Jump to content

kultivatorius


audrys

Recommended Posts

Tai va.. norisi sutaupyti bet kartu ir gerą daiktą įsigyti :) o gal kokį kompakterį žiūrėti? kaip kad Farmet kompaktomat ar Lemkeno.

 

Juozukai, smagu dėl jūsų, kad žinote ko norite ir kad apsisprendėte. O aš dar apsisprendimo kelyje.

Pasidomėk dar ir Kockerling Allrounder, rimtas kultivatorius, gerai dirba ir arima ir nuo šiaudu nesikiša ir kaip skutikli kai kuriais atvejais gali panaudot, jei labai susidomėsi galėsiu duot tel. kas su tokiu dirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ale kopija, oj, sorry, analogas labai į kažką panašus :D Gaila, Dotnuvos projektai tokių negali pasiūlyti, labai būtų įdomu sužinoti kainą. Šiandien panaršius po Konekesko puslapį, tai ir Heva kultivatorių greičiausiai neturės galimybės pasiūlyti. Ateinančią savaitę, manau, kultivatorių išsirinksiu, nes liko ne be daug  variantų. Liks kiti galvos skausmai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ale kopija, oj, sorry, analogas labai į kažką panašus :D Gaila, Dotnuvos projektai tokių negali pasiūlyti, labai būtų įdomu sužinoti kainą. Šiandien panaršius po Konekesko puslapį, tai ir Heva kultivatorių greičiausiai neturės galimybės pasiūlyti. Ateinančią savaitę, manau, kultivatorių išsirinksiu, nes liko ne be daug  variantų. Liks kiti galvos skausmai :)

Tai kokie variantai like?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na buvau vakar pažiūrėti laumetrinio KLL.. Nuotraukose jis geriau atrodo. Rėmas toks masyvus, darbinės dalys 6 eilės noragėlių, segmentinė lenta prieky ir gale. Gylis reguliuojasi ant centrinės važiuoklės (net klipsų ar skalės nėra koks turi būti gylis kai nuleidi į darbinę padętį). Pagal kokybę ir kaina. 5 metrų - 15000 eur + pvm. Tiek tų įsipūdžių.

pernai is manes uz KLL 6m prase 14000 eur +PVM tai gal dar vietos yra rimtom derybom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jevgenijau, esu tokios nuomonės, kad germinatorius ruošia sėklos guoliavietę jau kartą kultivitoje/germinuotoje dirvoje. Man reikalingas kultivatorius tam, kad suardytų arimą, kitaip sakant, nutrauktų kapiliarus drėgmės garinimui. Ir nenoriu, kad koks germinatorius, man pritrintų daug smulkios frakcijos molynuose. Kultivatorius irgi gerai aptrina grumstus. Mano sėjamoji vaderis rapidas su dirbimo diskais, tai aš pasipurenu dirvą ir taip papildomai prieš padėdamas grūdą. Man reikalingas daiktas pirmam žemės dirbimui, nutraukti kapiliarus ir pašildyti dirvą. O kultivatoriui antra eilė lyginimo lentos, mano manymų, užlygina nagų paliktus griovelius, patrina dar likusius grumstus, kartu paviršių dar patankina. Bet rytoj galėsiu vadybos apie tai paklausti.

Nelietuviškų gelažų dar nežinau, ryt vaderis nz atveža komercinius, poryt turėsiu kokerling allroud, dar nenoriai, bet paskambinsiu dėl tos multivos agrotekai. Ir galėsiu paviešinti kainas. Kol kas laumetrio perspektyvos miglotos mano ūkyje... :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai kam dar virbalai gale? kai lenta uzlygina nagu griovelius patankina zeme. Virbalai vel priraizo grioveliu ir isardo sutankinima.

Laumetry agrovizijoje ziurinejau. atrodo tvirtas daigtas, bet dazytojai pas juos tai priespangiai, pliku siuliu ant vietos bent keleta gali surast. Ir dar i paroda atsiveza tokius nedadarytus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...