Jump to content

Galvijų ir skerdenų kainos


KAZE

Recommended Posts

su rulonais tik det baltus, pas tevu tvartas su kampu tai kampa visad rulonais uzstatom, viena kart siaudiniais tai dave su visais siaudais kiaurai, nereikia pamirst kad yra tie kurie sumasto sokti per virsu. as tvora bent 1,7metro statau jei reikia is lauku parvaryt, taip pernai zindenes vezem, ir tai atsirado telycia kuri per virsu persoko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7 valandas ago , stumbras said:

Kai gausi euru pilna sauja bus nebegaila :D

Takas turetu but apie puse metro plocio, kad neapsisuktu, bet is ruliu nelabai gausis taip sudet. Jei vienu aukstu det soka per virsu. Vasara ganykloj susidejes is ruliu gaudziau buliu, susidejau tokio plocio, kad su traktorium pratilpciau pastumt jeigu neitu i furgona. Tas apsisukes prakiso galva pro griebtuvus ir po to pasilipes ant sparno pastrigo. Maniau, kad sulauzys viska... Po to nupirkau kilnojamas tvoras, idejau ruli pats iėjo i aptvarėli ir jokio vargo.

Nu jo  man ir buna gaila viskas preina kai eurai kisenej dar pagalvodavau " tokie dideli "" vyrai" buvo  o dabar kisenen sutilpo"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-02-22 at 16:21, stumbras said:

Kai gausi euru pilna sauja bus nebegaila :D

Takas turetu but apie puse metro plocio, kad neapsisuktu, bet is ruliu nelabai gausis taip sudet. Jei vienu aukstu det soka per virsu. Vasara ganykloj susidejes is ruliu gaudziau buliu, susidejau tokio plocio, kad su traktorium pratilpciau pastumt jeigu neitu i furgona. Tas apsisukes prakiso galva pro griebtuvus ir po to pasilipes ant sparno pastrigo. Maniau, kad sulauzys viska... Po to nupirkau kilnojamas tvoras, idejau ruli pats iėjo i aptvarėli ir jokio vargo.

kas per kilnojamos tvoros???????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On Friday, February 24, 2017 at 22:52, Dar vienas miestietis... said:

kas per kilnojamos tvoros???????

http://specagra.lt/Produktai/gyvulininkyste/gyvulininkyste/lauko-ir-kita-mobili-iranga/mobilios-tvoros.html

Pradziai gaudykles brangu. Nupirkau tvoru po 3 metrus ir susistatai is ju koridoriu arba aptvareli. Vienam pazystamam paskolinau kai norejo pievoj telycias sugaudyt. Kai atveze sako geras dalykas jau savo nusipirkom. Gyvuliai nesibaido ju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

38 minutes ago, stumbras said:

http://specagra.lt/Produktai/gyvulininkyste/gyvulininkyste/lauko-ir-kita-mobili-iranga/mobilios-tvoros.html

Pradziai gaudykles brangu. Nupirkau tvoru po 3 metrus ir susistatai is ju koridoriu arba aptvareli. Vienam pazystamam paskolinau kai norejo pievoj telycias sugaudyt. Kai atveze sako geras dalykas jau savo nusipirkom. Gyvuliai nesibaido ju.

kiek kainuoja tos tvoros?

sakau gal is medienos konstruoti ...mediena  nekainuoja,tik metalas ir kaimo chanziulnyku darbas :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali ir metalines pats lipdyti...pradziai ir taupumo sumetimais dariau medines, kai varant jaucius pradejo luzinet ir jauciokai pasipyle laukan ir svoris (jei nori sipresniu) nemielas tampyti. Spjoviau ir susivirinau metalines ( palanksto ir metalines) nieko ten nera jei  virint moki. Galima ir pirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
prieš 19 minutes , Dar vienas miestietis... pranešimas:

uzaugo ir mano "banditai"

 pirmi, gal ir paskutiniai...:)

kokia imone rekomenduotumete? kad nedingtu su visais buliais,ar moka is karto grynais ar pavedimu??

Moka vietoje ir grynais, tik pirma reikės jaučius įvesti į mašiną. O jums su angusais, spėju, bus labai sunku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniau, kad angusai, regis, apsirikau. Jo, krūvas vežiojasi, gi per žinias kartą pasakojo, kaip apvogti bandė juos, kažkokie kvaileliai.

Taip, o kas kitas įves tą jautį? Turėsite būti jau jį pasigavęs, juk nelauks, o tada gal ir mašinistas įves tą jautį, bet iš savo praktikos žinau, kad reikės padėti - bus vairuotojas be patirties ir nusuks dar sprandą jaučiui. Pas mano kaimynus buvo beragis, tai nusisuko sprandą ar užduso jautis traukiamas į mašiną, o jį taip ir paliko, jau tavo, žmogau, bėda. Man buvo pakliuvę irgi nutikimas, tuo elektrošoku per anksti pakratė jautį. Jautis tik pasišoko, grandinė pririšta trūko, o jautis tada verstis pilvu per mašinoje buvusius užtvarus. Gerai, kad žarnų nepaleido ir nusileido gan saugiai netoli 800 kg jautis. Aišku, tą kart jo jau nepagavome.

