Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Prieš 13 valandų, JCB pranešimas:

Baikit nemanau. Tikrai pražiūriu po kombaino, lyginau ir su stalu kulto. Anksčiau maniau kad apie 200kg papildomai prasibarsto, bet sulyginus ir pabiras sudygusias, tikrai tiek nėra.

Pakeisim kombainą ir bus variantas išspręstas.

Na tai jūs gal ir mažiau išbarstot, nes kombainas geriau ryja, mano pernai pripjauna tik , prikiša pilną sraigę ir neryja nieko , tai pernai suvargau ir tikrai nemažai išbarsčiau ,o rapsas geras buvo , biro apie 4 tonas, o jei būtų kombainas su stalu tai tikrai jaučiu būtų buvęs to lauko vidurkis 4.5

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Mantas2342 pranešimas:

Na tai jūs gal ir mažiau išbarstot, nes kombainas geriau ryja, mano pernai pripjauna tik , prikiša pilną sraigę ir neryja nieko , tai pernai suvargau ir tikrai nemažai išbarsčiau ,o rapsas geras buvo , biro apie 4 tonas, o jei būtų kombainas su stalu tai tikrai jaučiu būtų buvęs to lauko vidurkis 4.5

Tai gal geriau kaimyną pasamdyt, jei po pusę tonos išbarstot. Spėju plotai nedydeli rapso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Mantas2342 pranešimas:

Na tai jūs gal ir mažiau išbarstot, nes kombainas geriau ryja, mano pernai pripjauna tik , prikiša pilną sraigę ir neryja nieko , tai pernai suvargau ir tikrai nemažai išbarsčiau ,o rapsas geras buvo , biro apie 4 tonas, o jei būtų kombainas su stalu tai tikrai jaučiu būtų buvęs to lauko vidurkis 4.5

As i sita reikala ziuriu truputi kitaip.Geriau nusikult sausa be stalo ,negu laukt kada gales atvaziuot nukult su stalu,bet gali but ,kad kuls 14-16 dregmes,man taip buvo 2 metus .O mes zinom kaip gerai skriaudzia punktai su tokiu dregniu ,plius gali ir krusa nukult.Pernai aplamai visiems buvo sunkus kulimas po sniego priplakimo prie zemes.Aplink mus spjove i tuos samdytus barskinosi patys su 3 metru kederiais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, JCB pranešimas:

Baikit nemanau. Tikrai pražiūriu po kombaino, lyginau ir su stalu kulto. Anksčiau maniau kad apie 200kg papildomai prasibarsto, bet sulyginus ir pabiras sudygusias, tikrai tiek nėra.

Pakeisim kombainą ir bus variantas išspręstas.

pritariu. daznai tuose paciuose laukuose tuo paciu metu kuliam su 2 kombainais. vienas su stalu, kitas be.  pagal sudygusiu pabiru kieki tikrai nepasakysi kur kuriuo kulta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ramas 1 pranešimas:

As i sita reikala ziuriu truputi kitaip.Geriau nusikult sausa be stalo ,negu laukt kada gales atvaziuot nukult su stalu,bet gali but ,kad kuls 14-16 dregmes,man taip buvo 2 metus .O mes zinom kaip gerai skriaudzia punktai su tokiu dregniu ,plius gali ir krusa nukult.Pernai aplamai visiems buvo sunkus kulimas po sniego priplakimo prie zemes.Aplink mus spjove i tuos samdytus barskinosi patys su 3 metru kederiais.

Tai vat dėl to ir nesamdžiau , o nusikūliau visus  visiškai be nuoskaitų , nes buvo sausi ir  šiūkšlingumo neviršijo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Prieš 2 valandas, Witalikas pranešimas:

Aš prieš gera sav., pradėjau. Šiandien užbaigiau. Manau pats gazas kompleksinėm

Kiek manot kiek fosforo pavyks įsisavinti rapsams, kai fosforas labai nejudrus? Gal bandėte kada palikti kontrolę netręšti pavasarį ir palyginti derliaus skirtumą? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , Virgis. pranešimas:

Kiek manot kiek fosforo pavyks įsisavinti rapsams, kai fosforas labai nejudrus? Gal bandėte kada palikti kontrolę netręšti pavasarį ir palyginti derliaus skirtumą? 

Manau mažą dalį, daugiau čia  ateinančiom koltūrom. 
Visad darau kontroles, bet nevisada pavyksta kūlimo metu pasverti. 
O akim tikrai matosi skirtumas, dėl tankumo. 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...