Jump to content

VECTOR 420


UK. POVILAS

Recommended Posts

Algi, dabar parasyk tiesiai sviesiai, pats itelpi i ta idealu rugpjuti, ar tik teorija destai?

beja nereikia pamirsti tikimybes uzsilenkti su visu ukiu ir su visu mega kombainu, turiu patirties, zinau ka rasau, uztenka dvieju geru pavasariu kaip pernai buvo ir tada nebereiks jokio kombaino, na bet mes kalbam apie derliu, juk visai nesvarbu kad jo gali ir nebuti, sito daugiklio jusu formulese kazkodel nematau

Nerijau, as gi ir sakau kad pilna skirtingu situaciju, todel nereikia vienareiksmiskai teigti kad neapsimoka, yra dar grikiai, yra rugiai kurie ankksti pribresta.

Remdamasis savo pavyzdziu galiu teigti, kad jei tureciau kur padeti derliu javapjute baigciau tikrai laiku, pas mane pagrindine problema yra sandeliai ir logistika, as ta problema zinau ir nebijau jos ivardinti, mano kombainas mane gelbsti tik tuo, kad kai lyja as issivezu sandelius ir kai geras oras vel galiu sluoti, bet trumpai, zodziu turiu kur pasitempti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ok perfrazuoju:

Tikimybė surinkti derlių be nuostolių (tame tarpe ir kokybės) nuo 300 ha gerokai mažesnė nei su BET KOKIU 300ag kombainu. Ir nuostolių rizika neatperka kainų skirtumu tarp vektoriaus ir BET KOKIO 300ag kombaino.

sauliau nenusibodo vėl per tapati isnaujo? pjoviau su vektorium 300ha per sezona gan normaliai. Vaikiskai skamba lyginimas kolxozu laikus(kolhozu donui riba 300ha) ir siuos laikus, kadangi gal papasakosit kuriam cia kolhoze zieminius ir vasarinius rapsus augino? Taip pat gal atsimenat kiek veisliu javu augino? Butent tokie dalykai t.y. protingas kulturu ir veisliu auginimas išskirstant pagal subrendimo laika leidzia max isnaudoti kombaina. Ir tada nebutina 300Ag. kad nupjauti 300Ha.

Kokiu kombainu ir kiek ha dabar kuliat?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ok perfrazuoju:

Tikimybė surinkti derlių be nuostolių (tame tarpe ir kokybės) nuo 300 ha gerokai mažesnė nei su BET KOKIU 300ag kombainu. Ir nuostolių rizika neatperka kainų skirtumu tarp vektoriaus ir BET KOKIO 300ag kombaino.

sauliau nenusibodo vėl per tapati isnaujo? pjoviau su vektorium 300ha per sezona gan normaliai. Vaikiskai skamba lyginimas kolxozu laikus(kolhozu donui riba 300ha) ir siuos laikus, kadangi gal papasakosit kuriam cia kolhoze zieminius ir vasarinius rapsus augino? Taip pat gal atsimenat kiek veisliu javu augino? Butent tokie dalykai t.y. protingas kulturu ir veisliu auginimas išskirstant pagal subrendimo laika leidzia max isnaudoti kombaina. Ir tada nebutina 300Ag. kad nupjauti 300Ha.

Kokiu kombainu ir kiek ha dabar kuliat?

jd w660 apie 300-400ha

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jd w660 apie 300-400ha

Jei mazvaikiškai kodėl ne vector arba 1470 jei norisi graziai nudazyto :) , o vos ne dvigubai nasesnis kombainas? As siemet saskaitose skaiciavau ka isleidau dziovinimui, tai vien tik džiovykla be jokiu eksploatacinių medžiagų atsipirkinėtų ~ 20 metų. Kol kas mano nuomone nasesnis kombainas geriau negu perpus silpnesnis plius dziovykla.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na manyciau iki 300 ha kai derlingumas apie 4 t/ha sitas kombainas skirtas. daugiau kazi ar suspetum su juo nukulti :) nebent visa para kultum :)

manau to pilnai užtenka

Dar tarbų sajungos laikais donui 300 ha per sezoną buvo "lubos". Tai jūs man dabar paaiškinkit aiškiai ir suprantamai, kaip sumažinto dono (vektoriaus) "pilnai užtenka 300ha"

