Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Prieš 20 valandų, V.Vytas pranešimas:

200 v.m. azoto(688 kg. salietros)a kartais grybo nepjauni?

Tai kad nepjaunu taip iseina kartu sudejus su sulfatu kazkur o pagal tave 688 kg salietros tai gaunas 236 v.m.nebent as kitaip skaiciuoju arba pats kita salietra naudoji as pats lietuviska  34,4 %,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, paulius radvila pranešimas:

20 eur sutaupysi, bet panaudojus papildoma 100kg salietros yra galimybe laimet 200 eur (puse tonos rapsu daugiau kult)

Nuo 100ha ir tie po 20 euru šis tas. Bet sutinku, kad įdėjus papildomu euru, grąža gali būti daug didesne. 
esu pastebejas forume, kad išlikusios baimes nuo sausringų metu. Jei jau ruoštis sausrai tai gal geriau iš vis neseti, nes ką bedarytum sausros metais vistiek blogai bus :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Juodas pranešimas:

Nuo 100ha ir tie po 20 euru šis tas. Bet sutinku, kad įdėjus papildomu euru, grąža gali būti daug didesne. 
esu pastebejas forume, kad išlikusios baimes nuo sausringų metu. Jei jau ruoštis sausrai tai gal geriau iš vis neseti, nes ką bedarytum sausros metais vistiek blogai bus :D 

Man atrodo ne tik baimes islikusios kai kuriems, bet ir skolos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Juodas pranešimas:

Nuo 100ha ir tie po 20 euru šis tas. Bet sutinku, kad įdėjus papildomu euru, grąža gali būti daug didesne. 
esu pastebejas forume, kad išlikusios baimes nuo sausringų metu. Jei jau ruoštis sausrai tai gal geriau iš vis neseti, nes ką bedarytum sausros metais vistiek blogai bus :D 

Aš sutinku jei ten trešiama tuos 200v. Bet ar kalio fosforo ideda atitinkamai ne? Kuris čia 500-600kg npk paduoda. Jei trešt bent jau subalansuotai. O ir prie mažesnio idėjimo praktika rodo gerais metais tas 4pasiemi

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , Vilius pranešimas:

Aš sutinku jei ten trešiama tuos 200v. Bet ar kalio fosforo ideda atitinkamai ne? Kuris čia 500-600kg npk paduoda. Jei trešt bent jau subalansuotai. O ir prie mažesnio idėjimo praktika rodo gerais metais tas 4pasiemi

 

Geri metai tik pernai per mano ukininkavimo karjera buvo. Nemau, kad vel ir vel jie kartosis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Vilius pranešimas:

Dar 2017geri buvo o gal ir geriausi nes tik tais metais rekordas derliaus buvo

Kokią maža, bet tuo pačiu ir didelė ta Lietuva. Mūsų krašte 2017 buvo vieni blogiausų metų. Pradėjus javapjūtę prasidėjo lietus tad teko kulti sudygusius 22-24 drėgmės. O rudenį pasėjus grūdai žemėje supuvo tai jau rudenį teko ieškoti kvietukų sėklai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...