Jump to content

VECTOR 420


UK. POVILAS

Recommended Posts

Jo 200 ha pastoviai tą patį kartoju, kad net neįzivaizduoju, ką patart protingo tokiam plotui :eusa-think: pats paskaičiuok kiek jis tau kainuos (su palūkanom) atimk užkiek jį galėtum parduoti po penkių metų, pridėk kintams išlaidas (kuras, tepalai, draudimas, priežiūra ir pan) padalink iš 1000 ha (kiek per 5 metus kulsi) ir pasakyk gaunasi daugiau ar mažiau nei samdyt. Užbėgant už akių (nes tą klausimą dažnai užduodu ir dažniausiai gaunu tą patį atsakymą, nėr iš kur nusisamdyt) gal geriau pagalvot apie tai, kad pačiam ant xalymu uždarbiaut?

man atrodo tamsta neturi ginklu iki 200ha savo ginklinėje :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuliamu tai apie 200ha ir uz tokius pinigus tik galima susigundyti kad nauja kombaina turesi o vakarietisko tai nepaimsi.rudys tai ne problema galima perdazyt pataisyti ruskio klaidas.

neklausyk vad.. blevizgu ir pirk su paramėle po penkiu meteliu parduosi per metus nusidėvės 10-15t. Ar ne aukso kasykla? (nuoma 200*200 =40t) ir pjausi kada norėsi...

Kažką tu čia gudriai suskaičiavai, gal galima detaliau? Už kiek pirkai už kiek pardavei (bent jau skirtumą) ir kiek jo išlaikymas metam kainavo? Turėjai juk tokį galėtum ir tiksliau paporint

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuliamu tai apie 200ha ir uz tokius pinigus tik galima susigundyti kad nauja kombaina turesi o vakarietisko tai nepaimsi.rudys tai ne problema galima perdazyt pataisyti ruskio klaidas.

neklausyk vad.. blevizgu ir pirk su paramėle po penkiu meteliu parduosi per metus nusidėvės 10-15t. Ar ne aukso kasykla? (nuoma 200*200 =40t) ir pjausi kada norėsi...

Kažką tu čia gudriai suskaičiavai, gal galima detaliau? Už kiek pirkai už kiek pardavei (bent jau skirtumą) ir kiek jo išlaikymas metam kainavo? Turėjai juk tokį galėtum ir tiksliau paporint

na kad jau antroj klasėi matematika pramiegojai :eusa-whistle: padesiu daba jo kaina 220 per paramėle 110 po 5 metu uz 50 parduosi 60/5 i metus 12t nusidėvi islaikimas metams labai brangus per 5 metus isleidau 2000 dalim ir dirzam na dar 60lt kasmet tepalu pakeitimui...2300/5 gaunasi 460lt i metus remontui. kas gali pasiulyti pigesni kombaina ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o per sezona imanoma iveikt 200 ar sunkiai?

baigesi mano kantrybė su jūsu tais ha kombainui gi parasiau 150t per diena ar ir tamsta antroje klasėje miegojai? Jei reikia ha pjauti o ne tonas pirk šienapjove :icon-evil:

Realiai reikėtų 100 t per dieną skaičiuoti.Tad apie 2 savaites darbo gaunasi.

Dėkui Vylukas, nes dziedo paklausius tai tas kombainas 500 per sezona ims atsipūtęs, jei dar realiau tai skaičiuočiau 100t +/- 20t per bieną vidurkį, priklausomai nuo laukų ir salygų ir šeimininko norų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

toks 200ha skaicius ir yara kai negali ipirkt naujo vakarietisko tai ziuri inauja rusiska arba padeveta vakarietiska bet pvz lexion tai jau uz tokia suma paimsi su 2000val ir tai dar loterija ar valandos nebus atsuktos, o nuo 2000val prasideda REMONTAI.

