Jump to content

JD 3650 hidrosistema.


soja

Recommended Posts

mieli kolegos, jei nesate susidure su jonio ligoms, tai nepatarinekit i pievas,problema zymiai rimtesne,reikia ardyt deze,aisku pries tai pamatavus slegi transmisinio siurbliuko,jis uzmaitina auksto slegio siurbli. Vairo kolonele cia nieko deta paprasciausia jin pirmiausia reaguoja i tepalo slegio stygiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gali but arimai, bet i pievas stengiam nepatarinet :D , visu pirma slegio kaip ir netruksta nes vairas pats sukasi ji sujudinus, antra kaista tepalas ir naudojant hidraulini srauta dingineje vairo kolonkei srautas, beje tos drozles itarima kelia kad gali but palindusios po kokiu tais voztuvu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neturiu noro ir laiko kazka kazkam irodinet, paprasciausia pasiulyciau pirmiausia issiaiskint jonio hidro sistemos veikomo principa,Lengvas ardymas nepades, reiks traktoriu dalint i tris dalis,traukt velenus ir t.t. Mintis yra tokia ,transmisinis siurblys kuris randasi dezej tepa dezes velenus ir lygiagreciai uzmaitina plunzerini auksto slegio siurbly, Gedimas buna tame ,kad sudyla velenu sandarinimo ziedai,sudyla transmisinis siurblys,ko pasekoja nebeuzmaitina kito siurblio.Is kavos tirsciu pributr galim daug,reikia paprasciausia ardyt ir viskas pasirodys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip nepamenu su senukais JD tokių baisybių kokias pasakojat (kad vairas ožiuotusi), gal todėl, kad senai buvo, bet su hidraulika tai pastoviai vargdavom. Nevieną teko "skersti" per pusę dalint ir tuos žiedukus, salnikiukus apie kuriuos arimas pasakoja iki skausmo pamenu. Nėr ten taip baisu, ypač jei turi tinkamus yrankius, gal kiek baisiau atgal surinkt ;) Kai chirurgas pas pacijenta pilve ką nors palieka ne taip baisu kaip traktoriuj ko nepalikti ;)

trumpiau sakant gali būti, kad arimas teisus, tiesiog iš to kiek teke susidurti su senais joniais nepamenu tokio varianto. Tiesa buvo ir dar keistesnių pričiūdų tai ir toks visai galimas. Man vairo ožiavimasis asociouojasi su tepalo lygiu jei trukčioja vairas iŠkart ieškau kur dingsta tepalas,Dažniausia būdavo "kalti"padargo cilindrai tai tiek tos mano išminties

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

norejau pareiksti ir savo nuomone. Ciame forume esu naujokas, taciau technikos taisyme ne toks jau zalias. Taip sutinku su nuomone, kad reiktu atlikti gera diagnostika o tik paskutiniu metu kazka ardyti. Pirmiausiai reiktu issimatuosi slegius. Norejau paklausti "Soja" kas taise vairo kolonele . Nes is savo praktikos jau zinau, kad neuztenka vien isardyti kolonele, apziureti ar nera akivaizdziu itrukimu ir sudeti. Reiktu issimatuoti vairo koloneles slegi. O del dezes ardymo tai dar palaukciau. Noreciau paklausti "Aurimo", kodel jis mano kad reiktu ardyti pavaru deze? Kiek atsimenu tai transmisini siurbli, sies modeliams, galima isimti neisardzius dezes (sutikciau su ardymu jaigu yra ganetinai stambiu metalo drozliu). Noreciau dar "Soja" paklausti tokiu dalyku:

1. Ar vairas sukasi sunkiai tik susilus tepalui? Kas darosi su saltu tepalu?

2. Ar gerai veikia sekcijos, slaunys (ar yra skirtumas su saltu ir siltu tepalu)?

3. Ar nera bedu su stabdziais?

O dabar del tepalo kaitimo. Is kur "Soja" zinai kad kaista tepalas? Ar uzsidega tepalo temperaturine lemputi. Yra pasitaikes atvejis, kad uzsidegdavo pavaru dezes tepalo temperaturine lempute, taciau pridejus rankas prie dezes galedavai jas islaikyti. Tai mano atveju buvo subludijas temperaturinis daviklis. Tai siulyciau ir tau del viso pikto uzsidegus lemputei pabandyti paliesti dezes korpusa.