as sakiau IKI 300 taivadinas nedaugiau 300ha; 200 man atrodo patstas gazas, nes as 100 pilnai per savaite nukuliu. neskubedamas, derlius 3,5 tonos, nuostolaii minimalus, nezaliuojalaukai kaip daugumos po kulimo. iskulia irgi gan neblogai, tik kvieciu virsuneles gan megsta jis neiskulti, tas tai nervuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie zaliavima jau daug sykiu rasyta, kraktiklinis turetu tilpti i 3% nuostoli, jei kultum 9 tonas tai gautusi kad i ha isbarstai apie 270 kg, kai kuli 3,5 tonos tai isbarstai 100 kg va todel ir nezaliuoja tie laukai, pradek kulti po 9 prades ir pas tave zaliuoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visos tos kalbos man primena moteriškę batų parduotuvėje kuri pardavėjuj aiškina "šeip aš nešioju 36 išmiera, bet tie 38 tokie patogūs, duokit man 39"

visas forumas toks, beja ir tamsta prie to prisidedi, tai tik kalbos, nieko daugiau

:D kada man dėl kombaino skambinai? Manęs dar forume nebuvo tai daugiau nei prieš 4 metus. Klausei aštuntuko, kai paklausiau kiek hą per sezona duosi jam sakei 300 ;) dar pridėjai, kad dabar turi tik 150 (nepilnai) bet planuoji augti iki 300. kaip dabar pamenu, ką atsakiau "klausyk bachuras o tu nenori pažiūrėti 2388? Jis ir su esamais 150 ir su būsimais 300 susitvarkys ir tau atliks 200kLt" ir dabar pasakyčiau tą patį. Iš kitos pusės prieš beveik 10m bendrovės su 300ag kombainiokais kūlė po 800-1000 ha per sezoną, bet nemanau, kad kas norėtų sugrįžti į tuos laikus, kai buvo kuliama tik tam, kad nukult, grūdai pilami į krūvas, viršus ir apačia sugesdavo, bet plutą prakrapščius dar šį tą rasdavo "vis geriau negu nieko"

Apibendrinant, per savo larjerą mačiau daug per mažų kombainų, bet nemačiau nei vieno perdidelio ;) perbrangų gal būt, bet ne per didelį ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, pamenu, tikrai taip ir buvo, tik ties 300 sustot neteko, si sezona kulimo bus ne maziau kaip 620 ha, jei spesiu atlikti namu darbu tai ir dar daugiau, bet nereikia manes statyt kaip pavyzdzio, tai buvo nerealus scenarijus, esu tikras jis nebepasikartotu, bet uztai as labai gerai atsimenu ka reiskia tureti milijona skolos su 170 ha....

tad galvas aukstyn gardemarinai :)

p.s. dar nereiskia, kad as tau nebepaskambinsiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Algi, dabar parasyk tiesiai sviesiai, pats itelpi i ta idealu rugpjuti, ar tik teorija destai?

beja nereikia pamirsti tikimybes uzsilenkti su visu ukiu ir su visu mega kombainu, turiu patirties, zinau ka rasau, uztenka dvieju geru pavasariu kaip pernai buvo ir tada nebereiks jokio kombaino, na bet mes kalbam apie derliu, juk visai nesvarbu kad jo gali ir nebuti, sito daugiklio jusu formulese kazkodel nematau

Nerijau, as gi ir sakau kad pilna skirtingu situaciju, todel nereikia vienareiksmiskai teigti kad neapsimoka, yra dar grikiai, yra rugiai kurie ankksti pribresta.

Remdamasis savo pavyzdziu galiu teigti, kad jei tureciau kur padeti derliu javapjute baigciau tikrai laiku, pas mane pagrindine problema yra sandeliai ir logistika, as ta problema zinau ir nebijau jos ivardinti, mano kombainas mane gelbsti tik tuo, kad kai lyja as issivezu sandelius ir kai geras oras vel galiu sluoti, bet trumpai, zodziu turiu kur pasitempti.

