Jump to content

didžkiai traktoriai, kuri pasirinkt? Fedt936profi ar JD8345R


visk

Recommended Posts

  • Atsakymai 65
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

del kokiu priezasciu?

Dėl ekonomiškumo....

perkant traktoriu ir isleidziant tokias sumas, argumentas jog del ekonomiskumo kelia didele nuostaba :lol::lol:

Tai kad iš esmės jie abu vienodi . Skirtumas tik tame , kad Fendas tą patį padargą tempia didesniu greičiu ir mažesnėmis kuro sąnaudomis , o tai ir yra laiko ir kuro ekonomija .Ar ne argumentas , jeigu trąktorius dienai surys 150 l mažiau , dirbdamas tą patį darbą ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl ekonomiškumo....

perkant traktoriu ir isleidziant tokias sumas, argumentas jog del ekonomiskumo kelia didele nuostaba :lol::lol:

Tai kad iš esmės jie abu vienodi . Skirtumas tik tame , kad Fendas tą patį padargą tempia didesniu greičiu ir mažesnėmis kuro sąnaudomis , o tai ir yra laiko ir kuro ekonomija .Ar ne argumentas , jeigu trąktorius dienai surys 150 l mažiau , dirbdamas tą patį darbą ...

Jei tempia greiciau, tai dirbsi maziau valandu tam paciam darbui atlikti arba nudirbsi irgi daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandžius abu laukuose ir pasivažinėjus transporte - pasirinktas Fendt ...

Situacija ta pati, pasirinkimas taip pat :)

nesuprantu kam mesti tokius pinigus ant fendt geriau imti massey ferguson 8690, i ta fendta tiek visko prigrusta, kad puses to nepanaudosi net. O transporte turi dirbti sunkvezimis, jei tai yra bent 300 ha ukis. Traktorius turi dirbti lauke!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko tame fende daugiau prigrusta lyginant su ferguson 8690 :icon-question: Argumentuok :) Gal nepaminėjau, bet kalba ėjo apie Fendt su power komplektaciją, o ten viskas sudėta kas reikalinga, bent jau mano poreikiams pats tas :) O ir kaina kaip jau esu minejes anksčiau maloniai nustebino, ypač skaičiuojant 1 AG/Lt. Kas dėl transporto, tai mano nuostata tokia, kad autotransportas reikalingas tik tada, kai pagrindiniai maršrutai viršija bent 30 km atstumą, o mano atveju atstumai , kad ir iki pagrindinių elevatorių, neviršija 15 km :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandžius abu laukuose ir pasivažinėjus transporte - pasirinktas Fendt ...

Situacija ta pati, pasirinkimas taip pat :)

nesuprantu kam mesti tokius pinigus ant fendt geriau imti massey ferguson 8690, i ta fendta tiek visko prigrusta, kad puses to nepanaudosi net. O transporte turi dirbti sunkvezimis, jei tai yra bent 300 ha ukis. Traktorius turi dirbti lauke!!!

Gal galėtum konkrečiau argumentuoti, ko tam Fendt yra per daug. Pas mane 700 serijoj šiek tiek menkesnė komplektacija kaip 900, tai man vis kaiko trūksta. Maniškiam galima susiprogramuoti tik 4 padargus, man to mažai. 900 jau 6 ar 8 reiktų pasivartyti po bukletus, tingiu. :) Man mažai 2 programuojamų greičių, galėtų būti 4. Man tai 900 serijoj tikrai ne perdaug, o jau 939, kurį vakar apžiūrėjau Ivabaltė,s baliuj, gal jau normaliau. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu kam mesti tokius pinigus ant fendt geriau imti massey ferguson 8690, i ta fendta tiek visko prigrusta, kad puses to nepanaudosi net. O transporte turi dirbti sunkvezimis, jei tai yra bent 300 ha ukis. Traktorius turi dirbti lauke!!!

Per tas kelias dienas bandymų , bent pusę tai tikrai panaudojau iš viso to , ko ten "prigrūsta" (beje to pasigedau JD 8r). Grūdus išvešt iki tolimiausio elevatoriaus apie 25 km . Kam sunkvežimis jeigu traktorius veža po 3-5 reisus per dieną ir po 36 tonas (ne kiekvienas sunkvežimis dar tiek sudarys) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Is pavydo sprogstat, kad Fendas 60 bega ar is ipratimo prie rusiskos technikos, kuri per pus letesne? Kam visokiem pusantriniam greitinat dezes arba nieko kito nesugalvodami didinat vairiklio apsukas? Tai ar cia blogai, kad su Fendu, vaziuodamas 40km/h, nereikia klausyt zviegiancio variklio? Dabar grudus galima ir su arkliu vezt parduot, bet nuo kombaino - manau kiekviena minute svarbi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Is pavydo sprogstat, kad Fendas 60 bega ar is ipratimo prie rusiskos technikos, kuri per pus letesne? Kam visokiem pusantriniam greitinat dezes arba nieko kito nesugalvodami didinat vairiklio apsukas? Tai ar cia blogai, kad su Fendu, vaziuodamas 40km/h, nereikia klausyt zviegiancio variklio? Dabar grudus galima ir su arkliu vezt parduot, bet nuo kombaino - manau kiekviena minute svarbi.

:eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Is pavydo sprogstat, kad Fendas 60 bega .

Visa beda, kad paskui nespėja prikabinti padargai. Kurių gale kabo lentelė su max 25 Atsilieka ratai, stopai, priekaba aplenkia...........

o ant kokios preikabos matei max 25? tai jaj dievas neidejo smegenu tai karve nebeprisi....s su protu dirban viskas geraj buna....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...