Jump to content

MTZ stabdziu reguliavimas


Recommended Posts

Ten durna labai sistema. Pabandyk atleist tą varžtą, kuris paveržia stabdžius. O šiaip tai ten viduj gali būt šarato lizdas išdilęs ir dar mes ten kažką tvarkėm, bet nelabai pamenu ką. Tiksliau pasakius tai labai jau bjaurus ten priėimas, tai aš randu ką po trakatorium pakišt ir sutvarko :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip stabdziai reguliuojasi tai suprantu puikiai,bet siuo atveju atleidimas ar paverzimas nemanau kad pades,o del sratu tai visai tiketina,reikes ardyti ir aiskintis kokia tos ligos priezastis.Traktorius 95 metu dirbes nedaug 1500val ir stabdziai naudojami nedaug,greiciau tiketina kad ten kazkas uzrudijo o ne isdilo.Po darbu isardysiu issiaiskinsiu ir informuosiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...

Sveiki, gal kas žinot ar iš pavarų dėžės galėjo į vieną stabdį patekt tepalo? Mum iš hidrosistemos per blokiruotę tepalus supūtė, tai dėžėj buvo virš normos. Dabar vienas ratas stabdo kaip stabdęs, o kitas, atskirai stabdant, tik smarkiai įspaudus pradeda stabdyt. 820, 09 metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinoma kad gali. Korpusėlyje yra tepalo ištekėjimo skylutės tik jos dažnai užakusios būna nuo tepalo purvo ir feredo dulkiu. Reiktu pasižiūrėt riebokšlius iš tilto.

Skylutės neužakę, ir pasirodo, ne tepalas iš tilto, o gazuolis nuo bako lenda kur nereikia... Ir taip pilnų bakų nepilam, nes visur apsimaumoja. Kai važiuoji teliūskuojasi ir varva nuolat... reiks lupt, o tai kai vienas leki tai nieko, bet kai trauki 7kubus grūdų priekaboj be stabdžių, tai pasidaro pavojinga...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti×
×
  • Create New...