Jump to content

Mėsinė galvininkystė


Narys

Recommended Posts

Situacija tokia,kad 2012m kovo mėnesio gimimo telyčiukių nenujunkiau laiku ir jos buvo su mamom ir savo broliais buliukais iki sausio vidurio.Tai yra iki 10 mėnesių.

Telyčiukės grynaveislės limuzinės ir limuzinų mišrūnės.Gali būti kad susikergė ir manomas veršingumas gali būti 3-5 mėnesiai.Ar dar galima būtų naudoti vaistus kad sukelti abortą ir jos pačios išsiabortuotų :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na apie issiabortavima zinau tik tiek, kad vetas sake buvo atvejis kai zmogui telycios nesiieskojo, jis mane, kad kazkokios problemos nutare leisti vaistus , kad ieskotusi. Reziume visos issiabortavo, kiek joms buvo versingumo negaliu pasakyti. As tai galvoju, kad gal tegu versiuojasi jeigu svoris nera labai mazas, na bet jeigu jos mazos tai jau blogai. Kai banda isdideja atsiranda visokiu problemu su tuo jaunimu, reikia atskiru gardu juos uzdaryti, bet ir tai bedu atsitinka,mano viena telyciuke siemet versiavosi, manem kad dar tik siemet kergsim bet atsitiko kaip tau, istraukem versi,viskas gerai. Buvo ji atskirta nuo buliu, bet buvo istrukes ir pasidarbavo pasirodo. Svoris jos gal apie kokius 400 dabar tai tiek is mano patirties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sveiki, sitoj srity esu da naujokas ir iskilo toks klausimas man. Siuo metu laukuose ganosi apie 30 galviju zindenes su teliukais, visi buliukai ir telyciukes pavasariniai ir ziemos galo. Pries pora menesiu isgaiso viena telyciuke, nei sirgo ji, neika, tiesiog per keleta dienu uzsibaige. Dar veterinaras leisdamas jei vaistus sake, galejo uzjodyt ja buliukai.O vakar pastebejau,kad buliukai apstoja kita telyciuke ir vel prie jos lenda ta net atsigula ir nesikelia, o jie neatstoja. Isvedziau telycia su karve i kita garda ir kolkas atskirai palaikysiu.Norejau paklaust ar jus atskiret telyciukes nuo buliuku kai jiem buna mazdauk po puse metu ar visi kartu taip ir buna?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai turėtų standartiniai atsakymai būti:- drėgnesnę ir vėsesnę vasarą fumiguoti laiku reikia... Bet kad šįmet ta vasara nei per drėgna, nei per šalta.. Neturiu aš pasitikėjimo tais tyrimais... Juolab kad laboratorija už Biomin'o pinigus, kiek žinau, nupirkta... Žiūrėčiau į gyvulius...

Jei gausite vokiečių tyrimus, įdomu būtų palyginti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...