Jump to content

e85


voras

Recommended Posts

kaip jums sitas naujos kartos bendzinas, as supyliau i savo mashiniuka ir vaziuoja jokiu bedu (kol kas) nors lukoile sako nepilk masina turi buti su flex fuel sistem :

gal kas dar bandet, man labiausiai patinka kad kaina tik 2,85 lt

o traukia kaip uz 4 lt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 70
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

kaip jums sitas naujos kartos bendzinas, as supyliau i savo mashiniuka ir vaziuoja jokiu bedu (kol kas) nors lukoile sako nepilk masina turi buti su flex fuel sistem :

gal kas dar bandet, man labiausiai patinka kad kaina tik 2,85 lt

o traukia kaip uz 4 lt :)

mano kaime dar tokio nera... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai buvo galima isigyti biodizelino naudojau ji vaziuodamas savo II Golfuku. Viskas veike puikiai ir kvepejo daug skaniau nei naftos dyzelinas. Masiniukui nieko nenutiko, nors irgi buvo visokiu pasisakymu, kad reikia to reikia ano. Manu ir sitoj vietoj bus viskas gerai. As uz kuo pigesnio kuro naudojima!:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš pora metų berods mačiau laidą apie braziliją, cukranendrių plantacijas, bei iš jų gaminama biokurą. Tai porino , kad juo galima važinėti nuo 2003 metų gamintomis mašinomis. Jose kažkokia yra sistema. tačiau vietinis sakė 2 metai jau pilu tą nesamone į savo 86m mazda ir man vienodai, kam man pirkti brangesni jei yra pigesnis kuras

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano masina tikrai nepritaikyta, nera senas lauzas bet jokios spec yrangos nera, siryta kiek sunkiau uzsivede, bet shiaip jokiu bedu nera, siaindien 100 litru namo parsiveziau, kad prireikus nereiktu belstis i siaulius ieskoti

Nu blyn,žmonės pavarot.Kažin kokius turtus šitaip sutaupysit?Nieko nesakau,gal reikalas ir geras,o gal...Čia gal koks azartas paima,kai patampi savotišku bandymų triušiu?

Aš asmeniškai nei kurui,nei alyvoms niekada netaupau ir nesiruošiu to daryti.Nėra ten sumos labai jau didelės,bet galva rami būna,be jokių abejonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip panasu i eilini burbula. Nera toks pigus, netinka didumai masinu ir jo beveik niekur nera.

Voras, o kokiu santykiu atsiskiede tas kuras? Nes raso kad galima 5%. Kas bus kai bake bus visi 100%?

ten nieko skiesti nereikia, jis jau atskiestas:

...Biokurą E85 sudaro 85 proc. etanolio, gaunamo iš žemės ūkio produkcijos, likusius 15 proc. – bešvinis 95-oktanų benzinas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip, skaityt as moku. Pastraipa zemiau rasoma:

Skirmantas Mačiukas UAB „Statoil“ pardavimų ir tiekimo departamento direktorius pabrėžia, kad bioetanolis E85 gali būti naudojamas automobiliuose, kuriuose įrengti specialiai tokiam kurui pritaikyti varikliai. „Įprastiniai transporto priemonių varikliai gali naudoti kurą, kurio sudėtyje yra iki iki 5 proc. etanolio. Etanolio koncentracija E85 siekia 85 proc., todėl šį kurą gali naudoti tik specialūs automobiliai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siryta buvo - 22 uzkuriau siek tiek sunkiau nei iprastai, bake 100 % e85, nesijauciu jokiu triusiu ir dejau ant tos mashinos, sita uzsilenks bus kita, o kas nenorit taupyt kuro saskaita tai ir netaupykit, pilkit 98 kad purkstukai butu svarus ir vostuvai nerudytu

zodziu kiekvienam savo, as taupau ant kuro ir remiu zemes uki, beja net ne savo nes kvietrugiu neauginu

dekoju aruniui , paziurejau filmuka pasirodo, tas gerietis tai cia as nes e85 ir galingumo daugiau tai ir dujos ismetimo svaresnes, zodziu as tausoju gamta o jus mokate daugiau ir dar tersiate ja :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip, skaityt as moku. Pastraipa zemiau rasoma:
Skirmantas Mačiukas UAB „Statoil“ pardavimų ir tiekimo departamento direktorius pabrėžia, kad bioetanolis E85 gali būti naudojamas automobiliuose, kuriuose įrengti specialiai tokiam kurui pritaikyti varikliai. „Įprastiniai transporto priemonių varikliai gali naudoti kurą, kurio sudėtyje yra iki iki 5 proc. etanolio. Etanolio koncentracija E85 siekia 85 proc., todėl šį kurą gali naudoti tik specialūs automobiliai.

atsiprasau ne taip supratau tavo pasisakyma :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...