Jump to content

Senas Hardi purkštuvas


Recommended Posts

Drapox teisingai sako, melyni F03 mazo nasumo, rudi lakunams, o raudoni tokie sakyciau vidutiniai, pats tas vidutiniam greiciui :) antgaliukai ir filtriukai perkami atskirai, prie raudonu purkstuku turetu eit melyni filtriukai (50 tankio (0,30mm)), pasiziurek kesko internetinej parduotuvej 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o jeigu su rudais inžektoriniais greitis 12  spaudimas 3atm...cia jau gal per smarkiai lekiu..ta prasme dėl purškimo kokybės?? :icon-neutral:

Kiekvienas greitį renkasi pagal tai kiek reikia nupurkšti, kad normaliai sutilpti į terminus, o pagal greitį ir purkštukus atitinkamai, kad slėgis būtų pagal rekomendacijas. Gal kiek ir nukenčia ta kokybė nuo greičio, bet manau daugiau nuostolių būtų nenupurškus laiku. Aš irgi važiuoju kažkur panašiu greičiu ir tai kartais kai supuola vienu metu purškimai tik spėk suktis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai cia 7 barai nenormalu?

7 barai nenormalu, purkštuvu gamintojai rekomenduoja, kad darbas vyktu maždaug prie 3 baru, maždaug pagal tai kokiu greičiu žadi važiuot ir pagal rekomenduojama slėgi turi ir purkštukus pasirinkti. Kokie tau reikalingi gali pasižiūrėt www.gudinas.lt ten yra tokia lentelė ir joje visu spalvu purkštuku duomenys (prie kokio greičio ir slėgio koks kiekis išpurškia)

P.S. Aš asmeniškai pirkčiau IDKT tipo dvisraučius purkštukus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tais inzektoriniais viska ir purski? ar kazkam dar naudoji tuos paprastus plysinius smulkialasius?

Viskam isskyrus, kai rapsa purskiu nuo vabalu rukinius atsisuku. Manau but galima ir su inzektoriniais nupurksti vabalus, bet mano isitikinimas, kad didelis lasas papuola ant vabalo ir nuslysta, o rykinis visai kitaip padengs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskam isskyrus, kai rapsa purskiu nuo vabalu rukinius atsisuku. Manau but galima ir su inzektoriniais nupurksti vabalus, bet mano isitikinimas, kad didelis lasas papuola ant vabalo ir nuslysta, o rykinis visai kitaip padengs.

idėk  kokios lipnios medžiagos ir nenuslys lašas.. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kai ne nuo lenkiško purkštuvo pradėjau, tai galvojau, kad 12 km/h yra normalus vidutinis greitis, o pasirodo aš čia kaip lakūnas skaitaus, ypač jei noriu dar greičiau važiuot :D

 

O šiaip dėl purkštukų spalvos ir važiavimo greičio tai purkštukai purkštukams nelygu. Jei kalbam apie raudonus, tai Lechlerio paprastų rūkinių LU raudonų purkštukų darbinis slėgis nurodomas 1.5 - 5.0 barai, tai idealiausiai jie išpurškia per vidurį t.y. ~3 barus, tai prie tokio slėgio 200 l/ha gaunasi važiuojant ~9.5 km/h, o 12.3 km/h jiems jau maksimumas, nes prie tokio greičio purškiant 200 l/ha jau naudojamas jų maksimalus 5 barų spaudimas.

 

Dabar paimkim inžektorinius ID raudonus, jų darbinis slėgis 3.0 - 8.0 barai, taigi jie idealiausiai turėtų dirbti prie 5.5 baro, o prie tokio slėgio 200l/ha išpurškiama prie 13 km/h greičio. Su jais galima važiuoti iki 15.6 km/h, purškiant 200 l/ha vandens ir neperlipant 8 barų slėgio.

 

Rūkinius naudoju tik purkšdamas nuo žiedinuko, nes manau, kad tas „rūkas“ visaip kaip maišosi ir kažkiek jo patenka iš apačios į butonų tarpelius, ant lapų apatinės pusės ir panašiai, o inžektorinių lašeliai krinta tik ten kur juos purški, t.y. praktiškai tiesiai žemyn, net ir esant nemažam vėjui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ar kas nors naudojate tokį vežių sekimą? Prie pirkto purkštuvo buvo palankstytas metalinis strypas

Kurio vienas galas jungiasi prie vairuojamos purkštuvo ašies o kitas kažkur prie kablio .Tik niekur nerandu aiškios info kaip jis tvirtinamas.Ar išvis verta bandyt pasijungt tokį sekimą? Kaip jis realybėj veikia? Būtų idomu pamatyt kaip gyvai atrodo ta alkūnė kur schemoj pavaizduota raide F

Ar čia pas mane viena toks ekskliuzyvas ;) ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...