Jump to content

Tiesioginiu ismoku avansiniai mokejimai


Belarus1222

Recommended Posts

  • Atsakymai 69
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Va gavau e-mail'a is zemes ukio skyriaus-

Nacionalinė mokėjimo agentūra šiuo metu moka tiesiogines išmokas subjektams,kurie deklaravę yra bent vieną hektarą tikrų pasėlių ir (arba)laiko nors vieną gyvulį ir paraiškose nėra klaidų.Deklaravusiems tik pievas ir ganyklas,išmokos bus mokamos vėliau.Dabar yra mokama 35% nuo 290lt.europinės išmokos dalies ES remiamų kultūrų,tai yra 102lt. NMA artimiausiu metu,vadovaudamasi šiais principais ,šalies žemdirbiams turėtų išmokėti 205mln.litų, iš jų jau 70mln.išmokėta. Ši suma yra mokama iš valstybės pasiskolintų lėšų,kadangi ES pinigų valstybei neperveda,kol nesumokama žemdirbiams nacionalinė dalis.Kaip supratote europinė dalis tiesioginių išmokų už 2009m.pasėlius yra aiški,o kas liečia nacionalinę dalį ir visą išmokos dydį už hektarą ,tai pat ,kada bus sekantis mokėjimas,šiandien tikslaus atsakymo nėra,kol nepatvirtintas ateinančių metų biudžetas.Labai norėtųsi tikėti ,kad šis mokėjimas nebuvo paskutinis šiais metais ir išmokos nebus mažesnės negu praėjusiais metais,kuo labai abejoju.Pagal įstatymą išmokos privalo būti sumokėtos iki balandžio 30 d

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

i zu skyriu kur deklaravai su zems dokais ir nuomos sutartim jei turi

viska turiu , bet jau kaip zinau stipriai paveluota, o tai siats avansines gausiu be to atnaujinimo ar ne? nes ir draugelsi neatnaujines tj dabar nezinom ar gausim ar ne

turetum gauti :eusa-think: as dar ir neatnaujines bet gavau... :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

i zu skyriu kur deklaravai su zems dokais ir nuomos sutartim jei turi

viska turiu , bet jau kaip zinau stipriai paveluota, o tai siats avansines gausiu be to atnaujinimo ar ne? nes ir draugelsi neatnaujines tj dabar nezinom ar gausim ar ne

turetum gauti :eusa-think: as dar ir neatnaujines bet gavau... :eusa-whistle:

a tai viskas ciki tada , dekui nuraminai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Man taipogi dar nedavė :icon-cry: Viena karta kai skambinau lapkričio pradžioj tai pasakė kad visiems iškart nėra galimybių pervest, o iki gruodžio mėn visi gausit. Deja nesulaukes gruodžio 2d vėl skambinau tai pasakė kad būta kažkokių problemų su deklaravimu, bet dabar viskas tvarkoj tai turėtų greitu laiku pervesti :eusa-dance: Bet nesulaukes vakar vėl paskambinau tai pasakė kad dar neapskaičiuota o kada bus neaišku :icon-rolleyes: Mano nuomonė tokia kad mūsų pinigėliai saugiai laikomi banke kol užaugs keli ''auksiniai'' Kad būtų iš ko ''vargšams'' premijas ant kalėdų išsimokėt :o

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taipogi dar nedavė :icon-cry: Viena karta kai skambinau lapkričio pradžioj tai pasakė kad visiems iškart nėra galimybių pervest, o iki gruodžio mėn visi gausit. Deja nesulaukes gruodžio 2d vėl skambinau tai pasakė kad būta kažkokių problemų su deklaravimu, bet dabar viskas tvarkoj tai turėtų greitu laiku pervesti :eusa-dance: Bet nesulaukes vakar vėl paskambinau tai pasakė kad dar neapskaičiuota o kada bus neaišku :icon-rolleyes: Mano nuomonė tokia kad mūsų pinigėliai saugiai laikomi banke kol užaugs keli ''auksiniai'' Kad būtų iš ko ''vargšams'' premijas ant kalėdų išsimokėt :o

spaudoje pasirodė informacija kad kas negavo avanso tas gaus viska iškarto iki balandžio 30d :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taipogi dar nedavė :icon-cry: Viena karta kai skambinau lapkričio pradžioj tai pasakė kad visiems iškart nėra galimybių pervest, o iki gruodžio mėn visi gausit. Deja nesulaukes gruodžio 2d vėl skambinau tai pasakė kad būta kažkokių problemų su deklaravimu, bet dabar viskas tvarkoj tai turėtų greitu laiku pervesti :eusa-dance: Bet nesulaukes vakar vėl paskambinau tai pasakė kad dar neapskaičiuota o kada bus neaišku :icon-rolleyes: Mano nuomonė tokia kad mūsų pinigėliai saugiai laikomi banke kol užaugs keli ''auksiniai'' Kad būtų iš ko ''vargšams'' premijas ant kalėdų išsimokėt :o

spaudoje pasirodė informacija kad kas negavo avanso tas gaus viska iškarto iki balandžio 30d :eusa-shifty:

Paguodei žiauriai :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...