Jump to content

Kaip neapsigauti perkant padangas ?


MTZ-920

Recommended Posts

prieš 25 minutes , Eduardas pranešimas:

Tiks ant tų pačių, tik belšina nepirk 

As belsina patenkintas. Mtz pirktas is dzeiranos, 5000 su virs valandu ir dabar tik priekines jau butina keist. Galines dar geros. Aisku, dabartiniu kokybe jau gal ne tokia gera, bet vieni vienas peikia, kiti kitas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-08-31 at 22:14, udugas pranešimas:

Turiu belšina, jokių nusiskundimų iš mano pusės

Kada pirktos? Mum ant naujo originalios irgi geros buvo, tai tokias pačias paėmėm 2018 gamybos, tai pusė protektoriaus įstrižai nudilo greit, kita pusė laikosi. Dabar su traktorium kaip su žąsinu krypuot tenka.

Priekinės rosava po pirmos žiemos suaižiojo

O "Protekta" yra sukčių kontora, niekam nerekomenduoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , udugas pranešimas:

Galinėm 8 metai. Dar manau antra tiek atlaikys. Priekinės šiemet uždėtos, prieš tai buvo voltyre ir normaliai tarnavo. Gal pas jus su slėgis netinkamas ka taip greit dyla

 

Juokdarys, nuo kada padanga dyla įstrižai nuo slėgio? Kur 8 metai ir kur 1, truputį nesulyginama

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Eduardas pranešimas:

Kada pirktos? Mum ant naujo originalios irgi geros buvo, tai tokias pačias paėmėm 2018, tai pusė protektoriaus įstrižai nudilo greit, kita pusė laikosi. Dabar su traktorium kaip su žąsinu krypuot tenka.

Priekinės rosava po pirmos žiemos suaižiojo

O "Protekta" yra sukčių kontora, niekam nerekomenduoju

Rosava priekinės jau viršn 10 metų man stovi 11,2 ir tik vos vos pradeda aižėt. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, roswell pranešimas:

Rosava priekinės jau viršn 10 metų man stovi 11,2 ir tik vos vos pradeda aižėt. 

 

Tai ir mums 2007 metų Belshina gerai laikė. Aš kalbu apie dabar gaminamas. Brokas išlindo per nepilnus metus, o pardavėjai išsisukinėja kaip gali. Jei labai norit galiu nofotkint kaip nudilo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Eduardas pranešimas:

Tai ir mums 2007 metų Belshina gerai laikė. Aš kalbu apie dabar gaminamas. Brokas išlindo per nepilnus metus, o pardavėjai išsisukinėja kaip gali. Jei labai norit galiu nofotkint kaip nudilo

Dėl nudilimo nieko nesakau. Tik dėl Rosava padangų kažkaip kai tokias pat turiu tiesiog neįtikima, kad dabar tik metus telaiko....

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , roswell pranešimas:

Dėl nudilimo nieko nesakau. Tik dėl Rosava padangų kažkaip kai tokias pat turiu tiesiog neįtikima, kad dabar tik metus telaiko....

 

Ne, tai jos dar nesudilo ir nesprogo, tik ant protektoriaus greit atsirado suaižiojimai, kuriuose žiemą užšąla vanduo ir dar labiau juos gilina. Tikrai ne kokybės ženklas. Padangos gamintos 2018, pirktos 2019

IMG_20190822_114746.jpg

IMG_20190822_114600.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Eduardas pranešimas:

Ne, tai jos dar nesudilo ir nesprogo, tik ant protektoriaus greit atsirado suaižiojimai, kuriuose žiemą užšąla vanduo ir dar labiau juos gilina. Tikrai ne kokybės ženklas. Padangos gamintos 2018, pirktos 2019

IMG_20190822_114746.jpg

IMG_20190822_114600.jpg

Maniškės taip po 5 metų suaižėjo (belshina)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
Prieš 10 valandų, ramas 1 pranešimas:

Jeigu nori normaliu padangu imi Taurus.

Aš sutinku, bet piniginė priešinasi :)

 

Prieš 4 valandas, Eduardas pranešimas:

Rosava priekinės suaižuojo naujos. Voltyre sakė pasikeitė vadovai ir pasikeitė kokybė. Reiktų gyvai čiupinėt. Bet šiaip neimčiau nei vienų tavo minimų. 

Lieka Belshina ? Pardavėjas kažką suokė, kad "baisiai slidžios ant kelio"... Kad man žiemą visos slidžios ...

 

Prieš 3 valandas, wydas63 pranešimas:

O tai "MITAS" , negeros a neitiko kuom norints ? Lygtai gyrei jas , jei teisingai prisimenu .

...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Dr.Zoidberg pranešimas:

Lieka Belshina ? Pardavėjas kažką suokė, kad "baisiai slidžios ant kelio"... Kad man žiemą visos slidžios ...

Paskutinės belshina rimtos atrodė, bet nudilo įstrižai, labai nuvylė, buvau kažkur foto įmetęs. Tikrai geriau per pus daugiau paklot, bet paskui nesikeikt. BKT ant t-150k kolkas labai džiugina, važiuoja tiesiai, protektorius aukštas, niekur neaižioja, nors ir slėgį gerai paleidžiu kai reikia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , ramas 1 pranešimas:

As keiciau visas,bet kai galines r34 tai kainos labai kandziojasi.Kadangi lopas lope buvo (padangos belsina) protektoriaus 60 proc.nusprendziau nepirkti belsinu.Pirkau NORTEC nezinau kiek laikys ,bet gal kokius 3 metus istemsiu.

Kažkokie veikėjai nuo Vilniaus prekiauja tomis Nortec, po 280 pinigų už galinę 15,5 R38, įskaitant pristatymą. Kas jas gamina ir kaip iš išvaizdos ? Dar Kama tipo neblogos.. Čia kam bepaskambinsi, visi burtų knygą atsivertę turinį skaito, kad tik parduoti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Kažkokie veikėjai nuo Vilniaus prekiauja tomis Nortec, po 280 pinigų už galinę 15,5 R38, įskaitant pristatymą. Kas jas gamina ir kaip iš išvaizdos ? Dar Kama tipo neblogos.. Čia kam bepaskambinsi, visi burtų knygą atsivertę turinį skaito, kad tik parduoti .

Nortec yra altai sina ,altai ant purkstuvo sumauta 3 metai ,kaip naujos,nesutruke,nesuskirde ,stovi lauke.Ukrainieciu gamyba.

 

atrodo sitaip.

131966592_860217264520096_4293228609239892693_n (1).jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...