Jump to content

valtra klaidu kodai


Recommended Posts

o traktoriaus darbui? ir kaip jis susijas su itampos sumazejimu

priklausomai nuo problemos yra ir tam tikras poveikis

gali buti, kad mes tiktai klaida, ir nieko daugiau tarkim:

457 - ID module, supply voltage too low

Control Module : EEM3

Cause:

The ID module supply voltage remains below the permitted value ( 8 V ) for longer than 1 second. The error can also be initiated by a too high battery voltage drop during start-up.

Reaction:

EC is stored and the warning lamp is activated.

stai problemos priezastis ir jos sasaja su itampos sumazejimu :)

nors gal davai nebekapstom taip giliai, gal ten paprasciausiai pele kur nors apsiusiojo ir nera kontakto :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 53
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Turbūt arunis apie tą pati mąsto apie ką ir aš, na o gal ir ne. Mano atveju reiktų pakeist vieną tokį mažą dalykėlį, na o jo kaina ne tokia jau ir maža palyginus su dydžiu - apie tūkstantėlį litukų... Bet maniškis variantas nors ir nežymiai bet kažkiek tai turi atsiliept variklio darbui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbūt arunis apie tą pati mąsto apie ką ir aš, na o gal ir ne. Mano atveju reiktų pakeist vieną tokį mažą dalykėlį, na o jo kaina ne tokia jau ir maža palyginus su dydžiu - apie tūkstantėlį litukų... Bet maniškis variantas nors ir nežymiai bet kažkiek tai turi atsiliept variklio darbui

tas mazas dalykelis tai dezute panasiai 6x10cm randasi variklio kairei pusej prisukta prie variklio bloko su dviem idomiais varztais is jos iseina fiske su 4 laidais uzsakoma konkreciai tam traktoriui uzsakymui reikalinga: traktoriaus modelis jo serijos numeris ir variklio serijos numeris :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...