Jump to content

Rulonų vyniotuvai


saulis

Recommended Posts

  • Atsakymai 144
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

dirbam viskas gerai tik grandiniu apsaugas lengva nulauzti kiek maciau pas visus jie aplauzyti :D bet cia tik pradejus dirbti taip buna, veliau viskas gerai, rulonus kelia gerai, bet jai rulonas slapios zoles suspaustas labai stipriai, vyniotuvas ant sono virsta reikia riebesnio atsvaro kitam sone. Gerai padarytas daiktas metalas storas nukirpimas ir pleveles tempimas liuks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Gal kas turite vyniotuva sipma z-281.toki isigijau beveik naują ir man jis nelaiko pleveles tiek kiek reikia kai rulonas sukamas , tai yra per anksti paleidzia plevelę arba isvis vos tik pasukus rulona paleidzia plevele. man atrodo kad cia truksta kazkokiu detaliu , arba visiskai nesamoningas gamyklos techninis sprendimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skamba nelogiškai, kreipkis į tuos iš kurių pirkai, tegul sprendžia problemą.

as jį pirkau is zmogaus, ne nauja.kaime kaimynas taippat toki pat pirko tai ziurejau kad viskas taip pat yra kaip ir pas mane. jam su vyniotuvu ta pati bėda.As savam turejau prikonstruoti kai kuriu detalių, spyruokliu. dabar einaa labai gerai. bet sakau iš gamyklos jie išeina nesamoningi, kol neperdirbi jis visiskai nedirba.Jo marke yra sipma z-281

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 5 mėnesių...
kiek zinau tai netaip paprasta yra ir perdaryti, nes ten kur orginaliai eina perstatyt i 50 ar 75 tai ir dantratis ar kas persistato kad greiciau ar leciau suktu pati stala..o jei vien pakeisi ta stova kur plevele dedas tai manau kad nebus labai geras..galiu ir klyst..

Danrtarį pakeisiu, o su stovu kiek sunkiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 8 mėnesių...
  • po 5 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...