Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas


Mindziule

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.6k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

kazkokia nesamone su tais trim metais gyvent kaime,as gyvenu ir oficeliai dirbu tevuko ukija 5 metai,aisku ir iki tol gyvenau kaime tik dirbau kas kelinta para mieste,bet taip gyvenime susikloste kad vedes deklaravau gyvenamaja vieta mieste ir iki siolei deklaruoju mieste nors gyvenu kaime,tai ka taip iseina kad jau pagal antra prioriteta netinku :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkokia nesamone su tais trim metais gyvent kaime,as gyvenu ir oficeliai dirbu tevuko ukija 5 metai,aisku ir iki tol gyvenau kaime tik dirbau kas kelinta para mieste,bet taip gyvenime susikloste kad vedes deklaravau gyvenamaja vieta mieste ir iki siolei deklaruoju mieste nors gyvenu kaime,tai ka taip iseina kad jau pagal antra prioriteta netinku :(

tokia pat ir pas mane situacija-20metu gyvenau kaime,3metus mieste kol mokiausi,ir taip ir likau registruotas mieste lyg siol,nors ten nebegyvenu jau 10 ar12metu

gal galiotu kokia pazyma is seniunijos,kad gyveni kaime ilgiau nei 3metus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jus man dabar pasakykit kaip jaunasis gali kurtis vien nuosavoje zemeje kaip jam tokius litus is niekur padaryt jei jis tik katik uki ikure taip vat ir atiteks parama tik turtingu teveliu suneliams kurie nupirko sunui 40 ha .tai as tada ir netinku nes esu baiges ukininku kursus ir baigiu 12 klasiu o po to i zemke tas nesiskaitys taip iseina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jus man dabar pasakykit kaip jaunasis gali kurtis vien nuosavoje zemeje kaip jam tokius litus is niekur padaryt jei jis tik katik uki ikure taip vat ir atiteks parama tik turtingu teveliu suneliams kurie nupirko sunui 40 ha .tai as tada ir netinku nes esu baiges ukininku kursus ir baigiu 12 klasiu o po to i zemke tas nesiskaitys taip iseina

Aiskiau rasyk pradziai.Jaunam ukininkui gauti parama uztenka 12ha nuosavos tureti o visa kita gali nuomotis.Kur tu lietuvoje matei kad duotu pinigu uz nieka ir nieko is taves nereikalautu?kaip vaikinas gali ikurti uki neturedamas visai zemes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tokia problemele atsirado: reikes iregistruot uki ir patapt ukininku.

esu iregistraves valda pries pora metu, isklauses jaunojo ukininko kursus.

man idomu kiek poperizmo manes laukia poto kai patapsiu ukininku, ir kokie mokesciai manes laukia.

kitas dalykas, kad didziaja laiko dali gyvenu uzsienyje gryztu tik didesniem darbam pavasari ir rudeni, zeme priziuri tevai,

zemes butu apie 6ha

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esu iregistraves valda pries pora metu,

Jei valda paraiškos teikimo metu bus įregistruota daugiau negu 2 metai,tai dėl "Jaunųjų ūkininkų įsikūrimo" paramos negalėsi pretenduoti.

parama manes nedomina siuo metu, ne delto uki registruoti tenka. mane domina kiek popierizmo atsiras ir mokesciu kaip ukininkui.

va kaip bus su pajamom is ukio ir is mano darbo? ar yra kad ukio pajamos turi sudaryti daugiau kaip 50% mano pajamu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mokesciai priklausu nuo EDV ir jei jis bus labai mazas berots iki 6 tau jokiu mokesciu lyg ir nereiks moket tik sveikatos draudima jei neklystu

tai kad uz 2011 pajamas apmokestina 5proc.pelna(iš gautų pajamų atėmus leidžiamus atskaitymus ir nusidevjimą jei toks skaiciuojamas) visi PVM mokėtojai.o į EDV nebežiūri.228 lt per mėn.yra ūkininko sodros mokestis ir 72 lt .per mėn. privalomas sveikatos draudimas ir dar pateikus metine pajamu deklaracija (PVM mokėtojui) yra perskaiciuojamas skirtumas tai dar prie viso to reiks prideti apie 1700lt.pasiteiraukit Sodroje ir VMI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad uz 2011 pajamas apmokestina 5proc.pelna(iš gautų pajamų atėmus leidžiamus atskaitymus ir nusidevjimą jei toks skaiciuojamas) visi PVM mokėtojai.o į EDV nebežiūri.228 lt per mėn.yra ūkininko sodros mokestis ir 72 lt .per mėn. privalomas sveikatos draudimas ir dar pateikus metine pajamu deklaracija (PVM mokėtojui) yra perskaiciuojamas skirtumas tai dar prie viso to reiks prideti apie 1700lt.pasiteiraukit Sodroje ir VMI.

1700lt jei uzdirbai 34.000litus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad uz 2011 pajamas apmokestina 5proc.pelna(iš gautų pajamų atėmus leidžiamus atskaitymus ir nusidevjimą jei toks skaiciuojamas) visi PVM mokėtojai.o į EDV nebežiūri.228 lt per mėn.yra ūkininko sodros mokestis ir 72 lt .per mėn. privalomas sveikatos draudimas ir dar pateikus metine pajamu deklaracija (PVM mokėtojui) yra perskaiciuojamas skirtumas tai dar prie viso to reiks prideti apie 1700lt.pasiteiraukit Sodroje ir VMI.

Ar as kalbejau apie PVM mokėtojus?O pelno mokestis bent jau pernai buvo mokamas jei EDV >14.Neviršijus 4 ar 6 EDV 228lt per mėnesi mokėt nereikia.Tačiau ir JŪ paramos negausi tik į Natūrinį ūkininkavimą galesi pretenduot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
3 metai gyvenimo kaime tai ne prioritetas, tai vienas is reikalavimu nemaisykit!

Aisku kad prioritetas=reikalavimas, bet manau jis yra orinis, zmogus jei nori uzsiimti zemes ukio veikla ir vaziuot i kaima dirbti zemes nusirpikes, kaip jis gali but kaime isgyvenes 3 metus ? A?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...