Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Pasigirkit kas nors kaip sekasi sėt rapsą. Skutat ar ariat prieš sėją :icon-question: Aš va pvz. laukiu lietaus ant suarto molio, kol kas jokio rimtesnio lietaus nesulaukiu, apart silpno purzlojimo ;) Gal ryt koks debesis užplauks...

nu jop tararai , pasiimk tu vysa lietu is mano krasto , atiduodu dikai , galvoju jau ryt leksim kulti o vakare tik sast ir grioviai pilni :(:eusa-pray::eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasigirkit kas nors kaip sekasi sėt rapsą. Skutat ar ariat prieš sėją :icon-question: Aš va pvz. laukiu lietaus ant suarto molio, kol kas jokio rimtesnio lietaus nesulaukiu, apart silpno purzlojimo ;) Gal ryt koks debesis užplauks...

nu jop tararai , pasiimk tu vysa lietu is mano krasto , atiduodu dikai , galvoju jau ryt leksim kulti o vakare tik sast ir grioviai pilni :(:eusa-pray::eusa-think:

Pritariu 100% :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasigirkit kas nors kaip sekasi sėt rapsą. Skutat ar ariat prieš sėją :icon-question: Aš va pvz. laukiu lietaus ant suarto molio, kol kas jokio rimtesnio lietaus nesulaukiu, apart silpno purzlojimo ;) Gal ryt koks debesis užplauks...

nu jop tararai , pasiimk tu vysa lietu is mano krasto , atiduodu dikai , galvoju jau ryt leksim kulti o vakare tik sast ir grioviai pilni :(:eusa-pray::eusa-think:

Algi, ar pas jus vakarykstis lietus nesugulde javu? Nes kiek zinau, tai mikoliskis skendo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasigirkit kas nors kaip sekasi sėt rapsą. Skutat ar ariat prieš sėją :icon-question: Aš va pvz. laukiu lietaus ant suarto molio, kol kas jokio rimtesnio lietaus nesulaukiu, apart silpno purzlojimo ;) Gal ryt koks debesis užplauks...

Šiandien pavakarėje pagaliau pavyko pradėti ž.rapso sėją :) per kelias valandas apsėjau keliolika ha ir vėl lietaus gavom. Darbams eilinį kartą STOP. Žiauriai šlapia apie skutimą negali būti nei kalbos, sėjau į artą ir tai molingesnės vietos šiek tiek per šlapios. Terminai spaudžia, o normalių orų nenusišviečia :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Efrendai su rapso sėja ypač kai šlapia ir dar vaderstadu atsargiai :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim: Pernai mane spaudė terminai tai per tuos ''šiek tiek per šlapia'' gavosi ''š'' reikalas reikejo kad pradžiūtų bent gerą dienelę molingesnės vietos, užmynimas rapsui labai nepatinka

Žinau žinau :) praitais metais taip pat pasimokiau su tuo šlapiu moliu, šiemet stengiuos to sumynimo išvengti, bet galulaukės vistiek nukenčia, čia visų sėjamųjų su priešsėjiminių žemės dirbimu bėdos :icon-confused: gal kokia freza su lengva sėjamaja šiuo atveju labiau pasiteisintu :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Efrendai su rapso sėja ypač kai šlapia ir dar vaderstadu atsargiai :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim: Pernai mane spaudė terminai tai per tuos ''šiek tiek per šlapia'' gavosi ''š'' reikalas reikejo kad pradžiūtų bent gerą dienelę molingesnės vietos, užmynimas rapsui labai nepatinka

Žinau žinau :) praitais metais taip pat pasimokiau su tuo šlapiu moliu, šiemet stengiuos to sumynimo išvengti, bet galulaukės vistiek nukenčia, čia visų sėjamųjų su priešsėjiminių žemės dirbimu bėdos :icon-confused: gal kokia freza su lengva sėjamaja šiuo atveju labiau pasiteisintu :icon-wink:

Yra vienas variantas - galulaukės visai neari ar nedirbi prieš sėją, sėji visą lauką, tada suari galulaukę ir ją apsėji. Anglai dažnai taip daro savo šlapiuose moliuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...