Na ir paskutinis dalykas norejau dar paklausti ar abi sios bedos islindo tuo paciu metu, ar kuri nors is ju pirmesne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

norejau pareiksti ir savo nuomone. Ciame forume esu naujokas, taciau technikos taisyme ne toks jau zalias. Taip sutinku su nuomone, kad reiktu atlikti gera diagnostika o tik paskutiniu metu kazka ardyti. Pirmiausiai reiktu issimatuosi slegius. Norejau paklausti "Soja" kas taise vairo kolonele . Nes is savo praktikos jau zinau, kad neuztenka vien isardyti kolonele, apziureti ar nera akivaizdziu itrukimu ir sudeti. Reiktu issimatuoti vairo koloneles slegi. O del dezes ardymo tai dar palaukciau. Noreciau paklausti "Aurimo", kodel jis mano kad reiktu ardyti pavaru deze? Kiek atsimenu tai transmisini siurbli, sies modeliams, galima isimti neisardzius dezes (sutikciau su ardymu jaigu yra ganetinai stambiu metalo drozliu). Noreciau dar "Soja" paklausti tokiu dalyku:

1. Ar vairas sukasi sunkiai tik susilus tepalui? Kas darosi su saltu tepalu?

2. Ar gerai veikia sekcijos, slaunys (ar yra skirtumas su saltu ir siltu tepalu)?

3. Ar nera bedu su stabdziais?

O dabar del tepalo kaitimo. Is kur "Soja" zinai kad kaista tepalas? Ar uzsidega tepalo temperaturine lemputi. Yra pasitaikes atvejis, kad uzsidegdavo pavaru dezes tepalo temperaturine lempute, taciau pridejus rankas prie dezes galedavai jas islaikyti. Tai mano atveju buvo subludijas temperaturinis daviklis. Tai siulyciau ir tau del viso pikto uzsidegus lemputei pabandyti paliesti dezes korpusa.

Na ir paskutinis dalykas norejau dar paklausti ar abi sios bedos islindo tuo paciu metu, ar kuri nors is ju pirmesne?

Čia JD specas būsi ar šiaip, apskritai remotu užsiimi ?

P.S. ne "aurimas" o arimas :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Stabdžiai normalus.Tepalo pripilta 55litrai.Tepalas hidrotransmisinis konkrečiai tokiam traktoriui.iš pradžių pastebejau sunkų vairą kabinant priekabą.Padirbus mažais apsukimais sunkiai pasukau.padidinai apsukas,viskas normalu.Tepalas įkaista per kokias 30min.dideliais apsukimai.Kas įdomiausia deže,vamzdžiai,siurblys karšti,o radiatorius ir bakelis virš siurblio šalti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na del vairo tai as kaltinciau vairo kolonele ar vairo koloneles slegio voztuva. Pats sakiai, kad kazkas ziurejo vairo kolonele. A tai ja buvo isarde ir viskas?? O gal pajutai, kad tavo traktoriukas eme padarga sunkiau kelti ar priekaba eme sunkiau isversti? Gal pakelti padarga reikia daugiau apsuku duoti nei anksciau. Nes jei taip tai neatmestinas dalykas, kad

hydraulikos siurblys yra pagivenes.

O del tepalo kaitimo yra sunkesnis klausimas :) Savaitgali bus laiko tai galesiu biski pasiskaityneti ir pasiidomauti. Na is tavo pasakymo tai lengviausias atsakymas butu, kad uzskises radijatorius :) Dar norejau paklausti ar abu vazdziau einantys i radijatoriu vienodai susyle? ar vazdis einantis i deze yra siltas? Kitas labiau man tiketinas dalykas yra tas, kad per mazas debitas pratekantis pro radiatoriu. Na kaip sakiau jai dar idomu tai galesiu savaitgali pasmalsauti.

Siaip pats sunkiausias darbas yra gera diagnostika, o dar sunkiau diagnazuoti nematant technikos.

