Jump to content

pasirinkimas class tucano 450 ar fendt6300c ?


krikutis

Recommended Posts

  • Atsakymai 58
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

yra kaiminysteja ukininkas pas kuri tikrai daugelis pasvajotu apie tokia technika visa nauja tai yra claas teleskopinis lexionas kazkelintas du tikrai maciau vienas 700ar800 kitas 900 serjos agregatai lemkenai viskas nauja tj siemet dar ne lexiona parsivare o fendt kombaina kazkodel tai tai dirbo tikrai ispudingai beje zemes apie 600 pas ji tai manau tikrai jis sudo nepirko rinkosi geriausia tai nesiulyciau nurasyti fendt kombaino.o pjaunamoji tai tikrai bent jau man pranasesne uz iprastine

Tai gal jis pirko Fendt kombainą jau vieną iš galingesnių, tai ten bent kiek kitokia situacija gaunas :) Na bet visvien ir galingesni negali lygintis su rinkos lyderiais. Aišku, prieš standartines pjaunamasias Fendt variantas laimi, bet kas būtų sustačius su ta pačia Claas Vario pjaunamaja, tai klausimas :icon-rolleyes: O apie kurį yra svarstoma čia, tai tas pats Laverda, tik su kitokiu pavadinimu ir kitaip nudažytas. Beje būtų įdomu iš Laverdos atstovų pusės išgirst, koks gi tas kainų skirtumas tarp Laverda ir Fendt kombainų iki 300 AG ? :eusa-think:

reiktu ziureti pagal modelius ir juos lyginti.. kainu skirtumas tikrai ne mazas, Laverdos naudai. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje būtų įdomu iš Laverdos atstovų pusės išgirst, koks gi tas kainų skirtumas tarp Laverda ir Fendt kombainų iki 300 AG ? :eusa-think:

Na tam reikėtų išgirsti kainas iš abiejų pusių. Mes galime tik Laverdos kainas duoti. O lygintis privalo klientas - gal jis VIP'as kitoje pusėje ir gaus ypatingas sąlygas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:eusa-think: lyginam klaso ir fendo pjaunamasias, tarkim klaso vario, atmetus pastoviai judančių dalių skaičiaus skirtumą su iš to iš plaukiančiom laiko ir litų sanaudom priežiūrai (atmetu nes tai jau buvo apkalbėta kitose temose) būtu visai įdomu palyginti ir sitų pjaunamūjų svorius ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau 218 Megą (pirkau tiesiai iš Danijos). Kederis buvo su judančiais transporteriais - PowerFlow. Kai pirkau šiek tiek baiminaus dėl tų transporterių - dalys patvarumas. Iš dalies mano baimės pasiteisno (buvau konsultantais atsivaręs tiek Biržus tiek Keskus - visi tik akis išpūtė ir nelabai ką galėjo papasakot ir pakonsultuot). Keskai už transporterio gabalą užsišaukė 2500+PVM (o ant kederio tų gabalų stovi 4 vnt). Jau buvau susinervinęs ir pasiryžęs nusipirkti kitą kederį. Tačiau susiradau kas tą transporterį padaro ir už 1000 Lt su PVM (Narvija).

Šiaip kas liečia privalumus tokios pjaunamosios, tai net nežinau ar ji kuo nors patogesnė ir pranašesnė nei tokia Vario arba elemantarus rapso stalas. Svoris kažkur perpusę didesnis nei paprasto ked., padavimas į nuožulniąją nėra kažkuo įpatingas - esant didesnei masei (grūdinės) tas tolygus padavimas nelabai jau gražiai vyksta, rapsas gal šiek tiek geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau 218 Megą (pirkau tiesiai iš Danijos). Kederis buvo su judančiais transporteriais - PowerFlow. Kai pirkau šiek tiek baiminaus dėl tų transporterių - dalys patvarumas. Iš dalies mano baimės pasiteisno (buvau konsultantais atsivaręs tiek Biržus tiek Keskus - visi tik akis išpūtė ir nelabai ką galėjo papasakot ir pakonsultuot). Keskai už transporterio gabalą užsišaukė 2500+PVM (o ant kederio tų gabalų stovi 4 vnt). Jau buvau susinervinęs ir pasiryžęs nusipirkti kitą kederį. Tačiau susiradau kas tą transporterį padaro ir už 1000 Lt su PVM (Narvija).

Šiaip kas liečia privalumus tokios pjaunamosios, tai net nežinau ar ji kuo nors patogesnė ir pranašesnė nei tokia Vario arba elemantarus rapso stalas. Svoris kažkur perpusę didesnis nei paprasto ked., padavimas į nuožulniąją nėra kažkuo įpatingas - esant didesnei masei (grūdinės) tas tolygus padavimas nelabai jau gražiai vyksta, rapsas gal šiek tiek geriau.

kiek mano vaizduotė neša, tas transporteris geras daiktas išgulose, nors mačiau kaip dirba vario kederis su pakėlėjais, susitvarko labai gražiai. rapsui nepertrumpas atstumas nuo dalgio iki sraigės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau 218 Megą (pirkau tiesiai iš Danijos). Kederis buvo su judančiais transporteriais - PowerFlow. Kai pirkau šiek tiek baiminaus dėl tų transporterių - dalys patvarumas. Iš dalies mano baimės pasiteisno (buvau konsultantais atsivaręs tiek Biržus tiek Keskus - visi tik akis išpūtė ir nelabai ką galėjo papasakot ir pakonsultuot). Keskai už transporterio gabalą užsišaukė 2500+PVM (o ant kederio tų gabalų stovi 4 vnt). Jau buvau susinervinęs ir pasiryžęs nusipirkti kitą kederį. Tačiau susiradau kas tą transporterį padaro ir už 1000 Lt su PVM (Narvija).

