Jump to content

Mėsinė galvininkystė


Narys

Recommended Posts

Belgu misrunes telycias tau patarciau kergti su mazesniu veisliu buliais, kaip angusai,sorthornai,musu vietiniai pieniniai,gal dar salers veisle, arba netgi galovejus,hailandas.

Mano draugas turejo 10 tokiu misruniu, per nezinojima 5 telycias po apsiversiavimo teko i mesos kombinata isvezti. Todel nepatarciau rizikuoti tokiais bandymais. Nebent cezario pjuvi daryti...

Sveiki dar kartą.

Dabar su Senaisiasi Naujaisiais Metais! (kas švenčia pagal Julijaus kalendorių) :D

Matot, kolegos, situacija, kad turiu tikrai stiprias "eksterjeru" belgų mišrūnes telyčias, kurias gaila leisti mėsai. Taip pat turiu limuzinų mišrūnes, kurios šalia belgių atrodo kaip našlaitės. Buliukas - belgas: ne brolis ir net ne pusbrolis, nors jo genai man ispūdžio nekelia..... iki atskyrimo nuo mamos buvo įspūdingas, o dabar nuskurdo, nors racionas pagerėjo.

Dėl tėvo - donoro, ar jis yra kataloge? Nežinau, Jūs pasakykite man, jei sėklinimos pieninės "mamos" buvo mėsinio bulio sėkla, ar jis bus kataloge? Kaip čia būna? Aš tikrai esu naujokas čia, tad būsiu nuolankus Jūsų klausytojas ir mokinys.

Pagarbiai,

Saramedlov

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Belgu misrunes telycias tau patarciau kergti su mazesniu veisliu buliais, kaip angusai,sorthornai,musu vietiniai pieniniai,gal dar salers veisle, arba netgi galovejus,hailandas.

Mano draugas turejo 10 tokiu misruniu, per nezinojima 5 telycias po apsiversiavimo teko i mesos kombinata isvezti. Todel nepatarciau rizikuoti tokiais bandymais. Nebent cezario pjuvi daryti...

Sveiki dar kartą.

Dabar su Senaisiasi Naujaisiais Metais! (kas švenčia pagal Julijaus kalendorių) :D

Matot, kolegos, situacija, kad turiu tikrai stiprias "eksterjeru" belgų mišrūnes telyčias, kurias gaila leisti mėsai. Taip pat turiu limuzinų mišrūnes, kurios šalia belgių atrodo kaip našlaitės. Buliukas - belgas: ne brolis ir net ne pusbrolis, nors jo genai man ispūdžio nekelia..... iki atskyrimo nuo mamos buvo įspūdingas, o dabar nuskurdo, nors racionas pagerėjo.

Dėl tėvo - donoro, ar jis yra kataloge? Nežinau, Jūs pasakykite man, jei sėklinimos pieninės "mamos" buvo mėsinio bulio sėkla, ar jis bus kataloge? Kaip čia būna? Aš tikrai esu naujokas čia, tad būsiu nuolankus Jūsų klausytojas ir mokinys.

Pagarbiai,

Saramedlov

Arba turi but labai stambios telyčios ar karves kad galėtu belgais seklint

Beje žinau tokį ūkininką kuris mišrūnėm karvėm naudoja belgu melynuju bulių. Bet labai skurpulingai parenka bulius.O karves pas juos stambios sveriančios 650-900kg :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar siek tiek ne i tema.

Gal matet si straipsni:

"Pristatome vokiska produkcija Telinject skirta gyvunu auginimui bei prieziurai.

Ši produkcija padeda gyvūnų augintojams skirti jiems vaistus, vitaminus, raminamuosius ar atliekant gyvūnų žymėjimo (čipavimo darbus) nuotoliniu būdu.

Pristatome tris produktus – įrankius, padedančius atlikti minėtus darbus.

Šiuos produktus renkasi ne tik laukinių gyvūnų augintojai (elnių, muflonų, danielių irt.t), bet ir tradiciniai ūkininkai auginantys karves, avis arklius ir t.t. Taip pat šie produktai orientuoti į savivaldybių ir namų ūkius, kovai su nepageidaujamais valkataujančiais naminiais gyvūnais.

