek: man užtenka ir 5 to greičio,paskui labai greit javapjūtė baigesi nespėji nė pasimėgaut :D pernai vasarinius kvietukus po40 ha per dieną ėmėm tai nespėji sužiurėt ir nėra.aš maniau kad bereikalo jis čia nervuojasi,visi ant tiek važiuoja,o pasirodo džonis silpną motorą įdėjąs :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ramiai vaikinai, tik nereikia nervuotis. Nekalbu apie 12km/h tai nerealu net gerais metais tuo labiau su minėtu "kombainu". Bet kokiu atveju nėr to blogo kas neišeitu į gerą, abu pakankamai subrendę, kad tai suvoktumet, be mano komentarų :D

nezinau kaip pas kitus,bet pas mus siemet ha rekordus reikes pamirst,dziaugemes per lauka pavaziuodami

duok dieve tuos ha tik nupjauti, negi reikes viksru ieskotis :eusa-think: Siaip http://www.gismeteo.ru

nuo sekmadienio lietaus neberodo bet cia pas tuos sinoptikus pastovaus nieko nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

VBS sakė, kad Linukui antradienį atveža išbandymui T seriją :icon-rolleyes: Shaulini ar ne per daug apsileidęs šitam krašte?????????????????? Kažkas sugebėjo žalią rotorių į tą patį kaimą įkišti o raudono aplinkui ir per 50 km nėra :( .

Na tai reiks žmogui aštuntuką pasiūlyt, kaip tik turiu neblogą variantą. Sprendžiant iš pernykščių bandymu, pasistengus būtu galima ir su kaimynu palenktiniauti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kaip tas žaislinis modeliukas jūsų laukuose pasirodė? . Ir negražu žmones įgrūsti į pelkes :lol:

Tikrai kad žaislinis modeliukas :D o del pelkių tai bijai vilko neik į mišką reikia kult o ne į balas dairytis.budi po šonu 8345-as ištrauks jei ne tai dar tokį turim. ir mūs krašte case labai prastai užsirekomendavo,tai dabar nežinia kada pasitikėjimą atgaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš kelis metus pora traktorių nepateisino lūkesčių,tai matyt žmonės nusprendė jei traktoriai ne kas tai ir kombainai nelabai,nemažai tų kombainų aplink nu bet case nei vieno nežinau, o būt visai įdomu pamatyt kaip jie ten eina.

Eina ispudingai :icon-eek::eusa-clap: tenka matyt 2 devintukus skrendant per derlingus javus :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...