Jump to content

broskow

Nariai
 • Pranešimai

  35
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie broskow

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Zarasai

Paskutiniai lankytojai

485 profilio peržiūros
 1. Sveiki, norėčiau pasidomėti už kiek galima būtų parduoti traktorių MTZ 1523.4 1300moto, stovis geras.
 2. Sveiki visi, Turim garaže stovinti geros būklės T150k, tačiau retai mes ji naudojam dėl pakabos bet norėtusi įdarbinti ši ukrainietiška aparatą rimtesniam darbui. Pas mus dauguma padargų yra pakabinami, o pakabinus tai juos laužia, tai nepakelia kiek reikia, todėl dauguma žmonių virina prailginimus ant padargų. Su kolega norim padaryti kad nereikėtu jokių prailginimu , tad manau gal atsiras žmonių kurie pasidalys savo patirtimi , kaip perdaryti pakabą kad privažiavai ir prisikabinai be jokių didesnių rūpesčių? Mūsų idėja yra perdaryti centrinę traukę (padaryti kad ji žemiau būtų). O kokie būtų jūsų pasiūlymai ir pastebėjimai?
 3. broskow

  Kombainų operatoriaus žinynai

  Sveiki , gal kas turi informacijos apie john deere 1188 s2, rusų arba anglų kalbomis?
 4. broskow

  MTZ hidraulis

  Regix, aš taip suprantu kad 20Mpa reikia 200bar monometro?
 5. broskow

  MTZ hidraulis

  Augunstas, siurblys naujas buvo pastatytas, bet kelia taip pat kaip ir senas. Beje mano manymu dar gal bėda tame kad keičiant hidraulio tepalus buvo supilti mineraliniai tepalai m10g2k, kaip jūs manot?
 6. broskow

  MTZ hidraulis

 7. broskow

  MTZ hidraulis

  Iš siurblio eina tiesiai į "клапан предохранительный" tai manometrą reikia jungti prieš ji, ar jau po jo ?
 8. broskow

  MTZ hidraulis

  Sveiki visi, norėčiau sužinoti kaip galėčiau pasimatuoti hidraulikos sukeliama slėgį? Kokio manometro reikia su kokiais antgaliais? Kaip ji pajungti? Neesu labai didelis technikos žinovas ir meistras, tad norėčiau kaip galima išsamesnio atsakymo. Traktorius MTZ 1523.4 , MMZ variklis, hidro siurblys ns 32. Noras patikrinti slėgį kilo dėl sunkaus kėlimo. Perskaitęs šį forumą nusprendžiau kad reikia pameržti vožtuvą, tad kad nieko nesugadinti ir padaryti viską taisyklingai noriu pasimatuoti slėgį.
 9. broskow

  Case mxm 190 ar verta?

  rimvydas1 , kur link bėgt tada bent pasakyk ?
 10. Sveiki, planuojame pirkti case mxm 190 kaina iki 25000eur, gal kas turi kokiu atsiliepimu apie ši traktoriu? Į ka atkreipti dėmesį žiūrint traktoriu, kokios silpnosios pusės?
 11. broskow

  PLŪGAI

  Sveiki, turime plūgą UNIA IBIS LS 4 korpusų vartomas, bet apverčiant pastoviai kliūdo ratukas žemę, gal yra kokie sprendimo būdai kad neliestu žemės? Traktorius MTZ 1523,4
 12. broskow

  MTZ 1523.4 nėra traukos

  Na jei pradėjom diskutuoti apie gražinamas dujas , tai gal kas pasakys, kas pasikeis į blogą pusę jei aš "užglušinsiu" tas gražinamas dujas? Kadangi neesu super mechanikas tai man įdomi visų jūsų nuomonė.
 13. broskow

  MTZ 1523.4 nėra traukos

  pilnai sutinku su tavim
 14. broskow

  MTZ 1523.4 nėra traukos

  http://fermer.ru/forum/selskokhozyaistvennay-129 štai va čia regis skaičiau.
 15. broskow

  MTZ 1523.4 nėra traukos

  Na kaip ir sakau kad nėra tos galios, kuro sąnaudos nemažos, bei pas rusus ten daug visokių kitokių problemų atsiranda.Paieškosiu gal rasiu tuos straipsnius. Be to jie sako kad reikia būtinai žiūrėti kur surinktas yra traktorius.
×