Jump to content

MTZ 82 Priekinis Tiltas


Soul

Recommended Posts

iskilo problemu su 82.1 (paprastu tiltu). nesuprantu del ko galejo suplesyt kardana einanti nuo razdatkes iki pakabinamo guolio... guolio viduje sujungimas ant "kieto" du vienodi flansai is galu, o per viduri ikistas apvalaus metalo ruosinys kad sumazinti klibejima. guoliai pakabinamam nei klipt, nors senai tarnauja, bet nekliba. is seniau turejo saizu garsa, bet su tuo garsu daugiau kaip pusantru metu vazinejau, kol galiausiai sulauze  kardana... uzsidejau nauja kardana, ir tasai tyliai bet bando "sneket" baugu tiesiog isibeget, plentu pavaziavau apie 3 km tai uzkaito kryzme esanti pakabinamo guolio pusej, grizau namo tuai ir kryzme esanti prie razdatkes gerokai pasilo... atjungus kardana nuo razdatkes ir sukinejant razdatkes flansiuka laisvai sukiojasi, padetys veikia.. ir siaip vaziuojant su nuimtu kardanu nuo razdatkes viskas gerai, rieda traktorius be jokiu pasaliniu garsu... nezinau kame problema :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane kardanai abu pagerinti (storesni) sudeti po 200 lt kadaise pirkau, dabar toks pat kardanas 59 eurus kainavo.  kryzme per 4 metus pakeiciau tik viena paciam priekyje, bet niekaip nesuprantu is kur saizus triuksmas vaziuojant 9 begiu, o tarkim vaziuojant 7 ar 8 begiu garsas kaip tarskesys..  kodel luzo kardanas, ne pati kryzme bet vamzdis nuejo velniop, nors tos pacios kryzmes to kardano geros ir dar vaziuot ir vaziuot.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

skyriau tiek tilta pusiau, ir pati diferenciala  buvau atsidares ir nieko, viskas sukas laisvai, visos dalys sveikos, kampines pavaros sveikos, tepalo yra, pakabinama guoli isardziau, ten irgi tvarka, surinkau atgal, siandien razdatke emiau salin, ten irgi nieko blogo neradau, viskas tiek pasijungia, tiek atsijungia tvarkingai... reikes vazinet ir laukt kol ka rimciau nusuks, ir pasirodys kas negerai. vis neina suprast del ko truko pusiau kardanas ir nuo ko persiduoda tarskesys i kardanus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
prieš 38 minutes , 123Efka pranešimas:

Sveiki,jau nepirma karta ariant nusuka kampinius dantracius,visada to rao kur vagoj vaziuoja,veleneliai buvo sudeti originalus ne kinas,gal ju tarpas reguliuojasi,suleidimas?itarimas kad neakankamai susileidzia tie dantraciai,jeigu reguliuojasi,kaip reguliuojasi?

41469769_301830237077640_4621329761900167168_n.jpg

reguliuojasi tarpelis po stakanu esanciom skardelem. bent man kiek yra pasitaikes toks gedimas, tai visada tepalas prapuldavo zemyn ir kampine pavara gatava... ir surinkinejant stakane esancius rebokslius sudek teisingai, nes kitaip teks vel remontuot kampine pavara, sakau is patirties :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-09-12 at 14:15, urbonas10 pranešimas:

Nž, dar neteko matyt nei vieno mtz, kad laikytūsi ten tepalas. Ir aš ir visi kiti kiek žinau maišo tepalą su salidolu ten, tada jis laikosi.

kuomet tepalas nesilaiko (ten) tai rezultatas kaip auksciau esancioje foto nutinka, o tepalo sumaisymas kazkiek padeda, bet jei riebokslai praleidzia, tai laikinas issigelbejimas nuo remonto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba diena.

Nupirkau naują pakabinamą guolį traktoriui MTZ 82. Traktorius priekinių ratų buksuojant lygioje vietoje ant žvyro ratų neprasuka. Buksuoja pakabinamo guolio sankabos. Pardavėjas (oficialiai veikianti įmonė) sako, kad guolis nereguliuojamas ir nieko ten veržt nereikia. Bet man labai sumažėjusi traktoriaus traukimo jėga. Tada klausimas: ar galima/keik reikia suveržti dar sankabas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, i am Marius pranešimas:

Laba diena.

Nupirkau naują pakabinamą guolį traktoriui MTZ 82. Traktorius priekinių ratų buksuojant lygioje vietoje ant žvyro ratų neprasuka. Buksuoja pakabinamo guolio sankabos. Pardavėjas (oficialiai veikianti įmonė) sako, kad guolis nereguliuojamas ir nieko ten veržt nereikia. Bet man labai sumažėjusi traktoriaus traukimo jėga. Tada klausimas: ar galima/keik reikia suveržti dar sankabas?

Verzk kiek verziasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-09-12 at 14:15, urbonas10 pranešimas:

Nž, dar neteko matyt nei vieno mtz, kad laikytūsi ten tepalas. Ir aš ir visi kiti kiek žinau maišo tepalą su salidolu ten, tada jis laikosi.

1998m 82.1dar laikosi tepalai ten o ir per pavaras nebėga tepalai (tik dešinėj pusėj keisti guminiai žiedai)4000motoval

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...