Jump to content

Ka pasesi 2010


Da-rius

Recommended Posts

  • Atsakymai 157
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Mane bus galima rast šeštadienį labai raudonoj auto ant kampo. Arba tiksliau bešliaužiojantį nežinia kelintą kartą po parodą.

Gal suorganizuokite kas Bulvinykui darbo :angry-extinguishflame:, kad šaligatvių nereikėtų šlifuoti .........

Gaila, bet tikriausiai ne paskutinę dieną aplankysim parodą. Tad susitikti neteks :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane bus galima rast šeštadienį labai raudonoj auto ant kampo. Arba tiksliau bešliaužiojantį nežinia kelintą kartą po parodą.

Gal suorganizuokite kas Bulvinykui darbo :angry-extinguishflame:, kad šaligatvių nereikėtų šlifuoti .........

Gaila, bet tikriausiai ne paskutinę dieną aplankysim parodą. Tad susitikti neteks :(

Dar taip nebuvo, kad to darbo nebūtų ir be organizavimo :) O kaip žioplinėtojas, tai aš paprastai kiekvieną dieną užsuku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

chm :eusa-think: , o tada kazi ka linas agro laimes , juk pagrindinis parodos remejas :icon-wink:

Sklandžiausias bendradarbiavimas su ūkininkais .

teko susidurti su linas agro, ispudzio nepaliko sutarty sudarinejo su manim, o atvaziavo pas kiat ukininka ir sedi atsiputes, jei darai su manim tai ir atvaziuok pasmane, paskui turi vezioti jam dokumentus ir panasiai, litagra zymiai geriau man nei tas linas agro :icon-mad:icon-mad:icon-mad:icon-mad

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...