Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

prieš 55 minutes , ignas.d pranešimas:

nesat niekad su generikais anksciu uzraite? esu purskes rapsui zydint acanto toks budavo, nebetaupau nuo to karto sitam purskimui

Bet ziuriu nei vatzume neregistruotas rapsui. Nejutau jokio skirtumo ar Amistar ar Bolid ar Tazzer... ankstis uzraite biscaya arba proteusas misinyje su strobiku gal?:) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, jaunasis21 pranešimas:

aš panašiai, tik vietoj protio, tebuko. 

Patikrintas variantas, 0,5orius+1.0l tazzer.

Dar norėjau klaust ar kas nors naudojat azoksistrobiną, matau dar yra. Kažin gal verta naudoti maksimalią dozę kai tiek lietaus plius dar Leander įdėčiau 0,3 l/ha.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , jaunasis21 pranešimas:

Bet ziuriu nei vatzume neregistruotas rapsui. Nejutau jokio skirtumo ar Amistar ar Bolid ar Tazzer... ankstis uzraite biscaya arba proteusas misinyje su strobiku gal?:) 

malyk kad jau isvis isimta ta chemija, gali but kad kartu pylesi vabalinis. bet su cantus nebudavo tokiu nesamoniu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , jaunasis21 pranešimas:

Bet ziuriu nei vatzume neregistruotas rapsui. Nejutau jokio skirtumo ar Amistar ar Bolid ar Tazzer... ankstis uzraite biscaya arba proteusas misinyje su strobiku gal?:) 

2 metai bandyta, ankstys užsiraitydavo nuo Proteus didesnės nei 0,8 normos. Būtent nuo tiakloprido.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , u.k aurimas pranešimas:

man tai be sansu purkst be savaitgalio neiplauksiu i savo pelkynus :D 

Mano ne daug yra šiemet tai kaip nors :D , bet šiaip jau perteklius to lietaus, į vieną kviečių lauką jau 2 sav neįvarau, gerai, kad nuo žolių spėjau nupurkšt ir patręšt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Mantas2342 pranešimas:

Mano ne daug yra šiemet tai kaip nors :D , bet šiaip jau perteklius to lietaus, į vieną kviečių lauką jau 2 sav neįvarau, gerai, kad nuo žolių spėjau nupurkšt ir patręšt.

3 veisles turiu tai gal kaip nors atrankiniu budu, reiks paziuret, kuri labiau nuzydejus ta ir nupurksiu, bet kad to lietaus vis rodo, jauciu ligom plist pats gazas dabar .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , u.k aurimas pranešimas:

3 veisles turiu tai gal kaip nors atrankiniu budu, reiks paziuret, kuri labiau nuzydejus ta ir nupurksiu, bet kad to lietaus vis rodo, jauciu ligom plist pats gazas dabar .

nu jo aš ir nesu užtikrintas ar eis trečiadienį nupurkš , bet registravau trečiadieniui ir ketvirtadieniui jei ką , o jei neis tai tada dar vėliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...