Jeigu pavyktu nusipirkti pradyrbusi 2000 valandu, tai cia butu pasaka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui Vylukas, nes dziedo paklausius tai tas kombainas 500 per sezona ims atsipūtęs, jei dar realiau tai skaičiuočiau 100t +/- 20t per bieną vidurkį, priklausomai nuo laukų ir salygų ir šeimininko norų

500?Atsipūtęs apie 1200t.Jei egzotikos mažiau ir daugiau kviečių,tai ir 1500t be jokio streso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:) Tikiuosi niekas neprieštaraus jei pasakysiu, kad esu matęs laaabai daug kombainų, kombainininkų ir ūkių. Ir esu matęs, kaip identiški kombainai dirba skirtinguose ūkiuose. Viename daro vid 140t per dieną ir ima 800 - 1000ha per sezoną kitame labai panašiame pagal dydi ir derlingumą ūkyje Toks par kombainas vos 80t per dieną įstena. Esu matęs kaip kurkas galingesni ir našesni kombainai daro panašiai tiek kiek jūs priskiriat vektoriui. Taigi siūlau žiūrėti kiek plačiau, ir nesižarstyti tokiais patarimais, žmogus savo pinigais rizikuoja kaip ne kaip ir jei pas jus tas įmanoma tai valio, bet tai nereiškia kad tas pats bus visur.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Realiai reikėtų 100 t per dieną skaičiuoti.Tad apie 2 savaites darbo gaunasi.

Dėkui Vylukas, nes dziedo paklausius tai tas kombainas 500 per sezona ims atsipūtęs, jei dar realiau tai skaičiuočiau 100t +/- 20t per bieną vidurkį, priklausomai nuo laukų ir salygų ir šeimininko norų

dievuli tu brangus ir taip šneka zmogus kuris prekiauja kombainais :eusa-liar: na ok sakykim 100t/diena derlius 2t/ha per diena 50 ha per 10 dienu 500ha. Sauliau ka tu antroj klasiai per matematika veikiai (neprdėk apie dalgio pesima nusibodo)? kitas varijantas 150t/diena derlius 8t/ha gaunasi apie 18 ha/diena 2sav 270 ha nejaugi kas cia nesuprantama?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:) Tikiuosi niekas neprieštaraus jei pasakysiu, kad esu matęs laaabai daug kombainų, kombainininkų ir ūkių. Ir esu matęs, kaip identiški kombainai dirba skirtinguose ūkiuose. Viename daro vid 140t per dieną ir ima 800 - 1000ha per sezoną kitame labai panašiame pagal dydi ir derlingumą ūkyje Toks par kombainas vos 80t per dieną įstena. Esu matęs kaip kurkas galingesni ir našesni kombainai daro panašiai tiek kiek jūs priskiriat vektoriui. Taigi siūlau žiūrėti kiek plačiau, ir nesižarstyti tokiais patarimais, žmogus savo pinigais rizikuoja kaip ne kaip ir jei pas jus tas įmanoma tai valio, bet tai nereiškia kad tas pats bus visur.

Ka konkreciai gali pasiulit siuo atveju, nes ir man tokios problemeles parupo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:) Tikiuosi niekas neprieštaraus jei pasakysiu, kad esu matęs laaabai daug kombainų, kombainininkų ir ūkių. Ir esu matęs, kaip identiški kombainai dirba skirtinguose ūkiuose. Viename daro vid 140t per dieną ir ima 800 - 1000ha per sezoną kitame labai panašiame pagal dydi ir derlingumą ūkyje Toks par kombainas vos 80t per dieną įstena. Esu matęs kaip kurkas galingesni ir našesni kombainai daro panašiai tiek kiek jūs priskiriat vektoriui. Taigi siūlau žiūrėti kiek plačiau, ir nesižarstyti tokiais patarimais, žmogus savo pinigais rizikuoja kaip ne kaip ir jei pas jus tas įmanoma tai valio, bet tai nereiškia kad tas pats bus visur.

vo pagaliau pirmi protingi pamastymai :eusa-clap: zmogus uzklausė kiek galima per diena nupjauti tonu atsakau 150t galima o jau toliau jo gabumu ir organizaciniu gebėjimu bei galimybiu reikalas sugebės ar ne tai pasiekti. Cia panasiai ar paklausciau ar galima i menuli nuskristi - taip galima nes jau buvo nuskride, bet ar as nuskrist sugebėsiu tai jau mano.... reikalas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...