Tu gi gerai zinai , kad neitelpu ir del tokiu pat problemu kaip tu , bet ne tai as noriu pasakyti , jei as su septintuku nesusitvarkau ant 550ha per rugpjuti tai kaip su vektorium susitvarkyti 300ha??? As uz protinga kombaino isnaudojima ir gera logistika , kad kombainas nestovetu , jokios teorijos nedestau ir nieko neirodineju o tik sakau ta ka esu patires savo kailiu , jeigu man smarves neuztenka tai as Savicko svoriu ir nepakelsiu.

Va taip mano mielas gardemarine :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo prisiskaiciau, tai man atrodo kad cia puse kolukieciu, ka gali reiksti kad ir tam vectoriui tie 300ha jei y diena apie 20 ha tai gaunas dvi geros savaites, o per tais dienas kaip dirbi tai ir nukuli, o jei puse dienos geri :obscene-drinkingdrunk: , paskui pachmielas, neduok dieve gedimas, lietus ir t.t., tai ir lexionas ant tu 300ha bus per mazas. Reikia tik noro mielam darbui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomone vectoriu lyginti su, kad ir senu vakarietisku kombainu tas pats kas nauja ziguli su 10 m senumo mercedesu :D man asmeniskai vectorius labai neigiam ispudi pagal kaina ir vizualia kokybe, bei savininku atsiliepimus paliko

pamatęs 1989 dominatorių už 90 000 lt. manau nuomonę pakeistum... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomone vectoriu lyginti su, kad ir senu vakarietisku kombainu tas pats kas nauja ziguli su 10 m senumo mercedesu :D man asmeniskai vectorius labai neigiam ispudi pagal kaina ir vizualia kokybe, bei savininku atsiliepimus paliko

pamatęs 1989 dominatorių už 90 000 lt. manau nuomonę pakeistum... :icon-wink:

maciau daug dominatoriu kai ieskojau kombaino, tikrai daug buvo apziureta (dauguma ju lavonai), bet visviena pasirinkau sena vakarietiska nes vectoriui pagailo tiek pinigu isleisti. Beje geda kai kuriu klausytis,kad su vectoriumi 15-20 ha per diena galima nukulti, na nebent 1 t is ha kuliant ir lakstant po lauka. Stulbinantys ten vectoriui sprendimai padaryti, kaip sumacher tipo pjaunamoji, kur norint pakeisti dalgi reikia reduktoriu nuimti, apie paskirstytojo pakabinima ant snargliu bet kur isvis nekalbu.... na aisku labai gerai atrodo ant dzoistiko nuo automobilio langu jungtukai (net su visais skiriamaisiais zenklais). Apie kitus techninius sprendimus kurie isvis nuo Nivos ar dono laiku nepazenge ner ka kalbeti,jei nori visa laika tureti ka veikti ir per javapjute vargti galima ji drasiai rinktis (cia tik mano nuomone). Kuomet vazinejausi po Letuva kombaino iekodamas daug neigiamu atsiliepimu apie Acrosus ir Vctorius isgirdau..... Spreskit patys, seni dedukai ir dabar irfodineja, kad Lada geras automobilis, lengva remontuoti, dalys pigios...., deje labai nepatikimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomone vectoriu lyginti su, kad ir senu vakarietisku kombainu tas pats kas nauja ziguli su 10 m senumo mercedesu :D man asmeniskai vectorius labai neigiam ispudi pagal kaina ir vizualia kokybe, bei savininku atsiliepimus paliko

pamatęs 1989 dominatorių už 90 000 lt. manau nuomonę pakeistum... :icon-wink:

O tai už 90 tūkstančiu galima nauja vektoriu paimt ar kaip čia suprast?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomone vectoriu lyginti su, kad ir senu vakarietisku kombainu tas pats kas nauja ziguli su 10 m senumo mercedesu :D man asmeniskai vectorius labai neigiam ispudi pagal kaina ir vizualia kokybe, bei savininku atsiliepimus paliko

pamatęs 1989 dominatorių už 90 000 lt. manau nuomonę pakeistum... :icon-wink:

O tai už 90 tūkstančiu galima nauja vektoriu paimt ar kaip čia suprast?

pirma rašiau,imant su parama...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...