Jump to content

kaip padaryti lygintuva


Ugnius

Recommended Posts

  • po 6 mėnesių...

Bėgio gabalą turiu :icon-exclaim: Gal kas turite pasidarę iš bėgio :icon-question: Man praktikos ir fantazijos trūksta :icon-redface: Kokio ilgio bėgis turėtų būti MTZ-82 traktoriuj :icon-question: Man trūksta idėjos kaip pasidaryti...juk pririšus trosu tą bėgi dar nebus geras lygintuvas :icon-rolleyes: man reikėtų kažką rimčiau-kad gerai lygintų ir tiktų universalioms dirvoms-nuo smėlio iki priemolio...

Limuzin,gal turi to lygintuvo foto :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bėgio gabalą turiu :icon-exclaim: Gal kas turite pasidarę iš bėgio :icon-question: Man praktikos ir fantazijos trūksta :icon-redface: Kokio ilgio bėgis turėtų būti MTZ-82 traktoriuj :icon-question: Man trūksta idėjos kaip pasidaryti...juk pririšus trosu tą bėgi dar nebus geras lygintuvas :icon-rolleyes: man reikėtų kažką rimčiau-kad gerai lygintų ir tiktų universalioms dirvoms-nuo smėlio iki priemolio...

Limuzin,gal turi to lygintuvo foto :icon-question:

Aš su grandinėm pririšau prie kultivatoriaus balkį keturkampį ir lygina kuo puikiausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bėgio gabalą turiu :icon-exclaim: Gal kas turite pasidarę iš bėgio :icon-question: Man praktikos ir fantazijos trūksta :icon-redface: Kokio ilgio bėgis turėtų būti MTZ-82 traktoriuj :icon-question: Man trūksta idėjos kaip pasidaryti...juk pririšus trosu tą bėgi dar nebus geras lygintuvas :icon-rolleyes: man reikėtų kažką rimčiau-kad gerai lygintų ir tiktų universalioms dirvoms-nuo smėlio iki priemolio...

Limuzin,gal turi to lygintuvo foto :icon-question:

Nea foto nera. Tai tik prie to begio priviritas tas peilis, aisku is prieki, ir grandines dvi. Po to je nori akecias dar det dideles grandines kilpos is galo yra privirintos. O veziojam su tokiu panasiu kajp stulpus kad vezioja ten ir akecios uzsideda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiami kolegos, siulyciau ismokt art ir si agregata pamirstumet. Ne cia problema sprendziat. pabandykit vakaruose nusipirkt lygintuva???

Labai taikliai pasakyta, tuomet vietoj "lietuvisko germinatoriaus" pradziai pakaktu tik nusiaketi lauka kad dregme negaruotu. per visas laisvas ant chalturu buvau isejes su vertikaliu rotoriu kultivatorium, klijentu nejo atsimust. su kultivatorium 5 kartus dirbo tai vieni grumstai tik nes zemes jau perdziuve o su freza max 2 eilem trauki tai miela net ziuret. tai state zmogelis kultivatoriu i kampa ir atejo pas mane kad perdirbciau.

Moralas tame kad kaip besuarsi kad ir labai graziai jei dirva perdziovinsi nepades ne kultivatoriai ne germinatoriai. O dirvos akejimas kai tik eina ieiti taupo dregme kuri labai reikalinga sausa pavasari. taip kad arkit graziai meskit balkius o kabinkit anksti pavasari akecias ir gero derliaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiami kolegos, siulyciau ismokt art ir si agregata pamirstumet. Ne cia problema sprendziat. pabandykit vakaruose nusipirkt lygintuva???

Labai taikliai pasakyta, tuomet vietoj "lietuvisko germinatoriaus" pradziai pakaktu tik nusiaketi lauka kad dregme negaruotu. per visas laisvas ant chalturu buvau isejes su vertikaliu rotoriu kultivatorium, klijentu nejo atsimust. su kultivatorium 5 kartus dirbo tai vieni grumstai tik nes zemes jau perdziuve o su freza max 2 eilem trauki tai miela net ziuret. tai state zmogelis kultivatoriu i kampa ir atejo pas mane kad perdirbciau.

Moralas tame kad kaip besuarsi kad ir labai graziai jei dirva perdziovinsi nepades ne kultivatoriai ne germinatoriai. O dirvos akejimas kai tik eina ieiti taupo dregme kuri labai reikalinga sausa pavasari. taip kad arkit graziai meskit balkius o kabinkit anksti pavasari akecias ir gero derliaus.

priestarauju. jei normaliai rudeni suarta ir su germinatorium vaziuoji, viskas bus ok, nebent grynas molis. bet jei arsi moli su tankintuvu, bedu neturetu but....

beja, yra liaudis sustru lygintuvu pasidare, zeme pasaka gaunas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane dar nuo tevo laiku yra likes sveleris uzdejom akecias, tik va joms prikabinti dareme tokius statramscius, zodziu kad nekistu akeciu i zeme, kaip cia paaiskinus, mes taip nustatem, kad geriausiai dirba kai akecios prikabintos akeciu ausu lygyje, zodziu kad nekeltu aukstyn ir kad gilyn netrauktu, po to dejome nuo rusisko plugo zagres priekyje, na tipo kaip peilis kad butu, tada irgi daug geriau dirbti pradejo, maziau pats sveleris dyla, po to padareme tokias pavazas irgi is senu zagriu, tai dabar stabilesnis gavosi nesivarto, vienodai lenda visur, po to grandine su kilpa, kad nesisukintu tai pirmyn tai atgal, na dar ratukai transportui i vsio, tik va beda plati atrodo 5 gabalai diziuju akeciu tai belorus 1025 perdzia ne tas zodis, ale laukai siaip is esmes lygus tai pakeli prikabinima, kad valkei butu mazesnis atakos kampas, tada nevelka tiek daug zemiu ir visai liux, atsimenu tevas dar turejo sz sejalka, tai pora kartu su akeciom nuvalkiuodavo ir sedavo, tik prisipazinsiu antra karta gaudavosi labai gilios vezos, nes sunkiai traukdavo ir jau pabuksuodamas, na jei su kokkiu rimtesniu traktoriumi ar su dubliais manau butu galima dirbti, :D siaip ir dabar pries sedamas rapsa nusivalkiuoju, kazkaip geriau gaunasi, bet pernelyg nezavi manes toks padargas, manyc gal be reikalo tas trynimas ten, pakaktu gerai suarti laukus i vsio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...