Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

O kaip tu ji seji?

Kadangi esu užsispyres pilietis irgi planavau po miežiu sėti kūlimas nusitempė į rugsėji.Miežiu derlius rekordinis todėl skubėdamas pirmus metus neariau o suskutęs sėjau tiesiai po skutiko.Kadangi šiaudu daug ir šviežiai iš po kūlimo teko pakelti vederio aketėles kad ne trauktu i viena vieta.Todėl pasikankines penkiolika ha nusprendžiau mesti ši užsiėmimą ir užsiimti kitais darbais.Rezultate tankumas kaip ir ne blogas bet vienas jau ruošiasi pradėti žydėti kitas dar tik viršutinį žiedyna atskleidžia.Tai ačiū dievui kad užteko proto daugiau taip nesėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu bėda, tikriausiai neissiploviau gerai purkštuvo po fenixo ir susivariau rapsus prieš žydėjimą, gal kam tekę su tuo susidurt ir kaip būtų galima dar ji atgaivint? Dėjau mikriukus bora, nuo vabalų ir fuliciuro prieš 10 d

O gal ne nuo fenixo, o nuo tokios mini bombikes su tiek komponentu ? As asmeniskai buciau maises tik bora su insekticidu. ir tai nevisada iseina nes boras nuosedu dafiga sudaro. Kaip sakant, geriau megaujantis valgyti, o ne susikisti viska. Kai viska susikisi buna persivalgymas. O kai po biski, liuks. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ka aš ir sakau. Čia daug veiksnių gali lemti. Gal per karšta buvo. Nežinosi. Vieniem 10negana komponentu. O kitam va. Aš purkstuva aplamai plaunu tik tada kai lieka chemijos. Jei nrlieka, nei plaunu nei ka. Ir nesu lauko nei kokio nei nudegines nei kažkas tai sustresaIdomu

Idomumu ka sneketum apie plovima po sulfuronu purskimo sokdamas i rapsa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...