Jump to content

JD ar Amazone?


Recommended Posts

Ziurinejau senus reklaminius bukletus, tai patebejau kad su tokiu mechaniniu sekimu kaip amazones UG anksciau siule beveik visos firmos, dabar kazkodel tik amazone liko, kadangi pats dairausi purkstuvo ir man patinka toks sekimo principas, pasiklausiau kodel dabar kitos firmos nesiulo, atsakymas budavo mazdaug toks, nesaugusir europoje tipo artai uzdraustas ar tai nerekomenduojamas, tai dabar suprask zmogus kaip cia yra. ir per kuria vieta nesaugus.

kas ten per sekimas idomu... :eusa-think: speju kad ne toks kaip pas ux, kas ten per sarnyrine sistema? ne hidraulo cilindriukai sukioja?

elementaru :D

ettvwextern=HERSTAMAFAM2TYP23

post-1594-141521765638_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As uz Amazone del keleto dalyku - mazesnis purkstuvo svoris, o tai jau sutaupytas kuras. Purskimu sijos susilanksto pas Amazone gale - sausa galva uzpildant purkstuva chemikalais, nevarva nuo purkstuku, nors nuo ju ir neturetu varveti, bet buna visko. Na ir sekimo mechanizmas paprastas kaip dvi kapeikas. Cia tas su sarnyru. Tik ten viena beda, kad keliu lekti negali, kaip kazkas sake gali paguldyti ant sono:) Siju kopijavimas pas abu geras. Cia tik mano nuomone apie siuos purkstuvus:)

pas ux'a stangos susilanksto salia, ne gale, pas ug susilanksto gale :icon-wink: o del virtimo tai kada jie virsta? pilni ar tusti ? vazineja pas mus keturi metai ir nieko jis nevirsta, prasimanymai kazkokie ir tiek... :eusa-shifty:

Na brol Tu ir teisus ir nelabai. Del Tamstos purkstuvo komplektacijos nesiginciju stangos gal ir sone. Bet siaip ir UX'as gali tureti stangas gale. Mano nuomone labai saunus sprendimas. O del virtimo tai cia daugiau UG kur su mechaniniu sekimu, tokiu kur nuotrauka yra ideta. Jei leksi smarkiai gali ir paguldyti. Bet cia daugiau jauciu pilnam, o ne tusciam. Nes tuscias jis bus per lengvas. O su hidrauliniu sekimu zinoma viskas kitaip del virtimo, jis transporte tampa nebevairuojamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na brol Tu ir teisus ir nelabai. Del Tamstos purkstuvo komplektacijos nesiginciju stangos gal ir sone. Bet siaip ir UX'as gali tureti stangas gale. Mano nuomone labai saunus sprendimas. O del virtimo tai cia daugiau UG kur su mechaniniu sekimu, tokiu kur nuotrauka yra ideta. Jei leksi smarkiai gali ir paguldyti. Bet cia daugiau jauciu pilnam, o ne tusciam. Nes tuscias jis bus per lengvas. O su hidrauliniu sekimu zinoma viskas kitaip del virtimo, jis transporte tampa nebevairuojamas.

tai matyt priklauso nuo stangu ilgio...30m gal gale nesusivyniotu? :lol: bet kiek teko matyti UX aukstesnis uz UG ar tik taip atrodo? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siap man visai idomus tas sekimo mechanizmas, kuomet ant slaunu kabinasi ir yra sarnyras salia backos. Jokio hidraulo nereikia. Tik kiek girdejau tokia sistema apsiversti megsta....

:eusa-doh: zingsnis atgal, kabinasi ant slaunu, ziauriai neaugu , lauzosi slaunis, persilenkimas nusikelia toliau nuo traktoriaus , fui nesinori net girdeti tokio varianto :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau, kad viskas genialu kas paprasta. Neabejoju kad cilindrai irgi gerai, taciau pas Hardi jie turejo stipriu problemu, sekimas buvo labai nevykes. O kaip pas kitus tai nezinau. O del slaunu lauzymo, as manyciau kad pasikabinus 5 korpusu vartoma pluga slaunys lauzosi daugiau nei su purkstuviuku, kuris uzsipildo kad ir 4 t H2O:) Bet cia tik mano nuomone:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...