Jump to content

Grūdų sandėlis vidutiniam ūkininkui


ricardaas

Recommended Posts

  • Atsakymai 214
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Sveiki,gal kas nors pasidalintų patirtimi kaip mechanizuoti grūdų perkrovimą .Iš valomosios byra į bliūdą,iš jo kibirų pagalba :D patenka į aruodus.Kaip mechanizuoti šia dalį ?Jei naudoti kitą šneką,tai reikia labai ilgo,kad pasiektų tiesiai į visus aruodus užpilti..Gal kas nors patars kaip palyginus nebrangiai palengvinti darbus,nes kartais tobulumas slypi paprastume.

Dar vienas variantas motorizuoti šiūpelį ir kibirą t.y. nedidukas teleskopas.

Taigi pabandom ...kaip suprantu, kibirų pagalba,-8m (pusė sandėlio ilgio) ir valomoji ,nes ji ant priekabos,gali važinėt pirmyn atgal :eusa-think: , o kodėl nepasidaryt horizontalaus, pavadinsiu loviu, pagrindas gali būti ir medinis , grandininio transporterio , na principe-kombaine grūdų elevatoriai...tada vėl"bliūdan" ir vis tiek "šnėko " reiks aruodan ....nebent ...-kiek įmanoma sukelt aukštyn lovį , tada gale užtektų ir vamzdžio grūdams nukreipt į aruodus -kolūkių laikais , tai buvo populiaru ,pigu ir paprasta.

Nu bet shaulinį ... paaiškink man durnam ,nu blyn ... niekaip nesįsivaizduoju nediduko teleskopo panaudojimo Ričardo sandėly :icon-question::eusa-think: ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad žinok nieko geriau už pūtiką tavo atveju nesugalvoju net jei jis ir grūdus skaldo kaip sakai

Yra žinoma tokių daiktų .........

Nu bet shaulinį ... paaiškink man durnam ,nu blyn ... niekaip nesįsivaizduoju nediduko teleskopo panaudojimo Ričardo sandėly :icon-question::eusa-think: ...

Pirmiauisiai galėtum perskaityti kas parašyta ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Sveiki zinovai, pas mane senas kolukio sandelys murinis, 2 ausktu, ir man reikia is pirmo auksto sugabenti grudus i antra auksta, iki siol pusdavau su putiku 10 kw, bet kad jis man labai nenasus, vos kokias 3t /h sunesa. tai ka jus naudojate, ka patartumet isigyti ? man reikia nesti grudus i kokius 4 metrus auksti ir 30 metru toli, nasumas kad butu 5 tonos i valandele kaip minimum. na 6-8 tai jau su kaupu ir per akis man butu :) tai ka naudojat, kas ka parduodat gal ? kokius siuolaikiskus putikus, norijas, juostas, net nzn,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki zinovai, pas mane senas kolukio sandelys murinis, 2 ausktu, ir man reikia is pirmo auksto sugabenti grudus i antra auksta, iki siol pusdavau su putiku 10 kw, bet kad jis man labai nenasus, vos kokias 3t /h sunesa. tai ka jus naudojate, ka patartumet isigyti ? man reikia nesti grudus i kokius 4 metrus auksti ir 30 metru toli, nasumas kad butu 5 tonos i valandele kaip minimum. na 6-8 tai jau su kaupu ir per akis man butu :) tai ka naudojat, kas ka parduodat gal ? kokius siuolaikiskus putikus, norijas, juostas, net nzn,

perki dar viena pustuva ir se tau 6 t/ val. :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki zinovai, pas mane senas kolukio sandelys murinis, 2 ausktu, ir man reikia is pirmo auksto sugabenti grudus i antra auksta, iki siol pusdavau su putiku 10 kw, bet kad jis man labai nenasus, vos kokias 3t /h sunesa. tai ka jus naudojate, ka patartumet isigyti ? man reikia nesti grudus i kokius 4 metrus auksti ir 30 metru toli, nasumas kad butu 5 tonos i valandele kaip minimum. na 6-8 tai jau su kaupu ir per akis man butu :) tai ka naudojat, kas ka parduodat gal ? kokius siuolaikiskus putikus, norijas, juostas, net nzn,

tai taip krenta nesumas? o nekeliant y virsu koks nasumas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
nekeliant i virsu nezinau koks nasumas, man reikia i virsu kelti, i apacia atidarau siberi grindyse ir subyra viskas i 1 auksta. pasmane lievas tas putikas, uzia, dulkes, elektra srebia p naudos nedaug, vien kol triubas sujungineji visas i per visa sandeli kiek laiko uzima,.

pirk kita galingesni putika

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as klausiau sia ziema, tai 30 metru kainuotu apie 30 000 lt + kaip anga taip 1000 euru + sumontavimas ir dar + pvm :) bet tai kai reiktu rimta ipirkti tada garantuotai dar kiana pakiltu sakytu va sitas blogas, nedora skarda ar da kas imk sita bet sitas brangesnis, arba pigaus varinato neturim dabar :)

manau uz 1000Eu pats issipjausi tas angas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...