Pirmasis yra šautuvas G.U.T. 50

Tai patogaus darbo, bei kokybės atitikmuo, kuris pranoksta Jūsų lūkesčius.

G.U.T. 50 gali būti komplektuojamas su 11 arba 13mm kalibro vamzdžiu. Jis skirtas pasiekti taikinį esančiu 5-50metrų atstumu (esant būtinybei galios užtenka pasiekti taikinį esanti už 70 -90metrų)"

Ka manote?

Man atrodo,kad patogus dalykas butu. Tik nezinau dar kiek kainuoja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Auginam mesinius galvijus ,grynaveisliai angusai ir galovejai ir sarole misrunai, turim gaudykla su komplektu. Kai kuriems galvijams nereikia nei gaudyklos suleist vaistam, kitiem tik gaudyklos, tretiem gaudyklos su atitvarais, o dar kitiem gaudyklos, atitvaru ir talkos.Tai toks daikciukas turintiems didesnius mesinius ukius, tikrai praverstu, bet tai priklauso nuo kainos. na jei jis kainuonu iki 500 lt, :icon-redface: , manau nusipirkciau :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau, kad gaudykle(fiksavimo stakles,atitvarai) gerokai daugiau kainuoja, tikrai virs 10 gabalu, nei tas sautuvelis.

Be to, procesas daug idomesnis...

gaudykla su atitvarais naudojama ne tik vaistam suleisti, bet ir sverti, auskaruoti, ivairias proceduras galima atlikti, ir transportuoti gyvulius, jei netoli kur reikia.

manau stakles su iranga reikalingesnes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As net nebandau lyginti ir nesakau, kad sautuvelis atstos fiksavimo stakles(gaudykles). Tai nesulyginami dalykai. Tiesiog manau, kad tai yra patogus budas(lengvesnis ir greitesnis) vaistams suleisti. Ypac ganykliniu laikotarpiu, kai gyvuliai aplaukeje, randasi toli nuo gaudykles ir panasus dalykai.

O auskaruoti reiketu pirmomis dienomis, kol gali pagauti. Logiskai mastant...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As net nebandau lyginti ir nesakau, kad sautuvelis atstos fiksavimo stakles(gaudykles). Tai nesulyginami dalykai. Tiesiog manau, kad tai yra patogus budas(lengvesnis ir greitesnis) vaistams suleisti. Ypac ganykliniu laikotarpiu, kai gyvuliai aplaukeje, randasi toli nuo gaudykles ir panasus dalykai.

O auskaruoti reiketu pirmomis dienomis, kol gali pagauti. Logiskai mastant...

Pilnai pritariu tau :eusa-clap: Toks šautuvas praverstu extra atveju kai gyvulys pabėga toli ar neprisileidžia artyn, o dasivijus puola bet ką O teliukus reikia suženklint ka tik gimusius, o tu kuriu nespėji tai tvartan parvarius suženklini

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pilnai sutinku, kad tas sautuvas praverstu ekstra atveju.O del zenklinimo, tai ir turejau galvoje kai issilupa abu auskarus, nors tai pasitaiko retai. Beje gaudykla su atitvarais uzsikabina ant traktoriaus paprastai,tad ja vezames ir i laukus, kur tik reikia, o atitvarus susikrauni ant frontalinio, ir su vissu komplektu i medzikle :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kokiems atrojotojams (mėsiniams, pieniniams, ožkoms, avims) iš jūsų išvardintų grūdų geriausi - miežiai. Dar geriau - kukurūzai. Dar geriau - sorgai. Taip yra dėl šių grūdų krakmolo skaidymosi prieskrandžiuose greičio ir tolygumo. Jei sakykim, avižų ir kviečių krakmolas prieskrandžio mikrobų susiskaido labai greitai, tuo staigiai numušdamas prieskrandžio pH (parūgštindamas) ir pablogindamas pašarų ląstelieną skaidančių mikrobų gyvenimo sąlygas, tai miežių krakmolas skaidosi lėčiau, tolygiau ir jo dalis patenka į plonąsias žarnas, kur susiskaido jau gyvulio nuosavais amilolitiniais fermentais į gliukozę.. kuri yra tiesioginis energijos šaltinis gyvuliui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...