Jump to content

EKOLOGINIS UKIS


Remis

Recommended Posts

Sveiki gyvi,radau sia diskusiju vieta ir sakau pasiteirausiu, ar yra cia zmoniu rimtai uzsimanciu ekologija? T.Y turinciu nemazai hektaru ??

Noreciau rasti bendraminciu! Mastau prasukti si dalykeli, kas yra patyre butu labai idomu pasibendrauti :) P.S Mano kaiminelis stuke ha prasuko ir visai neblogai, ar kas panasiais mastasi verciates?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 93
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Sveiki gyvi,radau sia diskusiju vieta ir sakau pasiteirausiu, ar yra cia zmoniu rimtai uzsimanciu ekologija? T.Y turinciu nemazai hektaru ??

Noreciau rasti bendraminciu! Mastau prasukti si dalykeli, kas yra patyre butu labai idomu pasibendrauti :) P.S Mano kaiminelis stuke ha prasuko ir visai neblogai, ar kas panasiais mastasi verciates?

Na kiek man žinoma ekologinių ūkių turinčių iki 1000 ha yra tik du . Vienas iš jų Kėdainių rajone kitas nepamenu kur. Pats turiu 30 ha ekologinį ūkį. Toks ūkininkavimas reikalauja daug žinių jei nori užauginti tikrai kokybišką produkciją Pirmus du metus man tikrai sunku buvo tai padaryti. Nors vasarinius kviečius šiais metais lietus ir pavertė pašarinius bet už tat kūliau apie 2,2 t/ha. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gyvi,radau sia diskusiju vieta ir sakau pasiteirausiu, ar yra cia zmoniu rimtai uzsimanciu ekologija? T.Y turinciu nemazai hektaru ??

Noreciau rasti bendraminciu! Mastau prasukti si dalykeli, kas yra patyre butu labai idomu pasibendrauti :) P.S Mano kaiminelis stuke ha prasuko ir visai neblogai, ar kas panasiais mastasi verciates?

Na kiek man žinoma ekologinių ūkių turinčių iki 1000 ha yra tik du . Vienas iš jų Kėdainių rajone kitas nepamenu kur. Pats turiu 30 ha ekologinį ūkį. Toks ūkininkavimas reikalauja daug žinių jei nori užauginti tikrai kokybišką produkciją Pirmus du metus man tikrai sunku buvo tai padaryti. Nors vasarinius kviečius šiais metais lietus ir pavertė pašarinius bet už tat kūliau apie 2,2 t/ha. :)

O tai tuos vasarinius kviečius realizuosi kaip ekologinę produkciją ar kaip paprastą ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gyvi,radau sia diskusiju vieta ir sakau pasiteirausiu, ar yra cia zmoniu rimtai uzsimanciu ekologija? T.Y turinciu nemazai hektaru ??

Noreciau rasti bendraminciu! Mastau prasukti si dalykeli, kas yra patyre butu labai idomu pasibendrauti :) P.S Mano kaiminelis stuke ha prasuko ir visai neblogai, ar kas panasiais mastasi verciates?

Na kiek man žinoma ekologinių ūkių turinčių iki 1000 ha yra tik du . Vienas iš jų Kėdainių rajone kitas nepamenu kur. Pats turiu 30 ha ekologinį ūkį. Toks ūkininkavimas reikalauja daug žinių jei nori užauginti tikrai kokybišką produkciją Pirmus du metus man tikrai sunku buvo tai padaryti. Nors vasarinius kviečius šiais metais lietus ir pavertė pašarinius bet už tat kūliau apie 2,2 t/ha. :)

O tai tuos vasarinius kviečius realizuosi kaip ekologinę produkciją ar kaip paprastą ?

Visas grūdines kultūras pardaviau kaip įprastinę, per toli nuo manęs ekologiškų produktų supirkėjas, tam reikalui galbūt pasitarnautu kooperatyvas, bet nesu narys. Pastebėjau tendenciją, kad išaugo ekologiškų daržovių paklausa, dar prieš metus sunkiai pardaviau 20 t ekologiškų bulvių, bet šiais metais ne tik nupirktas visas derlius, bet ir paprašė, kad kitais metai užauginčiau dvigubai tiek:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar tik kokį 30 proc. nukasėm. Labai ankstyvos buvo prastesnės, tik apie25 t/ha, o vakar pradėjom Sante, tai liuks bulvės, labai mažai neprekinių, tonažas manau turėtų būti tarp 35-40t/ha, tik sunkiai vyksta kasimas, nes šlapia, vakar specialiai važiavau su kaupiku, kad vagos dugnas pradžiūtų, nes kloniuose kai kur dar yra vandenio. Aišku bulvių ten jau nėr :icon-cry: , bet svarbu nors pravažiuot tą vietą. Prekyba gan vangi, nes perekūpai okupavo turgus, sukėlė kainas iki 1-1,2lt/kg, o tokia bulvių kaina yra augintojams tikrai nenaudinga, nes labai stipriai kris bulvių paklausa, gali dar labiau pasikeist vartotojų įpročiai, nes bulves yra kuo pakeist. Aš pats nemažai prekiavau turguose, tai pamenu laikus, kai didesnė šeimyna pirkdavo ir tona bulvių. Dabar jiems reiktų mokėt apie 1000 lt. :icon-eek: Todėl ir perka po 10kg. Prieš kelis metus viską parduodavom turguose, dabar tik nežymią dalį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Turetu prasideti ydomumai nuo kitu metu, kadangi naujoje programoje 2007-2013m parasyta,kad ekologiniai ukiai derliu privales parduoti ekologines produkcijos gamybai. Idomu kas tiek derliaus supirks, aisku kaina bus nedidesne kaip chemizuotu grudu.

jo kazka ir as girdejau. bet manau kai ka ekologija uzsiris jei reikalaus normalaus derliaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tegul tik superka, o derlių mes duosime normalų. Na žinoma ir kainos didesnės paprašysim ne taip kaip šiemet už rugius ar kvietrugius po 560 lt už t. Tikiuosi kitąmet ir ankštiniai geriau užderės taip kad bus tos produkcijos, tik kad nėra jos kam pirkti. Na nebent žuvininkai nes jiems privaloma neturi kur dėtis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Sveiki gyvi,radau sia diskusiju vieta ir sakau pasiteirausiu, ar yra cia zmoniu rimtai uzsimanciu ekologija? T.Y turinciu nemazai hektaru ??

Noreciau rasti bendraminciu! Mastau prasukti si dalykeli, kas yra patyre butu labai idomu pasibendrauti :) P.S Mano kaiminelis stuke ha prasuko ir visai neblogai, ar kas panasiais mastasi verciates?

Jojo :lol: tai prasukti labai paprasta :lol: tik shvipteli ir prasuki :lol: o gal jau prasisukai? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

tai ir klausiu ar yra ka sprasuke, i tt bendraminciu ieksau gi :D

ne spotencialas tai dar yra sioks toks, cia po tokiu metu, pamatysit kiek eko ukininku atsira!! aplink visi apie tai tik ir kalba, aisku sugriestins taisykles, bet pasistengus viskas imanoma..

tik va dar neaisku kaip bus, gal kas ka girdejote, ar ismokas mokes nuo tonu prikultu ar liks nuo ha ? nes jei nuo tonu tai batai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...