P.S. Na jeigu buciau kaip tu sakai specas tai jau buciau tiksliai pasakes kas yra blogai :) Na nebent tu kitaip isivaizduoji

to zodzio reiksme. O siaip patinka sita technika ir ja taisau. A tai "dyras" gal pats busi prie JD specu ar fanu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaista hidrosistemoje tepalas.Pasukus vaira,jeigu nesulaikai,sukasi iki galo.Vairas sukasi gana sunkiai.Pakaitus tepalui ijungus hidraula trukcioja.

juk cia raso aiskiai gedimus, isiskaityk.Jei teko padirdet su seneliais joniais manau klausimu negali kilt.Kaip tu isivaizduoji kurioj vietoj stovi transmisinis siurblys? ir ka bendro turi su vairu? kai atsakysi i tuos klausimus galesim pratest diskusija. Visus gedimus reikia diagnozuot, nereikia pradet ardyt is pagrindu,jei nepatikrinai saugikliu,bet.....yra gedimu su amzium.Dantys tankiausia bira nuo amziaus,aisku retkarciais nuo radiacijos, kartais nuo mechanines narkozes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai galim padiskutuoti 

Traktoriaus transmisijos siurblys stovi transmisijos dezes viduje. Transmisijos siurblys uzmaitina hidraulikos siurbli. Hidraulikos siurblys uzmaitina vairo kolonele, taigi transmisijos siurblys netiesiogiai, bet susiejas su vairo kolonele. Siuo atveju jis nera nieko detas, nes jei jis butu pagyvenes tai neveiktu kur kas daugiau funkciju: darbinis, priekinis tiltas, hidraulikos siurblys imtu “dzergzti“ nes jo niekas neuzmaitintu ir suktusi ant laisvu, neveiktu pagreitintojas-paletintojas.

Jeigu beda butu tik su vairu tai galetum kaltinti vairo kolonele ar su vairu susijusius voztuvus, taciau siuo atveju yra kur kas daugiau bedu ir mano nuomone, kad yra pavarges hidraulikos siurblys. Hidraulikos siurblys uzmaitina: vairo kolonele, slaunis, SCV, stabdziai (per vairo kolonele) ir t.t. Hidraulikos siurblys tiekia tepala i ausintuva, o is ausintuvo eina i tepimo linijas ir i tepalo rezervuara. Jei kaista tepalas vadinasi per ausintuva neprateka tepalas o tuo paciu nieks netepa velenu. Cia dar viena galimas tolimesnis gedimas.

Arimo komentaras: “mieli kolegos, jei nesate susidure su jonio ligoms, tai nepatarinekit i pievas,problema zymiai rimtesne,reikia ardyt deze,aisku pries tai pamatavus slegi transmisinio siurbliuko,jis uzmaitina auksto slegio siurbli. Vairo kolonele cia nieko deta paprasciausia jin pirmiausia reaguoja i tepalo slegio stygiu.“ – na siaip jei butu kaltas transmisijos siurbliukas tai butu kur kas daugiau problemu. Nesutinki?? Nebent kazka cia jau pats maisaisi. Na nezinau tiksliai su siuo modeli, bet kituose senuose joniose tai transmisijos siurbly gali isimti neisardzius dezes. Tai pat nesutinki?? Taigi tavo komenara pritaikyciau tau patciam: “ paprasciausia pasiulyciau pirmiausia issiaiskint jonio hidro sistemos veikomo principa“.

Ir pabaigai, jei nesutinki su mano issakyta nuomone pranesk, butinai padiskutuosime 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

rasiau kad nezadu kazkam kazka irodinet,manykit kaip norit,o kai pasalins gedima,tada ir pakalbesim, man asmeniskai dar karta irodo del ko as nemegstu jonio, ne del to kad jis butu blogas traktorius, bet del to kad visi zmones kurie yra susije su jais yra baisiai pasipute ir mandrus, sekmes remontuojant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na siaip jei cia man buvo taikyta tai nesu nei as pasiputes nei labai jau mandras. Tu paklausiau, kaip transmisijos siurblys susijas su vairo kolonele, tai savo nuomone kaip jie susieja as parasiaiu anksciau. Nesakau gal as glystu? Jei klystu tai prasau pataisyti, nes man patinka padiskutuoti su zmonemis kurie ismano savo darba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...