Jump to content

Rulonų vyniotuvai


saulis

Recommended Posts

sveiki,Sipma Klara Z-557 cia tas kur pasijima rulona is galo.gal kas turit toki vyniotuva ar esat ka nors girdeja apie ji.yra galimybe nelabai brangiai ji nupirkt , noriu paklaust ar verta ji pirkt.ar nereikes keiktis isigijus ta daikta.

jei cia tas kur pakabinamas tai toki turiu (sskaiciuku nebepamenu bet lygtais toks) tai su juo dideliu bedu neislindo tik gal darbas nepergreitas bet ner ko noret kai prie T30. kiek ketini rulonu sukt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 144
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

sveiki,Sipma Klara Z-557 cia tas kur pasijima rulona is galo.gal kas turit toki vyniotuva ar esat ka nors girdeja apie ji.yra galimybe nelabai brangiai ji nupirkt , noriu paklaust ar verta ji pirkt.ar nereikes keiktis isigijus ta daikta.

jei cia tas kur pakabinamas tai toki turiu (sskaiciuku nebepamenu bet lygtais toks) tai su juo dideliu bedu neislindo tik gal darbas nepergreitas bet ner ko noret kai prie T30. kiek ketini rulonu sukt?

tiksliai negaliu pasakyt kiek suksiu nes dar nezinau kiek darysiu sieno bet taip galvoju kokius 120 ir kaimyno apie 60 (kooperuojames).as irgi galvoju kabint prie t-30 bet tas vyniotuvas sveria 780kg ir svorio centras toli tai ar nebus taip kad kels prieki,dar ten yra ratukai bet pakabinta transportuot butu geriau.o tas rulono paguldymas ar kenksmingas kiek teko dometis tai rekomenduojama juos pastatyt ant galo.

va toks.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,Sipma Klara Z-557 cia tas kur pasijima rulona is galo.gal kas turit toki vyniotuva ar esat ka nors girdeja apie ji.yra galimybe nelabai brangiai ji nupirkt , noriu paklaust ar verta ji pirkt.ar nereikes keiktis isigijus ta daikta.

jei cia tas kur pakabinamas tai toki turiu (sskaiciuku nebepamenu bet lygtais toks) tai su juo dideliu bedu neislindo tik gal darbas nepergreitas bet ner ko noret kai prie T30. kiek ketini rulonu sukt?

tiksliai negaliu pasakyt kiek suksiu nes dar nezinau kiek darysiu sieno bet taip galvoju kokius 120 ir kaimyno apie 60 (kooperuojames).as irgi galvoju kabint prie t-30 bet tas vyniotuvas sveria 780kg ir svorio centras toli tai ar nebus taip kad kels prieki,dar ten yra ratukai bet pakabinta transportuot butu geriau.o tas rulono paguldymas ar kenksmingas kiek teko dometis tai rekomenduojama juos pastatyt ant galo.

va toks.

toki pat turiu ponaujas maniskis jokiu problemu nebuvo o kad pakelt ji tai bielkio reikia as uzkabinu ant slaunu o vietoj traukes grandine dedu ilgi pasirguliuoju taip kad galeciau nuleist bet negaletu jo atverst. jis tuos rulonus svelniai padeda jie neplysta, o kaddangi pas mus krautuvas paima tik stacius tai an rytojaus ar kada einam vartyt tada ir uzklijuojam o normalioj pievoj praplysta max5 is100

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

diskusija jau kaip ir paveluota siek tiek, sendien mes ji nupirkom.pasirinkima man leme kaina ir atsarginiu daliu kaina ir pasiekemumas.atsakant i ankstesni pasisakyma tai visiems aisku kad geresnes firmos butu geriau bet finansiskai tai butu sunkiai pakelema.klausimas(rudis)kokia tavo sipma ir kodel esi ja nepatenkintas .kazimieras1 kokio plocio plevele patartumet sukt ir kiek rulonu mazdaug iseina is vieno pleveles ritinio ir dar jeigu iskils klausimu del vyniotuvo naudojimo tikiuosi galesit pagelbet patarimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vyniotuvas stai toks http://www.livila.lt/lt/products/show/331/Ariadna . Netenkina tai, jog tik 500 mm plevele galima naudot, netenkina ir tai, jog visiskai neatlieka savo funkcijos pleveles nukirpimo mechanizmas, numetant rulona jis dazniausiai iplysta, jei niekas rankiniu budu nepadeda nusirident. Aisku tavo vyniotuvas kitoks, tai situ bedu gali ir nebuti. O ir man paciam butu idomu isgirs kitu naudotoju nuomone apie mano turima vyniotuva....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

