Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas


Mindziule

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.6k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Susiduriau su tokia problema, atvežė man skutiką, o ant jo lentelės parašyta diskinis plūgas, ant sąskaitos lėkstinis skutikas, spėju nma prisikabins, kaip čia dabar reiktų tą dalyką išsprest ? :)

Sveiki kolega,gal pasakysi kur tas mokėjimo prašymas JŪ,niekaip nerandu formos ir gal žinai ar tinka apklausos formoje kitų firmų žodinė apklausa,nes komercinius negaliu parodyti dės supainiotų datų.Gaunasi nupirkau anksčiau nei komercinius gavau.Pirkau skutiką Unia kaina 14k,kadaise esu girdėjęs,kad nuo 100 k žodinė netinka,ar painioju?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mokėjimo prašymas yra vienas visoms priemonėms

http://www.nma.lt/index.php?889223667

Jei pirkimo vertė neviršija 100 000 Lt be PVM, tiekėjų apklausa gali būti atliekama žodžiu. Jei pirkimo vertė viršija 100 000 Lt be PVM, tiekėjų apklausa turi būti atliekama raštu. Nepaisant to, jog pirkimo organizatorius, pirkimo komisija, pirkimo vykdytojas vykdė apklausą žodžiu, apklausti tiekėjai pasiūlymus turi pateikti raštu.

Siūlyčiau susitvarkyti komercinius atitinkamom datom. Blogiausiu atveju apklausoje rašai komercinius pateikiusių įmonių duomenis ir įrašai - "nepateikė".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
Manau, reikia derinti su NMA, nes visur akcentuojama, bet kokie pakeitimai derinami su NMA.

Paskambinau,pasakė galima jei tik galingumas pasikeitė,gal ne pasikeis nuomonė kai teiksiu pirkimo popierius ir mokėjimo prašymą.Kai skirtingi skyriai tvarko popierius,tai skirtingai ir vertina,gal praslysiu.Norėjau pasidomėti,gal kam taip yra nutikę,bet turbūt mano atvejas retas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Paskambinau,pasakė galima jei tik galingumas pasikeitė,gal ne pasikeis nuomonė kai teiksiu pirkimo popierius ir mokėjimo prašymą.Kai skirtingi skyriai tvarko popierius,tai skirtingai ir vertina,gal praslysiu.Norėjau pasidomėti,gal kam taip yra nutikę,bet turbūt mano atvejas retas :)

paprasčiausiai rašysi prašymą pakeitimui ir viskas. Mes pradžioje rašėme skutiką, o nupirkome sėjamąją ir dar brangesnę. viskas tiko, padavėm jau mokėjimą prašymą, patikrinta ir laukiam pinigų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...