Šiaip kas liečia privalumus tokios pjaunamosios, tai net nežinau ar ji kuo nors patogesnė ir pranašesnė nei tokia Vario arba elemantarus rapso stalas. Svoris kažkur perpusę didesnis nei paprasto ked., padavimas į nuožulniąją nėra kažkuo įpatingas - esant didesnei masei (grūdinės) tas tolygus padavimas nelabai jau gražiai vyksta, rapsas gal šiek tiek geriau.

kiek mano vaizduotė neša, tas transporteris geras daiktas išgulose, nors mačiau kaip dirba vario kederis su pakėlėjais, susitvarko labai gražiai. rapsui nepertrumpas atstumas nuo dalgio iki sraigės?

Na man nepasirodė, kad kažkaip jau stebuklingai dirbtų išguldytuose, būna visko.. Visur rašo, kad transporteris išlygina padavimo srautą, tačiau būna, kad meta į nuožulniąją visą gniutulą... Taip, jei rapsas aukštaūgis (kaip buvo pernai), tai tas atstumas tarp sraigės ir dalgio galėtų būti didesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

norim isigyt, tik nenusprendziam kuri pasirinkt: class tucano 450 ar fendt6300c ? Ką kolegos galvojat, jei kaina panasi.

Aš asmeniškai kolkas į Fendt, kaip į kombainą, išvis nežiūrėčiau. Fendt traktoriai yra visai kas kita, jie traktorių etalonas ir bene visų svajonė. Bet ant kombaino tik pavadinimas ir spalva, daugiau nieko bendro. Savotiškas paradoksas - lyginant Fendt ir Claas traktorius, Claas gautų į vienus vartus, o jei kalba pasisuka apie kombainus, jau Claas būtų neabejotini favoritai. Manau, kad už Fendt galima rasti tikrai kokį kitą geresnį variantą - ta pati Laverda, John Deere, New Holland ir Case, bet jau rotorius. Tad manau, kad pradžiai geriausia būtų prieš Claas pastatyti kitą konkurentą :)

P. S. Iš kurio Kupiškio krašto esi ?

ir claas turi gerą traktorių, nevaryk taip ant jo ;)

esi kažką kažkur girdėjęs apie kombainus, bet tik girdėjęs...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 4 mėnesių...
O galima pakreipt temos pavadinima truputi kitaip: "claas tucano 450" ar "nh csx7080"? jei kainos vienodos?

arkliuku tiek pat :eusa-dance: claas'as lenkia pagal sietu plota ir kratikliu plota, o nh didesnis bugnas? :eusa-doh:

kuris kombainas nasesnis?

claaso ASP tikrai duos didesni nasuma ypac dregnesniam paselyje ar kuliant velai vakare....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Turiu Class Tucano 440 su 6m vario kėderiu, nesiskundžiu, tris sezonus atidirbo. Teko šią vasara palygint tuose pačiuose laukuose su JD. Kadangi vasara "auksinė" tai teko ir šlapiau pakult, ir klimpt ir viswokių kitokių nuotikių. Dėl fendt negaliu nieko pasakyt. Bet Class surinko keliais pliusais daugiau.

1. Vario kederis daug geresnis negu JD (skaičių nepamenu, bet galingumas panašus) (su diržiniu rapso stalu) rapse Class kūliau beveik be lenktuvų (iškelės iki viršaus) tuo tarpu JD visą laik turi "kasti", ko pasekoje, didesnis išbarstimas.

2. JD daug dažniau kišas smulkintuvas nuo drėgno šiaudo

3. Rudenį po ražienų skutimo JD truputi daugiau "barsto"

Class vienas minusas, norint išvalyt sietus ir kratimo lentą reik dviejų žmonių trim valandom darbo, kol viską ištrauki, tuo tarpu JD sietai išsivalo per 15min, kratimo lentos nėr.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Class vienas minusas, norint išvalyt sietus ir kratimo lentą reik dviejų žmonių trim valandom darbo, kol viską ištrauki, tuo tarpu JD sietai išsivalo per 15min, kratimo lentos nėr.

ne 3h, o max 1.5 val, nebent pas tucano dar kvaliau nei pas lexiona ideti sietai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Class vienas minusas, norint išvalyt sietus ir kratimo lentą reik dviejų žmonių trim valandom darbo, kol viską ištrauki, tuo tarpu JD sietai išsivalo per 15min, kratimo lentos nėr.

ne 3h, o max 1.5 val, nebent pas tucano dar kvaliau nei pas lexiona ideti sietai...

Taip, dar kvailiau, neištraukus kratymo lentų sietai neišsiima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Class vienas minusas, norint išvalyt sietus ir kratimo lentą reik dviejų žmonių trim valandom darbo, kol viską ištrauki, tuo tarpu JD sietai išsivalo per 15min, kratimo lentos nėr.

ne 3h, o max 1.5 val, nebent pas tucano dar kvaliau nei pas lexiona ideti sietai...

Taip, dar kvailiau, neištraukus kratymo lentų sietai neišsiima.

Na čia tai naujiena :eusa-think: Vienas ūkininkas sakė, kad kaip tik pas tucaną išvalyti sietus ir kratlentę vieni juokai. O vat pas JD nesamonė. Ir suprask tuos žmones.........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ar nekisa tucano kratikliu pries smulkintuva kuliant rapsa? niekas nesusiduret su tuo?

Kišė, ir rapse ir kmynuose, kol nepakeičiau naujų peilių ir neišėmiau priešpeiliu. Po to nebebuvo šios problemos. Dar truputi kratiklių diržą atleidau, kad jei sugalvotų kištis pradėtų "buksuot", o tada jau parodo CEB'is

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...