Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Aiškiai parašyta Aleksyno straipsnyje, jog 1999 - 2001 m. buvo atlikti bandymai žm. rapsui žydint. Išpurškus 20 kgN/ha azoto gautas derliaus priedas 0,14 t/ha rapso sėklų. Taip išeina, kad išpurkšt azotą su fungicidu apsimoka. O jei netiki tais bandymais, reik pačiam atlikt kokį tyrimą :eusa-whistle:

zianau kaip ir kam tie straipsniai rasomi, tad nereikia cia tiket visu situom 100proc. zemkei mokynausi 2004-2008m teko ir prie tokiu bandymu buti, ka sneka apie tuos bandymus tas kas juos naturoje daro,o ne kas juos tik i straipsni ideda apraso ir apipavidalina.bandymas lieka bandymu... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teko ir prie tokiu bandymu buti, ka sneka apie tuos bandymus tas kas juos naturoje daro,o ne kas juos tik i straipsni ideda

Tai ir pasidalink patirtim mokslo vyrų :icon-wink:

tuom metu mokslo darbuotojai tikrai sesiule tokiu bandymu daryti savo gamybiniuose bandymuose,nes augale tuom metu vyksta apsidulkinimas,ir bet koks kisimasis ar trasu naudojimas mano manymu neduoda tiek naudos...

nors pats siemet rapsa vasarini purskiau su cantus zydinti pinai :eusa-shifty:

kartais sunku susieti teorija su praktika, ypac i agroterminus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko cantuso taviškio ar medaus su cantusu, :icon-question: jeigu šnekant nerimtai.O jeigu rimtai tai ne manau bet ir žinau kad vytas rado tinkama laika nupurkšti kad ir bitės sveikos ir medus be priedu butu.O už kvietima ačiū butinai atlėksiu ir dar ne vienas pakeliui visus forumiečius surinkes .Kad tau su relizacija butu problemu mažiau.Aišku jeigu kvietimas man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada imi šautuva ir še jums nedorėlės še kad mano rapso neėstumėt.Paskui dideli,dideli katila ir vuolia forumiečiai prie katilo.Ir žalos rapsui jokios ir stirnos nesikankina ir visi sotus.

gerai jei jos tavo plotuose ir turi licenziju,tadu gal ir galima ka padaryti,bet man kazkaip ju gaila.siemet tik viena per sezona,o galejau tikrai neviena,bet... geriau jau serniokas koks nei stirnele ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...