Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas


Mindziule

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.6k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 3 savaičių...

Na ką, gerbiami jaunieji ūkininkai, ko gero būsim priėję liepto galą. Pinigų šiai programai NEBELIKO, o jei liko tik trupinėliai. Vienintelė galimybė - suderinus su ES permest i JŪ įsikūrimą iš kitų fondų. Bet tuo linksmybės nesibaigia. Kai kurie pikti dėdės, sėdintys ŽŪM, žada pakeist JŪ įsikūrimo tvarką. Mat jiems nepatinka, kad kai kurie ūkininkai perrašo žemę ant vaikų, pasinaudoja parama ir žemę dirba patys.

Mano manymu tai yra Visiškas neūkiškumas paskirstant lėšas. Juk buvo matoma kad būtent šioje programoje pinigai įsisavinami daugiausiai, tai reikėjo iš kart prašyt ES permest lėšas į šį fondą, bet ne, laukia paskutinės dienos. O dėl perrašymo vaikams, tai nematau nieko blogo, jei yra galimybė pasiimt lėšas iš ES, tai tik pirmyn, o dabar toks įspūdis, lyg tai būtų ŽŪM pinigai. O dar sako ne visas lėšas įsisavina, lieka neišnaudotos lėšos... Absurdas kažkoks. Čia matyt tik pas mus bananų įstatymai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paveldėjęs tai jis gali turėt. Tik nepamiršk, kad paveldėja tik mirties atveju. Eina kalba apie tai, kad norėdami "padaryti" JŪ, tėvai atiduoda/padovanoja dalį savo žemės, o tai jau traktuojama kaip ūkio skaldymas. Į ką žiūrima nelabai teigiamai. :eusa-naughty:

Nors mano nuomonė - koks skirtumas iš kur jis tą žemę gavo? O dėl to, kad dirba žemę tėvai, o ne JŪ, tai dabar ūkininkaitis/ė pvz. mokinasi. Visvien tėvai ūkio į kapus nenusineš, dirbs JŪ tą žemę vėliau.

Nors lietuviai gudri liaudis. Gal kitose šalyse niekas ir nesugalvojo tokio finto kaip patapti JŪ ir tuo pačiu nieko nedaryti.

Nepavydėkit tiems "popieriniams" jauniesiems ūkininkams. Valdžia daugiau nusuka, nei tie 138 tūkst.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas: sliriama parama 100 000lt per supaprastintą ie per JŪ programą, kiek prisidės ta parama prie BNP (bendro nacionalinio produkto) vienu ir kitu atveju?

O parodyk nors vieną ūkininką, kuris galvoja, kiek jo ūkis gali prisidėti prie BNP :eusa-think: Kiekvienas galvoja apie save ir apie savo daržą. Taip pat ne apie tai, ką aš galiu duoti valstybei, o kiek valstybė duos man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valstybei automatiškai duodam, mokėdami mokęsčius. Tai labai normalu, kad dirbantis žmogus tikisi iš valstybės, kad bent jau ji jam NETRUKDYTŲ vystyti savo verslą ir leistų normaliai užsidirbti sau ir tuo pačiu valstybei

mokecius mokam tik pirmi metai :eusa-naughty:

Tai nereikėjo iki šiol varyti juodaja buhalterija Raima :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valstybei automatiškai duodam, mokėdami mokęsčius. Tai labai normalu, kad dirbantis žmogus tikisi iš valstybės, kad bent jau ji jam NETRUKDYTŲ vystyti savo verslą ir leistų normaliai užsidirbti sau ir tuo pačiu valstybei

mokecius mokam tik pirmi metai :eusa-naughty:

Tai nereikėjo iki šiol varyti juodaja buhalterija Raima :icon-wink:

:eusa-clap::eusa-clap::lol::lol:

o ka mokejai, kokius mokescius? :D:D:D

sodrai - pasirinktinai. ligoniu kasos dar... ir viskas. o dabar pajamu mokesti dar basliuosi....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas: skiriama parama 100 000lt per supaprastintą ir per JŪ programą, kiek prisidės ta parama prie BNP (bendro nacionalinio produkto) vienu ir kitu atveju?

O parodyk nors vieną ūkininką, kuris galvoja, kiek jo ūkis gali prisidėti prie BNP :eusa-think: Kiekvienas galvoja apie save ir apie savo daržą. Taip pat ne apie tai, ką aš galiu duoti valstybei, o kiek valstybė duos man.

Nelabai ir man įdomu kiek kas "valstybiškai masto" tiesiog bandau pažymėti keliatą skirting ų požiūrio taškų, kad apžvelkt klausimą kaip galima platesniu rakursu. Štai darvienas požiūrio taškas - užsienio prekybos ir valstybės įsiskolinimo požiūriu, kuris paramos modelis geresnis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai ir man įdomu kiek kas "valstybiškai masto" tiesiog bandau pažymėti keliatą skirting ų požiūrio taškų, kad apžvelkt klausimą kaip galima platesniu rakursu. Štai darvienas požiūrio taškas - užsienio prekybos ir valstybės įsiskolinimo požiūriu, kuris paramos modelis geresnis?

Pas Shaulinį šiandien visai ne savaitgalinė nuotaika :eusa-naughty: In filosofiją traukia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...