Jump to content

Blogai kelia sejamaja, ka daryt?


Recommended Posts

Prie mtz-82 nusipirkau sejamaja spu-4, visi forume sake, kad kels laisvai, kai kurie net spu-6 sako kad kilnoja, o man pilna kvieciu pakelia nuo zemes, gal tik kokius 20cm. ir viskas, aisku gazas dugnas. Pakeiciau siurbli ir paskirstytoja, bet tai irgi nepadejo. Ar taip turetu but???

seju su MTZ 80 pakelia :eusa-shifty: bet su pilna irgi kazkaip idomiai iki puses kelia poto ismeta paskirstitojo svirti...bet nuspaudi ir iskelia iki galo.. :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vertikalus spyriai ar varztai kaip juo pavadinti nezinau su slaunimis yra sujungti kaisteliu, ta kaisteli galima perkelti per viena skyle tolyn nuo traktoriaus tilto taip padidinant kelimo jegos peti, hidraulas kels keliais cm zemiau bet kokio puses tonos didesne jega, taigi perkelk tuos kaistelius su visais spyriais tolyn nuo traktoriaus ir problemos kaip nebuta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie mtz-82 nusipirkau sejamaja spu-4, visi forume sake, kad kels laisvai, kai kurie net spu-6 sako kad kilnoja, o man pilna kvieciu pakelia nuo zemes, gal tik kokius 20cm. ir viskas, aisku gazas dugnas. Pakeiciau siurbli ir paskirstytoja, bet tai irgi nepadejo. Ar taip turetu but???

galimas kiats variantas uzvers voztuva ant dezutes spaudimo, bet kai bandziau atkelti freza su sejama su bielkiu tj uzverziau dugnan apsisiko cilindras bet nei kilst :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie mtz-82 nusipirkau sejamaja spu-4, visi forume sake, kad kels laisvai, kai kurie net spu-6 sako kad kilnoja, o man pilna kvieciu pakelia nuo zemes, gal tik kokius 20cm. ir viskas, aisku gazas dugnas. Pakeiciau siurbli ir paskirstytoja, bet tai irgi nepadejo. Ar taip turetu but???

speju kad bielkis senesnis tai patarciau pasikeist kėlimo cilindra nes senuose jie buvo mazesnio skersmens lyginant sakykim su mtz-820 pas mane spu-6 pilna pakrauta kvieciu kėlė (mtz-820) be jokio vargo bet ju cilindrai jau buvo rimtesni idėti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie mtz-82 nusipirkau sejamaja spu-4, visi forume sake, kad kels laisvai, kai kurie net spu-6 sako kad kilnoja, o man pilna kvieciu pakelia nuo zemes, gal tik kokius 20cm. ir viskas, aisku gazas dugnas. Pakeiciau siurbli ir paskirstytoja, bet tai irgi nepadejo. Ar taip turetu but???

speju kad bielkis senesnis tai patarciau pasikeist kėlimo cilindra nes senuose jie buvo mazesnio skersmens lyginant sakykim su mtz-820 pas mane spu-6 pilna pakrauta kvieciu kėlė (mtz-820) be jokio vargo bet ju cilindrai jau buvo rimtesni idėti

geras variantas :icon-wink: trys su biskiu simto nauajs didelis kainuoja :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Kadangi traktorius pabertas, tai visai patogu pakeist tepalo siurblį, kėlimo cilindrą perrinkt. Dabar klausimas - įjungus plaukojančią padėtį labai staigiai meta padargus ant žemės. Kame šaknys?

Man ir mete staigiai padargus bet kai pakeiciau sudilusi stuceri prie cilindro problema dingo.... ten yra stuceris su maza skyle kuri paduoda palengva tepala ir neleidzia taip staigiai mest..... tai buna stuceryje padilus ta skylute ir tuoj meta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Isiminedami MTZ hidraulo cilindra pastebejom, kad yra nedidelis laisvumas cilindro tvirtinimo "pado" kuris sukasi 4 varztais, nors pries metus tikrinom (verzem) varztus viskas buvo gerai. Gal turit kokiu nors pasiulymu kaip sutvarkyt sia vieta, kad nereiketu galvot ir tikrint ar neatsileide tie varztai. Kad nekiltu klausimu ka dirbu ir pan. cilindrui, tuo paciu ir tvirtinimo vietai, didziausias kruvis tenka dirbant su trasu barstomaja (pilam 2x500 kg) ir 4 metru darbinio plocio diskine sejamaja. Is anksto dekoju uz pasiulymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Isiminedami MTZ hidraulo cilindra pastebejom, kad yra nedidelis laisvumas cilindro tvirtinimo "pado" kuris sukasi 4 varztais, nors pries metus tikrinom (verzem) varztus viskas buvo gerai. Gal turit kokiu nors pasiulymu kaip sutvarkyt sia vieta, kad nereiketu galvot ir tikrint ar neatsileide tie varztai. Kad nekiltu klausimu ka dirbu ir pan. cilindrui, tuo paciu ir tvirtinimo vietai, didziausias kruvis tenka dirbant su trasu barstomaja (pilam 2x500 kg) ir 4 metru darbinio plocio diskine sejamaja. Is anksto dekoju uz pasiulymus.

vietoj varstu dek spilkas is geresnio metalo isukdamas patepk klijais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...