Reikia stebėti du dalykus - jokių grandinių, tik virvės ant ragų ir neleisti jiems to elekrošoko naudoti kada tik panori, jautis pats turi iš lėto užsiropšti.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 tie  dideli buliai  jau  aptvare laukia kol  bus  -30C o as  konstruoju tuneli tipo isvaryti buliams i transporto priemone

  sakau ragu  neturim... zinoma nieko nesuprantu,bet kad mano pikciurnas limuzinus kas kur nors ivestu  nelabai isivaizduoju :eusa-think:

o ivaryt su ugnim ir suviais netinka? :Dbutinai ivesti?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau, kad ragų nėra, man tai neįsivaizduojamas dalykas. Yra pas mane vienas angusų mišrūnas beragis, tai darosi baisu net pagalvojus. Jei būtų ragai - jokio vargo. Turėjau toną sveriantį šarolė ir labai agresyvų, vos pamatydavo žmogų, tai puldavo staugdamas užbadyti. Bet įvestas gal net lengviausiai iš visų.

Apie "tunelį" galvoju taip pat. Tam vienam angusui jį reikės įrengti. Tik žiūrėkite, kad būtų aklinai sandarus, nes bus tarpas, kad ir mažo lango dydžio, kur aukštai ir supanikuos jautis, bandys iššokti, nors net žmogus nepralystų. Kartą jautis jau įvestas į mašiną ant svarstyklių stovėdamas sugebėjo apsisukti ir pro tų mašinos vartelių tarpus bandė iššokti. Atlaikė tie varteliai, nors baimės buvo visiems, ypač vairuotojui. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, udugas pranešimas:

Kaip pastebėjai, kad klastoja? Pavasarį jiems pardaviau, nes siūlė geresnę kainą, man pasirodė  jog normaliai pasvėrė...

Jau esu rašęs ankščiau. Ne aš vienas pastebėjau, yra ūkininkų aplinkui tą patį tvirtinančių, bet susigundžiau didesne kaina tuo metu.

Vienu metu riuošiausi parduoti du jaučius Čevaitai. Pradžioje, vairuotojai išpeiks jūsų bandą, kad visi maži, labai prasti. Vėliau, pakvies pasisverti patį ūkininką, bet išsitrauks svarstyklių kompiuterį, kažką paspaudinės ir tik tada paklaus ar teisingai rodo jūsų svorį ir jis teisingas bus. Tada vėl pareguliuos, kai nuo svarstyklių nueisite. Pats nebandžiau, bet kiti pažystami prašėsi dar kartą pasveriami kai jautis jau įvestas ir pasvertas, bet tada jau neleidžia. Taigi, įvarėme jautį ant tų svarstyklių - svoris mažas  pasirodė, o jie dar ir kaina numušė dėl tokio svorio. Užprotestavau, liepiau paleisti mano jauti, tai skambino savo darbdaviui, tas leido mokėti už jautį sutarta kaina tai nusileidau. Bet antro jaučio, kuris iš akies matėsi mažesnis ir smulkesnis, jau nepardaviau. Paskambinau "Utenos Mėsai" ir juos pakviečiau pirkti. Atvažiavo po kelių dienų, pasvėrė tą jautį ir pasirodo, kad mažesnis jautis svėrė daugiau nei tas parduotas Čevaitai, regis, 100 gal 50 kg. Todėl manau, kad svarstyklių dėka 100 kg  jaučio svorio tiesiog išgaravo. Jei būčiau naujokas, tai gal ir patikėčiau, bet kai tiek metų auginu galvijus, tai daugmaž  gali nusakyti gyvulio svorį iš akies ar skirtumą tarp akivaizdžiai skirtingų sudėjimo ir amžiaus jaučių. Tiesa, profesionalumo ir žinojimo savo vietos - to trūksta ir iškarto gali suprasti, kad suokiama kažkas, kad stengiamasi nuteikti neigiamai gyvulio atžvilgiu, lyg jie būtų geresni žinovai, kažkokie mašinos vairuotojai, būna tokių verslininkų juk, o dar spaudoje paskaitykite apie Čevaitos prasižengimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

elektroninese svarstykles paspaudus,jos numeta "taros svori".Jis gali buti ivairus.Tarkime pakviete pasisverti ukininka,pasvere teisingai,paskui istraukia is tinklo,atseit perkrauna svarstykles,ir tada jau vesk buliu ant svarstykliu.As siemet pardavinejau buliuka gyvu svoriu,ir su tuo susiduriau,tiesa tai ne Cevaita buvo.Kai tikrinau svarstykles,jos mano svori parode net 41kg maziau,nei sveriu as,tai jus pagalvokite,kiek yra nusukama nuo 500-600kg buliaus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...