Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Su tręšimais ramu pas mus, kaip ir chek sakė. Vieną dieną saulė šviečia, kitą dieną lyja arba sninga. Lengvesnėse dirvose kaip ir galima būtų važiuoti, bet kur molis, vos batus išneši. Vegetacija ne visur prasidėjusi, o kur ji yra, tai menkoka. Laukiam ramiai bent kelių be lietaus dienų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, ist17 pranešimas:

Rapsams jau atidaviau 300 kg/ha Sulfato ir 300 l/ha (390 kg) KAS. Išeina po 187.8 v.m. Galvoju, dar 30 v.m. duoti ar ne, kaip šiemet darot jūs? 

Žiurint koks tas rapsas. Jai yra potencialas duok. 
Pvz, pas mane yra gero ir turiu viena lauka, labai sverės užgoštą. Tai ten jaučiu 2t/ha vargu ar pavyks paimti, prie geriausių sąlygų. Bet atsėti nėra tikslo. Bandysim gaivinti :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , Witalikas pranešimas:

Žiurint koks tas rapsas. Jai yra potencialas duok. 
Pvz, pas mane yra gero ir turiu viena lauka, labai sverės užgoštą. Tai ten jaučiu 2t/ha vargu ar pavyks paimti, prie geriausių sąlygų. Bet atsėti nėra tikslo. Bandysim gaivinti :/

Del netinkamų herbicidu parinkimo svėrė išvešejo? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Kamporaižis pranešimas:

Iš KG gavau, bet ir laukt teko. Gaila kad pritrūkau vienam hektarui kur daugiausia rugiagėlės. Tai dabar vėl ieškot tenka

Sveikas, nuo korveto nestresuoja rapsas? Nekerta perderliu kaip sakydavo nuo galeros? Reikia ir man nusipurkšti,pabėgo žolės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...