Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas


Mindziule

Recommended Posts

noriu paklausti, ar gali perleisti tevai vaikams isperkamaja zeme, bet kol dar ji nera ispirkta? rajono nacionalineje nks nezino liepe vaziuoti i apskrities agentura, tai gal is jusu kazkas jau yra susidure su tuo jau?

tu turi omenyje laisvą valstybinę žemę?

jeigu taip tai negalima perleist :eusa-naughty: , dar reiks palaukt :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 1.6k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

nu bet skambinau i NMA ir sake niekas dar nera aisku..tai nesuprantu is kur jus visi jau zinot..beje vakar skambinau..cia jus gal turit kokiu savu seime ar kur, ar NMA man nenor nk pasakyt..

Mano ukis rase 2011 12 27 Dar pamineta kad apie 5mln jauniesiems.ziurekim,po men sakys kad 2mln.beliko.o del prioritetu-pagrindinis prioritetas-buti kokio valdzios klierko suneliu :icon-evil::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

patarkit kas daryti?situacja tokia:ukio dar neregistraves,dirbu ant uosvio vardo.jei siais metais duos tuos 5mln jauniesiems,butu galima dabar registruotis ant saves uki ir nest paraiska i NMA.ar geriau laukt naujos bendros zemes ukio politikos po 2013m.jei tada butu vel kokios naujos paramos,eiciau kaip sviezias,ka tik ikures uki.

aisku kad gali buti,jog po 2013m ir viso evro sojuzo nebebus :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš palaukčiau naujų JŪ taisyklių ir žūrėčiau, ar predenduočiau gauti paramą. Į kokius prioritetus patekčiau. Belaukiant 2014 m. taitavo kaip ūkininko traukinys jau bus šiektie nuvažiavęs, nes ne taip ekonomišmkai dirbsi žemę pasinaudojęs dabar JŪ parama. Jeigu viskas gerai klostysis pačiam, tad jau galėsi su nauja 2014-2020 parama teikti Modernizavimo projektą. Taigi mano nuomonė: geriau žvirblis rankoje, nei erelis padebesyse.

Kaip pats matai, dabar dauguma ūkininkų gailesi, kad nepasinaudojo parama JŪ ar modernizavimo, nelipk uir tu ant grėblio. Yra galimybė ir griebk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as laukciau 2014 nauji pinigai naujos galimybes

taigi va.tik ar tu pinigu dar jie suras,kliba kazkaip ta sajunga.paziuresim kaip bus ateityje...pries 20m atsikovojom nepriklausomybe is sovietu,daba kad nereiktu is europos vaduotis ir i kokia azijos ar kinijos sajunga prasytis kepures nusiemus.na bet cia jau politika...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš palaukčiau naujų JŪ taisyklių ir žūrėčiau, ar predenduočiau gauti paramą. Į kokius prioritetus patekčiau. Belaukiant 2014 m. taitavo kaip ūkininko traukinys jau bus šiektie nuvažiavęs, nes ne taip ekonomišmkai dirbsi žemę pasinaudojęs dabar JŪ parama. Jeigu viskas gerai klostysis pačiam, tad jau galėsi su nauja 2014-2020 parama teikti Modernizavimo projektą. Taigi mano nuomonė: geriau žvirblis rankoje, nei erelis padebesyse.

Kaip pats matai, dabar dauguma ūkininkų gailesi, kad nepasinaudojo parama JŪ ar modernizavimo, nelipk uir tu ant grėblio. Yra galimybė ir griebk.

dar klausimas-jei birzelyje matau kad atitinku daug prioritetu,kiek laiko uzima mazdaug iregistruoti uki ir parengti prasyma NMA+visi kiti reikalingi popieriai?

gal cia forume yra panasiai dariusiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...