Jump to content

valtra klaidu kodai


Recommended Posts

  • Atsakymai 53
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

sian kraunant medzius ismete toki koda knygoje jo nera kazkodel nete ziurejau ir nera gal kas zinot ka reiskia ryt reikia dirbti o neaisku didele beda cia ar ne

na bet beveik visi kodai E susije su variklio el.sistemos gedimais, todel jei variklis dirba gerai, gal tik elektra papjove gryba...man irgi kazkokia mete kurios knygoj nebuvo bt pasirodo kuras salo, kaip uzpyliau gero dingo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su L302 kodas kai filtrai kuro uzsikemsa . o sitas dar nematytas isjungi degima 5 min uzkuri nemeta koki 5 min paskui vel atsiranda viskas veikia lyg ir normaliai bet kodel sito kodo niekur neraso tai neaisku.

Del serviso tai asku skambinsiu bet ryt sekmadienis nedirba lyg, o man reikia dirbti bet jai nesuzinosiu reiks iseigine pasidaryti :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su L302 kodas kai filtrai kuro uzsikemsa . o sitas dar nematytas isjungi degima 5 min uzkuri nemeta koki 5 min paskui vel atsiranda viskas veikia lyg ir normaliai bet kodel sito kodo niekur neraso tai neaisku.

Del serviso tai asku skambinsiu bet ryt sekmadienis nedirba lyg, o man reikia dirbti bet jai nesuzinosiu reiks iseigine pasidaryti :eusa-clap:

o kaip tau kuro filtrai laiko kas kiek laiko keiti :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

issiaiskinau ka reiskia dekui plungiskiu servisistam padeda ir svenciu dienomis . O gedimas nepakankama ytampa valdymo bloke kazkur blogas kontaktas ar panasiai issiemiau akuma ten ploksteles neapsemtos dapyliau distiliuoto vandens ir pakrausiu ziuresim kas darosi

drystu spet, kad akumas nei prie ko. faktiskai, del akumo, klaidas turetu mest tik uzvedus.... nebent dar ir generatorius stimpa... nors galbut valtrai kitaip smegenai masto....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziuresiu ryt dar masini laida patikrinsiu beda kad testeri kazkur gerai pasidejau kad nerandu reiktu pamatuoti krovima rudeni ziurejau akuma tikrinau tanki viskas buvo gerai o dabar koks cm zemiau ploksteliutik elektrolitas sake kad mase gali kazkur buti bloga bet man ytarimas kad su akumu bedos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ziuresiu ryt dar masini laida patikrinsiu beda kad testeri kazkur gerai pasidejau kad nerandu reiktu pamatuoti krovima rudeni ziurejau akuma tikrinau tanki viskas buvo gerai o dabar koks cm zemiau ploksteliutik elektrolitas sake kad mase gali kazkur buti bloga bet man ytarimas kad su akumu bedos

Akumas už variklio,ar dėžėje,prie laiptukų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

per maza ytampa variklio valdymo bloke jai gerai pamenu, ryt skambinsiuos i servisa tiksliai suzinosiu . Vakar issiemiau akuma dapyliau distiliuoto vandens pakroviau uzkuriau ryte ir dirbau pora val galvojau jau susitvarke, bet vel atsirado ir jau nedingo

ten pas tave common rail?

ar tik nebus ID moduliui kapukai :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...