Jump to content

Senas Hardi purkštuvas


Recommended Posts

atsiprasau uz foto kokybe bet gal galetumet kas pasakyt ka kuri rankena reguliuoja, isanksto dekui

kokio nasumo purkstukus pasirinkti siam purstuvui prie mtz 82 ir kuria pavara purskiat prie kokio slegio?

mano purkstuve sukomplektuoti 14, 16 ir 20 numerio purkstukai, kiek ziurejau 20 nr atitinka F04-red, keletos ju trukta. Kokiem purskimas galima pritaikyti siuos purstukus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal neitema bet paskelbsiu jei kam reikia turiu hardi purkstukus nes nuemiau nuo 24 metru keletos truko tai man kazkaip trigubi nelabai patiko plius nevisi jau originalus buvo tai manau kokiam 12 ar 16 metru purkstuvui surinkciau purkstukus ar visus korpusus jei reiktu nes nebe pilni komplektai 24 metru purkstuvui man gaunasi buvo inzektoriniai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprasau uz foto kokybe bet gal galetumet kas pasakyt ka kuri rankena reguliuoja, isanksto dekui

kokio nasumo purkstukus pasirinkti siam purstuvui prie mtz 82 ir kuria pavara purskiat prie kokio slegio?

mano purkstuve sukomplektuoti 14, 16 ir 20 numerio purkstukai, kiek ziurejau 20 nr atitinka F04-red, keletos ju trukta. Kokiem purskimas galima pritaikyti siuos purstukus?

Aš purškiu su 20, slėgis 4bar, vaziuoju 7 tai gaunasi 200l/ha cia migliniai purkštukai tai panaudojimas platus tik vėjuotą dieną sudėtinga su jais :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
atsiprasau uz foto kokybe bet gal galetumet kas pasakyt ka kuri rankena reguliuoja, isanksto dekui

kokio nasumo purkstukus pasirinkti siam purstuvui prie mtz 82 ir kuria pavara purskiat prie kokio slegio?

mano purkstuve sukomplektuoti 14, 16 ir 20 numerio purkstukai, kiek ziurejau 20 nr atitinka F04-red, keletos ju trukta. Kokiem purskimas galima pritaikyti siuos purstukus?

Aš purškiu su 20, slėgis 4bar, vaziuoju 7 tai gaunasi 200l/ha cia migliniai purkštukai tai panaudojimas platus tik vėjuotą dieną sudėtinga su jais :)

Kiek metru sijos butu idomu zinot, ar ispurskimo normos dydziui tai itakos neturi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
Gal gali buti jog nukritus vandans lygiui iki puses backos krenta spaudimas. Oro ziurejau niekur netraukia. Kas galetu buti?

Paėmimas pas tave per viršų vakumu? Gal paėmimo vamzdyje kokia skylutė nedidelė, jei iš tikro priklauso nuo bačkos pilnumo. Bet jei siurblys nepaima ir dirba tuščiai turėtų kalimas girdėtis gan stiprus. O šiaip slėgio dažniausiai nesukelia kai sulūžta vožtuvėliai. Ar juos bent patikrinai? Priėjimas nėra sunkus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal gali buti jog nukritus vandans lygiui iki puses backos krenta spaudimas. Oro ziurejau niekur netraukia. Kas galetu buti?

o tai buna pilna bačka spaudimas laikosi normaliai? gali sukelti kiek nori? jei taip tai gal tas paėmimo vamzdis kiauras kur nors per viduri..? plika akimi gal nematysi, išsiimk gerai apžiurėk ..pasimatis kas nors.. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi spaudimo nekele.sukelia iki 2,ir psio.pakeiciau siurblio gumas,veikia be priekaistu dabar.

p.s. lenkiskam purkstuvui cia.bet sistema tokia pat manau.

keisk gumas, ne ka kainuoja.

matei kiek Hardinės gumos kainuoja? stovi 6 ir taip kaitalioti neisitikinus kažkaip gaila būtu pinigų.. :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

atsiprašau kad prikelsiu sena tema.

Taigi iškilo bėda.

Ant savo purkštuvo seno 18m perdaryto ir atrenovuoto uždejome Hardi 6 cilindru siurbli.

Ijungus purkskima, iskarto padavus bent minimalei gazo, nuspjauna slanga nuo skirstytuvo.

Tik nesuprantu kame šaknys. Nes puršktukai purškia. Slegis kažkodel nesireguliuoja.

mano nuomone beda ta kad arba siurblys pergalingas, arba skirstytuvas išėjas velniop. Koks jūsų patarimas ?

P.S. Filtrai visi uždėti nauji, niekur užsikiše tikrai nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprašau kad prikelsiu sena tema.

Taigi iškilo bėda.

Ant savo purkštuvo seno 18m perdaryto ir atrenovuoto uždejome Hardi 6 cilindru siurbli.

Ijungus purkskima, iskarto padavus bent minimalei gazo, nuspjauna slanga nuo skirstytuvo.

Tik nesuprantu kame šaknys. Nes puršktukai purškia. Slegis kažkodel nesireguliuoja.

mano nuomone beda ta kad arba siurblys pergalingas, arba skirstytuvas išėjas velniop. Koks jūsų patarimas ?

P.S. Filtrai visi uždėti nauji, niekur užsikiše tikrai nėra.

Įkelk foto,bus aiškiau matyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprašau kad prikelsiu sena tema.

Taigi iškilo bėda.

Ant savo purkštuvo seno 18m perdaryto ir atrenovuoto uždejome Hardi 6 cilindru siurbli.

Ijungus purkskima, iskarto padavus bent minimalei gazo, nuspjauna slanga nuo skirstytuvo.

Tik nesuprantu kame šaknys. Nes puršktukai purškia. Slegis kažkodel nesireguliuoja.

mano nuomone beda ta kad arba siurblys pergalingas, arba skirstytuvas išėjas velniop. Koks jūsų patarimas ?

P.S. Filtrai visi uždėti nauji, niekur užsikiše tikrai nėra.

Įkelk foto,bus aiškiau matyt.

Ka aš tau ikelsiu foto kaip slangas nuspjauna ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...