Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas


Mindziule

Recommended Posts

O dar paskaiciuokim :

tarkim liko 22,8 mln. lt padalinkim šią sumą tarkim iš maksimalios paramos sumos 138 tūks. lt, ką gaunam ?

Gaunam apytiksliai 165,2 projektus...

Žinoma, tai nėra daug, bet jeigu tikėti pateikta projektų mažėjimo tendencija ir tuo jog dar šiek tiek pinigėlių "permes" iš kitų sričių - tai gal dar nėra taip viskas blogai?

Tiesa, buvau seminare organizavo ŽUM "perėjimas prie ne žemės ūkio veiklos" šiais metais pateikti vos 4 projektai, taigi toje srityje pinigų į valias...

Pabaigoje seminaro pati ŽUM atstove kvietė: "...ar viskas aišku? tai teikit pagaliau paraiškas, ko laukiat !!!!???" - pakeltu tonu pasakė ji... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 1.6k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

O dar paskaiciuokim :

tarkim liko 22,8 mln. lt padalinkim šią sumą tarkim iš maksimalios paramos sumos 138 tūks. lt, ką gaunam ?

Gaunam apytiksliai 165,2 projektus...

Žinoma, tai nėra daug, bet jeigu tikėti pateikta projektų mažėjimo tendencija ir tuo jog dar šiek tiek pinigėlių "permes" iš kitų sričių - tai gal dar nėra taip viskas blogai?

Tiesa, buvau seminare organizavo ŽUM "perėjimas prie ne žemės ūkio veiklos" šiais metais pateikti vos 4 projektai, taigi toje srityje pinigų į valias...

Pabaigoje seminaro pati ŽUM atstove kvietė: "...ar viskas aišku? tai teikit pagaliau paraiškas, ko laukiat !!!!???" - pakeltu tonu pasakė ji... :D

ka cen pjauni tikrai neketuri teike o daugiau :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.nma.lt/index.php?1127880816 susirask 3 krypti, 1 priemone "Perejimas prie ne zemes ukio veiklos" ir pasiskaityk statistinius duomenis, ir kita kart pries prasiziodamas - galvok ka sneki :icon-wink:

311. Perėjimas prie ne žemės ūkio veiklos 2008 m :4 paraiskos, suma 1,610,064 lt

2009 m: 5 paraiskos 1,760,064 lt , patvirtinta 3 paraiskos 478,072 lt, ismoketa: 192,648 lt

kur tu ten ziurejai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
ponai.visai nesusigaudau paskolose.

tarkim noriu ikurti uki.kaip pvz.noriu pradeti auginti vistas,avis ar triusius.turiu 1ha zemes.reikia pasistatyti pastata ir t.t.man paprastam vargsui duotu kokia paskola ar parama?ar reiktu pasidaryti jaunu ukininku?paaiskinkit jaunam nesusiprateliui.

Pretenduojant pagal jaunųjų ūkininkų programą, parama skiriama tik už turimą žemės ūkio naudmenų plotą, t. y. turint tik 1ha niekas nieko neduos, kuriant gyvulininkysts ūkį reik turėt 12ha. o ar bankai duotų paskolą, jau jų reiktų klaust, parašius verslo planą, gal ir duotų, bet greičiausiai užstato reikalaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ponai.visai nesusigaudau paskolose.

tarkim noriu ikurti uki.kaip pvz.noriu pradeti auginti vistas,avis ar triusius.turiu 1ha zemes.reikia pasistatyti pastata ir t.t.man paprastam vargsui duotu kokia paskola ar parama?ar reiktu pasidaryti jaunu ukininku?paaiskinkit jaunam nesusiprateliui.

Pretenduojant pagal jaunųjų ūkininkų programą, parama skiriama tik už turimą žemės ūkio naudmenų plotą, t. y. turint tik 1ha niekas nieko neduos, kuriant gyvulininkysts ūkį reik turėt 12ha. o ar bankai duotų paskolą, jau jų reiktų klaust, parašius verslo planą, gal ir duotų, bet greičiausiai užstato reikalaus

as tiuriu tarkim 1ha.zemes.tai kiek man galetu duoti paskolos.mazdaug?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...