Jump to content

JD ar Amazone?


Recommended Posts

mintys eina apie amazone ug 3000, ux 3200 ir jd 7 serija. kazka panasaus gal naudoji?

ux naudojam bet musu didesnis 4.6 kubo... ka galiu pasakyt atpurskem 7k (pagal kompo parodymus) hektaru per keturis metus, didesniu problemu nebuvo, valdymas sakyciau patogus, isdestymas irgi, naujuose girdejau jau kompas lietuviskas, pas mus dar rusakalbis... kitu markiu naudot neteko tai nzn kaip palygint... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man 4,6 kubu tai didokas. apskritai technologines zadu kas 20 metru daryt, nes prisirinkau visokiu likusiu sklypeliu po kelis ha, tai su didesniu kazin ar patogu butu. o amazonej vezu sekimas taipogi yra? as kazkaip nelinkes jo deti.

na tai aisku rinkis pagal savo poreikius... yra sekimas amazonkei aisku cia papildoma iranga, na ir plotis musiskio 30m, bet yra lauku del kuriu specialiai laikom op 2000 nes su situo neimanoma nupurkst... :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man 4,6 kubu tai didokas. apskritai technologines zadu kas 20 metru daryt, nes prisirinkau visokiu likusiu sklypeliu po kelis ha, tai su didesniu kazin ar patogu butu. o amazonej vezu sekimas taipogi yra? as kazkaip nelinkes jo deti.

na tai aisku rinkis pagal savo poreikius... yra sekimas amazonkei aisku cia papildoma iranga, na ir plotis musiskio 30m, bet yra lauku del kuriu specialiai laikom op 2000 nes su situo neimanoma nupurkst... :icon-evil:

dabar man patark: ar veziu sekimo sistema atidirba savo kaina?turim ir mes seneli op 2000, bet jis jau labai moraliskai pasenes. :icon-idea:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na siaip jos tikrai netrukdo, bet:

1 kaina

2 istisai dirba traktoriaus hidraulas

na o su ta sistema issitrypia maziau, siaip realiai kai pamirsti isijungti ir apvarai rata tai jau paskui iskart pamatai kad gryba supjovei :)

na aisku spresti tau ju reikia ar ne tai spresti tau paciam :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei ruosiesi isleisti purkstuvui virs 100 000 tai manau pirkti be veziu sekimo butu neracionalu, jau tiek ideta, o rodos elementariausio dalyko nera

su sia mintim visiskai sutinu, bet tas jusu "elementariausias dalykas" dirba tik galulaukeje ir kaip supratau ergonominiu aspektu trikdo ir papildomai apkrauna operatoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su sia mintim visiskai sutinu, bet tas jusu "elementariausias dalykas" dirba tik galulaukeje ir kaip supratau ergonominiu aspektu trikdo ir papildomai apkrauna operatoriu.

kodel trikdo ir apkrauna? svarbiausia atvaziavus i lauka nepamirst isijungt, visa kita jis daro pats, o isvaziuojant geriau isjungt, nors jis issijungia automatiskai prie 20 km/h greicio, bet geriau nepamirst...

viktorai ux yra ir be sekimo, mum is pradziu toki atveze, paskui apkeite...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siap man visai idomus tas sekimo mechanizmas, kuomet ant slaunu kabinasi ir yra sarnyras salia backos. Jokio hidraulo nereikia. Tik kiek girdejau tokia sistema apsiversti megsta....

truputi ne i tema, bet apie veziu sekima:

pvz agrodileriio tai netgi nuluzti to sarnyro asis sugeba. chebra neparenka metalu stiprumu, o paskui ukininkui remontuotis savo lesom reikia :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

As uz Amazone del keleto dalyku - mazesnis purkstuvo svoris, o tai jau sutaupytas kuras. Purskimu sijos susilanksto pas Amazone gale - sausa galva uzpildant purkstuva chemikalais, nevarva nuo purkstuku, nors nuo ju ir neturetu varveti, bet buna visko. Na ir sekimo mechanizmas paprastas kaip dvi kapeikas. Cia tas su sarnyru. Tik ten viena beda, kad keliu lekti negali, kaip kazkas sake gali paguldyti ant sono:) Siju kopijavimas pas abu geras. Cia tik mano nuomone apie siuos purkstuvus:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As uz Amazone del keleto dalyku - mazesnis purkstuvo svoris, o tai jau sutaupytas kuras. Purskimu sijos susilanksto pas Amazone gale - sausa galva uzpildant purkstuva chemikalais, nevarva nuo purkstuku, nors nuo ju ir neturetu varveti, bet buna visko. Na ir sekimo mechanizmas paprastas kaip dvi kapeikas. Cia tas su sarnyru. Tik ten viena beda, kad keliu lekti negali, kaip kazkas sake gali paguldyti ant sono:) Siju kopijavimas pas abu geras. Cia tik mano nuomone apie siuos purkstuvus:)

pas ux'a stangos susilanksto salia, ne gale, pas ug susilanksto gale :icon-wink: o del virtimo tai kada jie virsta? pilni ar tusti ? vazineja pas mus keturi metai ir nieko jis nevirsta, prasimanymai kazkokie ir tiek... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurinejau senus reklaminius bukletus, tai patebejau kad su tokiu mechaniniu sekimu kaip amazones UG anksciau siule beveik visos firmos, dabar kazkodel tik amazone liko, kadangi pats dairausi purkstuvo ir man patinka toks sekimo principas, pasiklausiau kodel dabar kitos firmos nesiulo, atsakymas budavo mazdaug toks, nesaugusir europoje tipo artai uzdraustas ar tai nerekomenduojamas, tai dabar suprask zmogus kaip cia yra. ir per kuria vieta nesaugus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurinejau senus reklaminius bukletus, tai patebejau kad su tokiu mechaniniu sekimu kaip amazones UG anksciau siule beveik visos firmos, dabar kazkodel tik amazone liko, kadangi pats dairausi purkstuvo ir man patinka toks sekimo principas, pasiklausiau kodel dabar kitos firmos nesiulo, atsakymas budavo mazdaug toks, nesaugusir europoje tipo artai uzdraustas ar tai nerekomenduojamas, tai dabar suprask zmogus kaip cia yra. ir per kuria vieta nesaugus.

kas ten per sekimas idomu... :eusa-think: speju kad ne toks kaip pas ux, kas ten per sarnyrine sistema? ne hidraulo cilindriukai sukioja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ten toks sakyciau V raides formos prikabinimas, kabinasi i slaunu skyles vietoi skersinio ir nera jokiu cilindru, gaunasi kaip prailgintos slaunys, traktorius sukdamas isnesa purkstuvo prieki ant tiek i sona kad jis ant posukio turetu vaziuot ratu pedsakais.

aisku, pas musu normalus kablys kaip priekabos, o sukioja cilindriukai ratus, o juos valdo daviklis palei kabli...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurinejau senus reklaminius bukletus, tai patebejau kad su tokiu mechaniniu sekimu kaip amazones UG anksciau siule beveik visos firmos, dabar kazkodel tik amazone liko, kadangi pats dairausi purkstuvo ir man patinka toks sekimo principas, pasiklausiau kodel dabar kitos firmos nesiulo, atsakymas budavo mazdaug toks, nesaugusir europoje tipo artai uzdraustas ar tai nerekomenduojamas, tai dabar suprask zmogus kaip cia yra. ir per kuria vieta nesaugus.

na ka as zinau kazkaip neteko girdeti, kad kas nors butu UG apvozes ar kablys butu trukes :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...