diskusija jau kaip ir paveluota siek tiek, sendien mes ji nupirkom.pasirinkima man leme kaina ir atsarginiu daliu kaina ir pasiekemumas.atsakant i ankstesni pasisakyma tai visiems aisku kad geresnes firmos butu geriau bet finansiskai tai butu sunkiai pakelema.klausimas(rudis)kokia tavo sipma ir kodel esi ja nepatenkintas .kazimieras1 kokio plocio plevele patartumet sukt ir kiek rulonu mazdaug iseina is vieno pleveles ritinio ir dar jeigu iskils klausimu del vyniotuvo naudojimo tikiuosi galesit pagelbet patarimu.

naudojam 75mm iseina 16-18 rulonu sukant 6sluoksniais man atrdo 24 kartus stalas apsisuka nebezinau tai aisku o kelintu tavisikis metu yra instrukcja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nebent laikikli eina sustumti ? Bent jau tokio dalyko pas mus neužmačiau tiktais dedi ruli plėveles patrauki troseli ir vėl trasoj :lol: Teke matyti kaip vynioja su 500mm plevele tai reikalas reikalaujantis kantrybes. bet kad teko matyti kad ir su 750 vargsta, bet ten jau vyniotuvo kaltė ir operatoriaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

diskusija jau kaip ir paveluota siek tiek, sendien mes ji nupirkom.pasirinkima man leme kaina ir atsarginiu daliu kaina ir pasiekemumas.atsakant i ankstesni pasisakyma tai visiems aisku kad geresnes firmos butu geriau bet finansiskai tai butu sunkiai pakelema.klausimas(rudis)kokia tavo sipma ir kodel esi ja nepatenkintas .kazimieras1 kokio plocio plevele patartumet sukt ir kiek rulonu mazdaug iseina is vieno pleveles ritinio ir dar jeigu iskils klausimu del vyniotuvo naudojimo tikiuosi galesit pagelbet patarimu.

naudojam 75mm iseina 16-18 rulonu sukant 6sluoksniais man atrdo 24 kartus stalas apsisuka nebezinau tai aisku o kelintu tavisikis metu yra instrukcja?

2006 metu sumokejau 6850lt kaip manai kaina normali ar permokejau.stovis atrodo neblogas.deja instrukcijos nedave ,tai instrukcijos kaip suprantu irgi neturi.o pats nuo naujo ji turi ar padeveta pirkai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

diskusija jau kaip ir paveluota siek tiek, sendien mes ji nupirkom.pasirinkima man leme kaina ir atsarginiu daliu kaina ir pasiekemumas.atsakant i ankstesni pasisakyma tai visiems aisku kad geresnes firmos butu geriau bet finansiskai tai butu sunkiai pakelema.klausimas(rudis)kokia tavo sipma ir kodel esi ja nepatenkintas .kazimieras1 kokio plocio plevele patartumet sukt ir kiek rulonu mazdaug iseina is vieno pleveles ritinio ir dar jeigu iskils klausimu del vyniotuvo naudojimo tikiuosi galesit pagelbet patarimu.

naudojam 75mm iseina 16-18 rulonu sukant 6sluoksniais man atrdo 24 kartus stalas apsisuka nebezinau tai aisku o kelintu tavisikis metu yra instrukcja?

2006 metu sumokejau 6850lt kaip manai kaina normali ar permokejau.stovis atrodo neblogas.deja instrukcijos nedave ,tai instrukcijos kaip suprantu irgi neturi.o pats nuo naujo ji turi ar padeveta pirkai.

instrukcija turiu jei reikes nufotkinsiu ar atsviesiu pirkau pries 2 metus mokejau 9000lt jis buvo beveik naujas, jei niekas nesulauzyta pas ji nenujotas tai nepermokejai ir prisiminiau kas buvo atsitike sprogo pirmais metais viena siais antra pradejo leist padanga bet pakeitem ir gerai viskas:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

gal galite padeti turiu vyniotuva ELHO 1010 ir siemet vyniojant atola kazkas jam atsitiko nes apvynioti apvinioja rulona gerai, bet kai belieka paskutinis ratas apsukti kazkas atsijungia ir atrodo nebepaduoda tepalo kad pasistatytu i pozicija kad plevele nukirpu, reika islipti ir atsukti ji i ta pozicija rankiniu budu ir taip kekviena rulona. Tai per diena atsibosta ir belaipioti, gal yra kas su tokia problema susidure ar zino kas jam gali buti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...